Премини към съдържанието
cpn

Как да настроя кодеците? и кой от тях?

Препоръчан отговор

Преинсталираха ми уиндоуса и се получи проблем с филмите. Имам Ace Mega Codec 6.03 и всички филми вървят, но картината е като с макс. контраст и яркост :angry: . Фиксирвам я само с VLC плеъра като избера Windows GDI video output от Settings-Preferences, но пък не работи тогава целия екран. :baby: . 10х ако някой може да помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи кодеци си сложил,90% от тях няма да ползваш.K-lite codec pack версия standart са достатъчни да гледаш всички филми.Mplayer е достатъчен за да гледаш филми.Аз ползвам и Кристъл плеър.Информация за Мплеър можеш да намериш ТУК и ТУК или на ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ.С тази комбинация ще гледаш всичко.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи кодеци си сложил,90% от тях няма да ползваш.K-lite codec pack версия standart са достатъчни

така е, но не искам да ги махам/инсталирани са с уинд. и ги нямам/ понеже са в пакет с бс-плеъра и разни др. прогр., а не ми се теглят, ако пак потрябват. знам че е до настройка на някой от видео кодеците, но кой и как не мога да улуча :angry: сложих и K-lite нямаше резултат, естествено не съм махал Ace Codec...може би затова.ще го мъча още ден и...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ACE Mega CoDecS Pack 6.03 не е ъпдейтван от 21.12.2004 г. Медиа форматите се променят и не всички кодек-пакети могат да декодират новите. Не е ясно дали всички програми, включени в ACE работят коректно. Има доста други кодек-пакети, които се актуализират редовно и поддържат качество.

Eто някои от тях:

*Codec Pack All

*Cole2k Media Codec Pack

*Combined-Community-Codec-Pack (CCCP)

*K-Lite Codec Pack

*X Codec Pack

*XP Codec Pack

N.B. Това е лично мое мнение и не искам да инсталирате или деинсталирате кодеци. Не е лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа как го оправих, че може и друг да се мъчи като мен 2 дни.

Трябваше да изключа overlay на плейърите и всичко се оправи. cool.gif

Ама докато стигна дотам...що кодеци разбазиках, трих и слагах...не е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.