Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Еи да ви питам говори се че в близко бъдеще ще излезе филм по първата игра а и четвърта игра - Assassin creeds. Аз така четох, но не съм сигурен и затова ви питам дали е вярно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Еи да ви питам говори се че в близко бъдеще ще излезе филм по първата игра а и четвърта игра - Assassin creeds. Аз така четох, но не съм сигурен и затова ви питам дали е вярно.

Играта ще е много добра ето малко инфо:

Създателите на култовата сага "Принцът на Персия" отново ще изпратят геймърите в Близкия изток, но този път действията ще се развиват в различна епоха и през погледа на нов герой. Дебютантът ще се нарича с прозвището Алтаир – Летящата птица, и ще бъде член на мистериозен орден от наемни убийци.

Събитията, които предизвикват главния персонаж да излезе от сенките на потайността, са свързани с Третия кръстоносен поход. Вашата цел ще е да освободите Светите земи от завоевателите.

Такава нелека задача се нуждае от съответните помощни средства. На ваше разположение ще бъдат типичните за онези векове оръжия – арбалет, лек за боравене меч, ножове за хвърляне и специално механично устройство, чрез което ще се вади и прибира острие от ръкава ви. Като цяло усещането от играта силно ще наподобява това от последните три издания на "Принцът на Персия", но ще има и разлики. Например бойната система ще бъде далеч по-усъвършенствана, а ще прибягвате до акробатичните движения из нивата, за да избягате от по-многобройните врагове.

източник:computerbild.bg Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:nono: не е вярно!Да не пиша повече за сега.Гледай клипчето и ще разбереш(виж на предишната страница)

Един съвет:Не пиши повече с цифри 4=ч

Добавено:След,като го боднеш първият път дай надолуS или на дясноD и трябва да ти светне ножа.

благодаря много за информацията утре ще пробвам да го мина тоя бос че днес изхабих тжарде много нерви . и още веднъж благодаря ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някаква дата на пускане на играта ; и мисля от това инфо което си цитирал, че маи няма да е точно продължение на "Принца на персия" а друга подобна игра. И за филма ако знаеш нещо Black Hawk пиши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някаква дата на пускане на играта ; и мисля от това инфо което си цитирал, че маи няма да е точно продължение на "Принца на персия" а друга подобна игра.

И за филма ако знаеш нещо Black Hawk пиши.

Инфото е точно за Assassin's Creed.Тя не е продължение на Prince Of Persia но ще е наподобява.Играта трябва да излезе тази година,но бях чел някаде,че от Ubisoft е отлагат за 2008 година.А дали ще излезе филм по първата игра не мога да ти кажа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:wors: не е вярно!Да не пиша повече за сега.Гледай клипчето и ще разбереш(виж на предишната страница)

Един съвет:Не пиши повече с цифри 4=ч

Добавено:След,като го боднеш първият път дай надолуS или на дясноD и трябва да ти светне ножа.

а като се кача на главата му на къде са се мрадна за да светне ножа Редактирано от kahn1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а като се кача на главата му на къде са се мрадна за да светне ножа

Като се качиш на главата не ти ли светва ножа?Задръж натиснати S и D(след като скочиш от първата и втората рампа и накрая като му се качваш на гърба да правиш SpeedKill-овете не пускай тези две копчета) и трябва да ти светва ножа винаги.Така аз го минавах винаги. :help wanted3:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми кайе как да убия оная жена,за6тото катоя източа тя винаги ме убива

Няма друг начин освен с як бой:yanim:.Слизаш при нея,започвате да се тупалкате.След като си допрете ножовете помпаш Right Mouse,като е изтласкаш ще се трансвормираш в Тъмния принц.След това ще почне да бяга от теб.Ще скача от едно място на друго.Малко преди да стигнеш до нея забави времето,натисни един път R и след това е тупалкай.Това ще трябва да го направиш още два пъти.Като остане на малко живот пак ще си допрете ножовете и пак ще трябва да помпаш Right Mouse ще е изтласкаш назад и тя ще падне.Това е което си спомням.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друг начин освен с як бой:yanim:.Слизаш при нея,започвате да се тупалкате.След като си допрете ножовете помпаш Right Mouse,като е изтласкаш ще се трансвормираш в Тъмния принц.След това ще почне да бяга от теб.Ще скача от едно място на друго.Малко преди да стигнеш до нея забави времето,натисни един път R и след това е тупалкай.Това ще трябва да го направиш още два пъти.Като остане на малко живот пак ще си допрете ножовете и пак ще трябва да помпаш Right Mouse ще е изтласкаш назад и тя ще падне.Това е което си спомням.

мерси са 6те го пробвам

Няма друг начин освен с як бой:beat:.Слизаш при нея,започвате да се тупалкате.След като си допрете ножовете помпаш Right Mouse,като е изтласкаш ще се трансвормираш в Тъмния принц.След това ще почне да бяга от теб.Ще скача от едно място на друго.Малко преди да стигнеш до нея забави времето,натисни един път R и след това е тупалкай.Това ще трябва да го направиш още два пъти.Като остане на малко живот пак ще си допрете ножовете и пак ще трябва да помпаш Right Mouse ще е изтласкаш назад и тя ще падне.Това е което си спомням.

нещо не се получава така Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-во Изтегли това клипче и гледай как се минава боса.

2-ро Ако има нещо неясно пиши.

ами значи само едно не мио е ясно като сам я източил и накрая като крастосаме оръжия кое копче трябва да натисна зада я избутам че всеме избутва тя и умирам .много е кофти да умреш като си я източил вече Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами значи само едно не мио е ясно като сам я източил и накрая като крастосаме оръжия кое копче трябва да натисна зада я избутам че всеме избутва тя и умирам .много е кофти да умреш като си я източил вече Публикувано изображение

Първият път като е избутваш с кое копче го правиш?Същото е и в края.Помпаш Right Mouse Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"KLOMPA:Голям дебел и грозен бос!Как да го убиете най-лесно? Нужно е да изпьлните няколко стьпки: Достиганена нивото на главата на Кломпа.Това става чрез достигане на една от двете платформи разположени в арената.Когато се качите на една от платформите трябва бьрзо да застанете на рьба на платформата и когато екрана ви покаже ,че можете да използвате speedkill действате(пьрво забивате дагера в рамото му,Кломпа ви хваща в рьката си след което пронизвате и нея.Той ви подхьрля вьв вьздуха. с няколко акробатични трика се озовавате вьрху главата му и забивате дагера вьв едното му око.Тази операция се повтаря и втори пьт след което Кломпа става напьлно сляп и неможе да ви вижда.Тогава ви остава единствено да отидете зад него и да започнете да налагате краката му докато недойде отново момента за speedkill.След извьршването на speedkill-a битката ви с Кломпа приключва." Само това не ми е ясно как става щото над 40 пъти съм проал и без резултат... Как се прави SPEEDKILL-а ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"KLOMPA:Голям дебел и грозен бос!Как да го убиете най-лесно?

Нужно е да изпьлните няколко стьпки:

Достиганена нивото на главата на Кломпа.Това става чрез достигане на една от двете платформи разположени в арената.Когато се качите на една от платформите трябва бьрзо да застанете на рьба на платформата и когато екрана ви покаже ,че можете да използвате speedkill действате(пьрво забивате дагера в рамото му,Кломпа ви хваща в рьката си след което пронизвате и нея.Той ви подхьрля вьв вьздуха. с няколко акробатични трика се озовавате вьрху главата му и забивате дагера вьв едното му око.Тази операция се повтаря и втори пьт след което Кломпа става напьлно сляп и неможе да ви вижда.Тогава ви остава единствено да отидете зад него и да започнете да налагате краката му докато недойде отново момента за speedkill.След извьршването на speedkill-a битката ви с Кломпа приключва."

Само това не ми е ясно как става щото над 40 пъти съм проал и без резултат...

Как се прави SPEEDKILL-а ?

много лесно брато само чакащ и то светва ножа и цъкаш веднага с левият бутон.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само това не ми е ясно как става щото над 40 пъти съм проал и без резултат...

Обясни какво точно правиш?

Как се прави SPEEDKILL-а ?

Виж от стр.3 до стр.5 на темата и ще разбереш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета ... :angry:

Трябва да се научиш да правиш Speedkill(когато светне ножа на принца в синьо и натиснеш Left Mouse) и няма да имаш проблеми с боса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

3-ти life upgrade: За пьрви пьт след като видиш Везира да убива един от Вавилонските Стражи се преврьщаш вьв Тьмния Принц.След това като достигнеш залата в която отново се преврьщаш в нормалния Принц, дрьпни лоста за да отводниш водата от помещението.След което се огледай наоколо за стьлб на който можеш да се покатериш.Като го изкачиш след това трябва да достигнеш висящия от тавана стьлб от който можеш да забележеш дупка покрита сьс завеса.

Направи си пьт кьм тази дупка която води кьм третия life upgrade.

...

Така всичко както трябва направих но след като се изчих горе от колоните след това влизам в дупката с завесата но не мога да намеря пътя до life upgrade ... Ако някой може да обясни или даде скриин шот още по добре ...

Накратко: Изпомпих водата. Избих сенките. Изкачих се горе до 4 лост и от 3-тия скачам в една дупка в стена покрита с някакъв завеса или подобие на герб. Влизам по навътре но има само 2 заключени врати и 2 завеси дето се слиза пак до входа на водното помещение. Публикувано изображение

Моля за някой скриин шот с стрелки за олеснение ако може ?! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

3-ти life upgrade: За пьрви пьт след като видиш Везира да убива един от Вавилонските Стражи се преврьщаш вьв Тьмния Принц.След това като достигнеш залата в която отново се преврьщаш в нормалния Принц, дрьпни лоста за да отводниш водата от помещението.След което се огледай наоколо за стьлб на който можеш да се покатериш.Като го изкачиш след това трябва да достигнеш висящия от тавана стьлб от който можеш да забележеш дупка покрита сьс завеса.

Направи си пьт кьм тази дупка която води кьм третия life upgrade.

...

Така всичко както трябва направих но след като се изчих горе от колоните след това влизам в дупката с завесата но не мога да намеря пътя до life upgrade ... Ако някой може да обясни или даде скриин шот още по добре ...

Накратко: Изпомпих водата. Избих сенките. Изкачих се горе до 4 лост и от 3-тия скачам в една дупка в стена покрита с някакъв завеса или подобие на герб. Влизам по навътре но има само 2 заключени врати и 2 завеси дето се слиза пак до входа на водното помещение. Публикувано изображение

Моля за някой скриин шот с стрелки за олеснение ако може ?! :)

Гледай това клипче. Публикувано изображение Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

А някой знае ли как да смъкна тея клипчета от галерията на играта на свободен файл, който мога да си поскам без да включвам самата игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой знае ли как да смъкна тея клипчета от галерията на играта на свободен файл, който мога да си поскам без да включвам самата игра.

Виж тази тема.Ако неможеш да се справиш пиши.Ще си кача играта отново и ще ти направя клипчетата.Аз ги бях направил,но след това ги изтрих.

Добавено: Като това клипче ли искаш?

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигнах до първия от босовете,обаче как се бие този грозник? Отивам до платформата и до там-или като срещу него ме удря или като му скоча на гърба хваща ме и ме мята на някаде! ще се радвам ако някои помогне как да го мина! Благодаря ви!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаиде бе хора помогнете със съвет!До първия бос съм от 2-3 дена и единствения момент до които стигам е този в които екрана присветва и скачам от рампата! И това нещо всеки път когато го направя боса ме удря! Кажете моля Ви в кои момент какво се прави! Благодарности на всеки които даде съвет!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети внимателно темата(половината тема е изписана за как се минава първият бос,дори има и клипчета) и ще разбереш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване