Премини към съдържанието
Vegetto

Проблем с инсталиране на Mathematica

Препоръчан отговор

Изтеглих си Mathematica 5.1, инсталира се, но в самият край ми дава тази грешка. После програмата не е регистрирана като инсталирана, но си я има в инсталационната директория и като я стартирам всичко изглежда наред...

На какво се дължи грешката и ще ми прави ли проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сори много за офтопика /// и пак сори

аве пич тази вертикалната лента дето е най-вдясно на десктопа ти с каква програмка си си я сложил , извинявам се пак за офтопика , но лентата много ме изкефи , и ще съм благодарен ако ми кажеш как си го направил , мерси предварително

п.с: а иначе за mathematica-та , при мен инсталацията си мина нормално без никакви грешки , само не успях да я накарам да ми изчислявам матрици по метода гаус , ама си намерих друг начин с друга програмка :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Desktop Sidebar

Коя е другата програма?

<{POST_SNAPBACK}>

мерси за инфото , а иначе програмата е mathworks matlab 7.0.1 , дърпал съм я от арената

p.s: междудругото един авер ми каза, че и със mathcad или autocad ставало ама не съм пробвал

Редактирано от SnOOpeRa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
How do I resolve the error message There are no more endpoints available from the endpoint mapper?

This is an issue with the Windows firewall that is installed under Service Pack 2. You will need to enable the firewall service in order to install Mathematica. Once Mathematica is installed you can turn the firewall service off again.

In order to run the installer, right click on My Computer and click on Manage. You should now see the Computer Management window displayed.

Please click on the plus sign next to Services and Applications, which will be in the left hand column. This will display the sub-directory, please then click on Services. You will now see a list of services, installed on your machine, in the right hand column. Please find the service Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS) and right click on it. This will bring up a menu, please click on Start.

You will then need to run the Mathematica 5.1 installer. After installing Mathematica, you can then disable the firewall.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.