Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

когат се качиш ще ти доъде едно синко на ножа когато ти доъде натискаш лявотокопче на мишката и така докат го убиеш :whist:

някои знае ли как да победя тая жена змия нали почваме да се бутаме аз как да я бутам ако някои знае да ми пише

Аз не си спомням за жена змия, но ако става дума за Махасти - помпай мишката за атака, за да я буташ, а като започне да ти бяга - забравяй времето. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви се някои да ми каже как да убия тази жена винаги ме хваща и трябва да натислам лявото копче на мишката поне това разбрах и аз съм с лошия принц тази жена е с маска и е облечена в леко лилаво моляви помогнете на много малко кръв я оставям и имам мн кръв аз но тя као ме хване то нещо като блок , блокирваме.

az ti kazvam da napi6e6 v zamunda hack for prince fo persia :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти някой може ли да ми кажи как се минава първия бос тои е един грамаден и с много голям меч моляви се някои да помогни ще му бъда задължен ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Nadeto Micheva написа:

Здрасти някой може ли да ми кажи как се минава първия бос тои е един грамаден и с много голям меч моляви се някои да помогни ще му бъда задължен ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!!!

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха защото го копирах от по-горе :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Nadeto Micheva написа:

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен.

Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното око. После те събаря, трябва се качиш пак, правиш същото за другото око. Накрая трети път го убива май вече. Нещо от сорта, но се почва от стените със сигурност.

Ей ти клип:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомням си навремето племенника ми направо я разтакаваше тази игра. Босовете ги минаваше като "стой та гледай" и то без да гледа никакви подсказки. Няколко пъти я превъртя. Аз опитах да я поиграя, но бързо се отказвах, защото играта ми беше ужасна на неговия фон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...