Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Ами ако може малко помощ-и аз съм запецнал на 1 място- значи след save-а middle tower там влизам вътре в кулата премествам там 1 камемен куб и там го качвам и след това скачам на 1 колона и скачам на 1 платформа после се хващам за 1 от онея дето си вкарваш оръжието в тях и гледам отстрани има 1 стена с 1 от тея дето те изхвърлят настрани по различен начин и идеята е скачаики през това да се хвана за още 1 от тея за оръжията... ОК АМА ТВА НИКОГА НЕ СТАВА... PS:Съжелявам за caps lock-a в края и за повторенията ама тва го блъскам вече почти 1 седмица :help wanted::computer2::sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Добър вечер!

Значи лакарства за тази игра има отдавна.Просто пишете в Гугъл Prince Of Persia 3 The Two Thrones CRACK ONLY RELOADED или нещо от сорта исте готови-доста резултати излизат.

И аз преди я мъчех с разни антизащити.Записах си я на диск и като излезе крака я прехвърлих на харда инсталирах я и копнах лекарството където трябва и готово!!!

Никакви кабели не сам вадил.

Ако пък някой го мързи-ето едно адресче

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Успех и весели празници!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pepi7308, прочети правилата на форума и обърни внимание на следното:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

.

Махни линка от поста си, че модовете ще ти се "карат". Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравеите на всички. Аз също имам 1 проблемче. Начи аз съм още на първия BOSS. Знам ко трябва да правя, но като се кача на рамото на BOSS-а тои ме хваща в раката си и аз тябва да го дупча с "ножа" - натискам левия бутон на мишката ма Пинца само посяга и не го дупчи. Опитах и на другото рамо, и тогава трябва да до резна преди да ме хване - натискам пак левия бутон Принца пак посяга, но не удря и тоя грозния пак ме хвърля.

Помогнете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички. Аз също имам 1 проблемче. Начи аз съм още на първия BOSS. Знам ко трябва да правя, но като се кача на рамото на BOSS-а тои ме хваща в раката си и аз тябва да го дупча с "ножа" - натискам левия бутон на мишката ма Пинца само посяга и не го дупчи. Опитах и на другото рамо, и тогава трябва да до резна преди да ме хване - натискам пак левия бутон Принца пак посяга, но не удря и тоя грозния пак ме хвърля.

Помогнете!

Трябва да се научиш да правиш Speedkill(когато светне ножа на принца в синьо и натиснеш Left Mouse) и няма да имаш проблеми с боса.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еи кажете как се натиска като си допрете оръжията с някои босове.

Доколкото си спомням се помпаше с Left Mouse(ако не стене пробвай с Right Mouse). Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кога ви се отключва видео галерията, защото съм долу горе на полвината на играта а още не ми дава даже да вляза в нея.

Като превъртиш играта ще ти се отключи видео галерията,но дотогава трябва яко да :). Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има там едно място кадето трябва да местиш и въртиш една статуя с платформа на нея с две ръчки. Каде трябва да я закарам? Това място е там където уш отиваш да спасяваш някакви хора, а се оказваш в капан, всичко е в пламъци и трябва да се измъкнеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има там едно място кадето трябва да местиш и въртиш една статуя с платформа на нея с две ръчки. Каде трябва да я закарам? Това място е там където уш отиваш да спасяваш някакви хора, а се оказваш в капан, всичко е в пламъци и трябва да се измъкнеш.

Напред има една врата или стена не си смомням много добре,но трябва да е разбиеш със статуята. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в каква последователност и кои клавиши трябва да се натиснат за да активирам speedkill

Няма последоваелност на клавишите с които да активираш SpeedKill.Просто трябва да си малко наблюдателен,когато светне в синьо дагера на принца натискаш Left Mouse това е.

Добавено: Повече SpeedKill-ове

ще правиш като се промъкваш без да те видят враговете т.е. в гръб. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора моля ,помогнете стигам до първият бос ,успявам да го бодна по-рамото но после ни6то само ме хварля моля кажете как да го убия.благодатя предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора моля ,помогнете стигам до първият бос ,успявам да го бодна по-рамото но после ни6то само ме хварля моля кажете как да го убия.благодатя предварително

Хваща те защото не правиш вторият SpeedKill
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как да направя вторият speedkill,бих те ли ми каза ли

благодаря предварително

Не ти ли светва отново дагера?Като ти светне в синьо дагера правиш speedkill.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай амa аз не знам кaквое тoва дагера ,бих те ли ми казали аз просто ска4ам по интуинция,каде трябва да го видя този дагер

Редактирано от kahn1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявай амa аз не знам кaквое тoва дагера ,бих те ли ми казали аз просто ска4ам по интуинция,каде трябва да го видя този дагер

Това е ножа на принца.Като светне в синьо правиш SpeedKill.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е да ама кто го бодна вднъж пове4е не свети в синьо

:baby: не е вярно!Да не пиша повече за сега.Гледай клипчето и ще разбереш(виж на предишната страница)

Един съвет:Не пиши повече с цифри 4=ч

Добавено:След,като го боднеш първият път дай надолуS или на дясноD и трябва да ти светне ножа.

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване