Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

Инсталирах програмата "Rad Video Tools 1.8.18.0", включих я и избрах фаила, който ми трябва. Излезе ми следния надпис "Not a Bink file". Аз искам клиповете на Prince Of Persia 2: Warrior Within. Мисля, че те са по-яки от тези на третата игра. Те също са .bik ,но може да не са абсолютно същите и от там да идва проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Инсталирах програмата "Rad Video Tools 1.8.18.0", включих я и избрах фаила, който ми трябва. Излезе ми следния надпис "Not a Bink file".

Аз искам клиповете на Prince Of Persia 2: Warrior Within. Мисля, че те са по-яки от тези на третата игра. Те също са .bik ,но може да не са абсолютно същите и от там да идва проблема.

Ще пробвам Warrior Within да видя какво ще стане.С Prince Of Persia: T2T нямаше проблем. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети внимателно темата(половината тема е изписана за как се минава първият бос,дори има и клипчета) и ще разбереш.

е добре де явно много знаеш за тази игра!Кажи кога и как по точно се прави въпросния SPEEDKILL!

До сега от толкова четене и опити само успявам да забия ножа в гурба на първия бос!

Ще съм ти много благодарен! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е добре де явно много знаеш за тази игра

E не много!

Кажи кога и как по точно се прави въпросния SPEEDKILL!

SPEEDKILL се прави когато светне ножа на принца в синьо и натиснеш Left Mouse

До сега от толкова четене и опити само успявам да забия ножа в гурба на първия бос

Точно след като скочиш от рампата,ти светва ножа.След като ти светне правиш SPEEDKILL.Само да напомня след като скочиш от рампата

Задръж натиснати S и D(след като скочиш от първата и втората рампа и накрая като му се качваш на гърба да правиш SpeedKill-овете не пускай тези две копчета) и трябва да ти светва ножа винаги.Така аз го минавах винаги

Препоръчвам ти първо да изтеглиш това клипче и да го гледаш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

prince

ei are 4ao

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля накой да ми прати save след жената boss,тъй като дори след много кратните ми опити и гледане на клип4ета и четене на съвети немога да я мина skype:blago_bg7273 . Благодаря предватително :P

Редактирано от kahn1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение За съжаление пак нестана по начина описан там (до колкото разбрах какво пише). Но все пак ти благодаря Black Hawk, че ми помагаш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля накой да ми прати save след жената boss,тъй като дори след много кратните ми опити и гледане на клип4ета и четене на съвети немога да я мина skype:blago_bg7273 . Благодаря предватително :)

Хе,още ли не си минал боса :rolleyes: ?Аре,за теб ще направя едно добро.Качи ми някъде сейва до където си стигнал да го дръпна.Ще мина боса и ще ти пратя сейва.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.bgshare.com/files1/214941/Save32.SAV .благодаря много че ще минеш това гадно ниво Редактирано от kahn1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bgshare.com/files1/214941/Save32.SAV .благодаря много че ще минеш това гадно ниво

http://www.bgshare.com/files1/214973/Save0.SAV.Да почерпиш :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо ново по въпроса за клипчетата да ми кажете? Между другото ще се радвам ако ми кажете от каде да дръпна някои яки картинки, главно от Prince Of Persia 2: Warrior Within.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нещо ново по въпроса за клипчетата да ми кажете?

За целта ти трябват две програмки:

1.Трябва да изтеглиш тази програма XVI32 2.51.С нея ще редактираш bik файла.

2.RAD Video Tools 1.8.18.0.Ако не можеш да се справиш пиши.Ще ти направя някой шот.Ето и резултата цък

Между другото ще се радвам ако ми кажете от каде да дръпна някои яки картинки, главно от Prince Of Persia 2: Warrior Within.

Просто напиши в Google Prince of Persia: Warrior Within и ето резултата

P.S.Ако имаш други въпроси за Prince of Persia: Warrior Within пиши в тази тема. :wors:

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове стигнал сам до дебелия, огромен boss на the 2 thrones.Kачвам се нармото му и той ме хвърля.Каква комбинация да използвам че да му раня ръката и после да му прободя очите?Ако има някой да ми даде save-The arena.Моля!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове стигнал сам до дебелия, огромен boss на the 2 thrones.Kачвам се нармото му и той ме хвърля.Каква комбинация да използвам че да му раня ръката и после да му прободя очите?Ако има някой да ми даде save-The arena.Моля!!! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове стигнал сам до дебелия, огромен boss на the 2 thrones.Kачвам се нармото му и той ме хвърля.Каква комбинация да използвам че да му раня ръката и после да му прободя очите?Ако има някой да ми даде save-The arena.Моля!!! :speak:

Айде влачи,save след боса цък
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

black hawk-мерси много брат, благодарение на теб успях да врътна играта ,сега ме интересува дали някъде има клипчета за prince of persia 2,както имаше за трета част от играта

Редактирано от kahn1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

black hawk-мерси много брат, благодарение на теб успях да врътна играта ,сега ме интересува дали някъде има клипчета за prince of persia 2,както имаше за трета част от играта

Мисля,че има клипчета в vbox7.com,но незнам дали са всичките,само мернах няколко а и не съм ги търсил.Аз ги имам в avi формат.В по предния ми пост съм писал как стават клипчетата.Ако искаш мога да ти ги кача.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои ще ми каже ли от каде да си изтегля Prince of Persia The two thrones

Prince of Persia The Two Thrones

или

Prince of Persia The Two Thrones

P.S.Следващият път пиши в тази тема Желания и линкове към игри ако искаш линк към игра :no-no: .

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора един керлив бос ли не можете да убиете!!!!!!Толкова ли е трудно само да кликваш с поганеца всеки път щом екрана светва в синю!!!!?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване