Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със софтуера за Sony Ericsson

Препоръчан отговор

Имам дата кабел за Сони Ериксон, който с инсталираните драйвери за комуникация

между телефон и PC работеше добре... до скоро. Проблемът е в това, че след като свържа телефона с компа, файловия мениджър показва че няма свързан телефон (което разбира се не е вярно :) ). Преинсталирах софтуера и драйверите (става въпрос за телефони Sony Ericsson k750i и T310), но няма никакъв ефект. Не знам на какво се дължи това. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен. :wors: Благодаря предварително и се надявам, че някой ще ми помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема ти е че за да бъде засечен телефон на компа ти траябва програмата Mobile Phone Monitor.Тя е задължителна за всички освен P800/P900/P910i/P990

Свали си я от:

http://www.sonyericsson.com/downloads/mobi...one_monitor.exe

"This program is necessary for the rest of them to work

Mobile Phone Monitor Version R2A

Valid and necessary for all phones except the P800/P900

No program will work if you don't install this before. Moblile Phone Monitor will be always on alert of the connected (with cable, infrared or bluetooth) and the programs will "ask" Mobile Phone Moniter if there is any connected. NOTE: Sony Ericsson Communications Suite (see below) includes and installs Mobile Phone Monitor.

Download Mobile Phone Monitor (4.760 Kb)"

PS! още софтуер за Sony Ericsson 6е намери6 на моя сайт -> http://seclub.data.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема всъщност е че я имам, но ми показва че трябва да се преинсталира, но колкото и пъти да я инсталирам, все ми изписва това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина ти благодаря за сайта (въпреки че имам тези програми), но проблема идва от това че кабела изобщо не бива признат от Уйндоуса, и не мога да намеря драйвери за него никъде, както и от съобщението, че трябва да се преинсталира софтуера (кото няма ефект при мен, въпреки, че имам инсталиран Мobile Phone Monitor, който се инсталира автоматично от диска с драйвери и програми за Сони ериксон вървящ с телефона). Единственото решение което ми идва в главата е format C:, но не искам да се стига до там за такава дреболия и бих се радвал на помощ за безболезнено решаване на проблема от някой по-запознат с проблема и решението му.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

пичага сложи си Mobiledit и ти гарантирам че ще работи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Драйвери за к 750 трябва да имаш на диска който върви комплект с телефона. Ако не можеш да си ги свалиш от дата.бг или от сониериксон.ком. Когато ги инсталираш телефона не трабва да е вързан към компа, само кабела, после рестарт и MobilEdit.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Много често проблема идва от ползването на защитна стена. При мен прави подобен проблем и като дам Disable-Enable и се намират :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А няма ли опция проблема да е от кабела + софтуера(Сонъ К750) .На мен ми триеше мемори картата при прехвърляне .Милсех си 4е проблема е при мен само но . . .

http://forums.asia.cnet.com/showthread.php?t=2551

Редактирано от monito (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Имах същите проблеми с Т610. С кабел единственото ми постижение бе да прехвърля мои снимки с Имейдж Едитор в телефона, но връзката не се случваше всеки път. Не можах да се добера по никакъв начин до връзка от телефона към компютъра. Ползвах всички програми от сайта на Сони Ериксон. Купих си блутууд и успях да направя връзка телефон>компютър чрез Float Mobile и Agent MyPhone Explorer. Сега се опитвам да вкарам игри, но при стартирането получавам съобщение че функцията е некоректна или нещо подобно. Всъщност не знам какъв тип файл трябва да се вкара. Игрите май бяха компресирани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам дата кабел за Сони Ериксон, който с инсталираните драйвери за комуникация 

между телефон и PC работеше добре... до скоро. Проблемът е в това, че след като свържа телефона с компа, файловия мениджър показва че няма свързан телефон (което разбира се не е вярно :) ). Преинсталирах софтуера и драйверите (става въпрос за телефони Sony Ericsson k750i и T310), но няма никакъв ефект.  Не знам на какво се дължи това. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен. :wors: Благодаря предварително и се надявам, че някой ще ми помогне.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз имах същия проблем.SE 750i Преинсталирах поправих настройките на phonemonitor, но сега ми показва само паметта на телефона.Мемори стика вече не ми го показва в my computer като допълнителен диск. Открих го в Контрол панела от там го отварям и си завлачвам каквото ми трябва в подходящата папка. Иначе синхронизацията с Outlook-a e безпроблемна. А и друго когато включа кабела на телефона ми изписва зареждане на батерията?! В началото не беше така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Моят проблем е следният:имам оригинален диск заедно с телефона СЕ К750I но след преинсталация компа не го приема Сега нямам никаква връзка от тела с компа Какво трябва да направя и изобщо може ли нещо да се направи Имам и MOBILE EDIT но как се работи от тук нататък?

Редактирано от nelito75 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове пробвайте

http://www.download.bg/index.php?cls=progr...lt&id=33242

Аз от както я ползвам нямам проблеми с връзката(естествено при коректно инстал. на драйвери).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,изтеглих я,хареса ми,но иска инсталиран драйвер, а аз нямам такъв Компа не приема оригиналния диск

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване