Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Prince of Persia The Two Thrones

Препоръчан отговор

• Отговори 357
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Защо спрягаш в мъжки род Наде ?

Първия бос е в нещо де му се вика арена по спомен. Качваш се по стените и чакаш да ти заходи. После получаваш оная светлина, нотификация за спиид кил. Почваш и то е комбо, първо му удря едното ок

Благодаря много ама незнам как да си изтегля линкове за ниякоя игра

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Абе ти знаеш ли за какво става въпрост в тази тема?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е там че при опита да убия първия бос след като се кача на платформите (независимо коя от двете )и използвам спеедкил изобщо не мога да му се кача на гърба . Кажете нещо по подробнно като имали момент на скок и др. такива.

Zna4i kogato stigne6 do giganta to malko prili4a na gorila trqbva da go udrq6 po zadnata 4ast na krakata i kato klekne se ka4va6 zabavq6 vremeto i go ubiva6. Nadqvam se da s1m ti bil polezen. a mojili da mi kaje6 ot kade da si dr1pna Prince of persia the two throne= to tova e tretata chast ae otgovoretemi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зациклих на двамата братя някой може ли да ми помогне със сейфче

Save след двамата братя цък

Zna4i kogato stigne6 do giganta to malko prili4a na gorila trqbva da go udrq6 po zadnata 4ast na krakata i kato klekne se ka4va6 zabavq6 vremeto i go ubiva6. Nadqvam se da s1m ti bil polezen. a mojili da mi kaje6 ot kade da si dr1pna Prince of persia the two throne= to tova e tretata chast ae otgovoretemi

Не е трудно да се пише на кирилица,вЕрвай ми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Save след двамата братя цък

Не е трудно да се пише на кирилица,вЕрвай ми.

ИЗВИНЯВАМ СЕ МНОГО ЗА ПИСАНЕТО НО МИНАХ 1 И 2 4АСТ НА PINCE OF PERSIA И МНОГО ИСКАМ ДА ИГРАЯ И 3 4AST НО НЕЗНАМ ОТ КАДЕ ДА СИ Я ДР1ПНА МОЛЯВИ СЕ КАЖЕТЕМИ ОТ КАДЕ ДА СИ Я ИЗТЕГЛЯ АКО МОЖЕ МИ ОТГОВОРИ ВЕДНАГА

КАЖЕТЕМИ ОТ КАДЕ ДА СИ ИЗТЕГЛЯ PRINCE OF PERSIA THE TWO THRONES И КАК ДА СИ Я ПУСНА ЗА ДА ИГРАЯ :rolleyes: АЗ ВИ ПИ6А НО ЗА6ТО НИКОИ НЕ МИ ОТГОВАРЯ. BLACK HAWK ТИ СИ ПОМАГАЛ НА МНОГО ХОРА НО ПОМОГНИ И НА МЕН 4АКАМ ОТГОВОР.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИЗВИНЯВАМ СЕ МНОГО ЗА ПИСАНЕТО НО МИНАХ 1 И 2 4АСТ НА PINCE OF PERSIA И МНОГО ИСКАМ ДА ИГРАЯ И 3 4AST НО НЕЗНАМ ОТ КАДЕ ДА СИ Я ДР1ПНА МОЛЯВИ СЕ КАЖЕТЕМИ ОТ КАДЕ ДА СИ Я ИЗТЕГЛЯ АКО МОЖЕ МИ ОТГОВОРИ ВЕДНАГА

КАЖЕТЕМИ ОТ КАДЕ ДА СИ ИЗТЕГЛЯ PRINCE OF PERSIA THE TWO THRONES И КАК ДА СИ Я ПУСНА ЗА ДА ИГРАЯ :rolleyes: АЗ ВИ ПИ6А НО ЗА6ТО НИКОИ НЕ МИ ОТГОВАРЯ. BLACK HAWK ТИ СИ ПОМАГАЛ НА МНОГО ХОРА НО ПОМОГНИ И НА МЕН 4АКАМ ОТГОВОР.

На страница 10 от темата виж Коментар: #148 съм дал два линка към играта.Първият е от ######-->не работи,вторият е от ######-->работи(изтегли него).Инсталира се като всяка една нормална игра,ти си знаеш :).Щом си пуснал предните две ще пуснеш и тази.

P.S.Един съвет,не пиши с цифри 6=ш.1=ъ,а също така и не пиши само с големи букви :) .

Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На страница 10 от темата виж Коментар: #148 съм дал два линка към играта.Първият е от ######-->не работи,вторият е от ######-->работи(изтегли него).Инсталира се като всяка една нормална игра,ти си знаеш :).Щом си пуснал предните две ще пуснеш и тази.

P.S.Един съвет,не пиши с цифри 6=ш.1=ъ,а също така и не пиши само с големи букви ;) .

Благодаряти за всичко но първите 2 ми ги инсталираха аз ги минах но нещо нестава да се регистрирам за да си изтегля и 3 част много ти се моля ако има начин да ми я изпратиш или ако имаш skype да се свържем и да ми обясниш тези подробности аз компа го имам от 3 месеца и не съм много запознат с тези не6та а ти от каде си я изтегли много хора я харесват тази игра но никои незнае от каде да си я намери не та знам на колко години си или дали си малак или голям но ако мойе6 да ми я изпратиш ще ти бъда много благодарен и ако можеш ми отгожори ЗА Black hawk :) :) ;)

Благодаряти за всичко но първите 2 ми ги инсталираха аз ги минах но нещо нестава да се регистрирам за да си изтегля и 3 част много ти се моля ако има начин да ми я изпратиш или ако имаш skype да се свържем и да ми обясниш тези подробности аз компа го имам от 3 месеца и не съм много запознат с тези не6та а ти от каде си я изтегли много хора я харесват тази игра но никои незнае от каде да си я намери не та знам на колко години си или дали си малак или голям но ако мойе6 да ми я изпратиш ще ти бъда много благодарен и ако можеш ми отгожори ЗА Black hawk :clap::) :)

Започнах да тегля но при тази скорост от 0.7kb/s нестава нищо тази игра е много голяма и с малка скорост просто нищо нестава. НО играта много важна за мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали може някой да ми даде линк или да прати сейв точно преди първия бос на арената.Мисля че сейфа е номер 13.Много ми трябва тъй като всичките ми сейфове се повредиха и сега не ми се почва наново

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали може някой да ми даде линк или да прати сейв точно преди първия бос на арената.Мисля че сейфа е номер 13.Много ми трябва тъй като всичките ми сейфове се повредиха и сега не ми се почва наново

Mи ако я имах играта щях да ти кайа но я нямам а ти можели да ми кажеш от каде си я др1пнал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mи ако я имах играта щях да ти кайа но я нямам а ти можели да ми кажеш от каде си я др1пнал

От един локален торентен сайт.Единственото място от където можеш да сваляш е арената.

Ако някой има този сейф пишете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаряти за всичко но първите 2 ми ги инсталираха аз ги минах но нещо нестава да се регистрирам за да си изтегля и 3 част много ти се моля ако има начин да ми я изпратиш или ако имаш skype да се свържем и да ми обясниш тези подробности аз компа го имам от 3 месеца и не съм много запознат с тези не6та а ти от каде си я изтегли много хора я харесват тази игра но никои незнае от каде да си я намери не та знам на колко години си или дали си малак или голям но ако мойе6 да ми я изпратиш ще ти бъда много благодарен и ако можеш ми отгожори ЗА Black hawk ;):);)

Започнах да тегля но при тази скорост от 0.7kb/s нестава нищо тази игра е много голяма и с малка скорост просто нищо нестава. НО играта много важна за мен

Пробвай от тук,трябва да е свалиш по-бързо(не забравяй трябва да свалиш и шесте RAR архива 1-6.Разархивирай ги и я инсталирай.Успех!

Save13

Приятно цъкане. Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук,трябва да е свалиш по-бързо(не забравяй трябва да свалиш и шесте RAR архива 1-6.Разархивирай ги и я инсталирай.Успех!

Save13

Приятно цъкане. Публикувано изображение

Black hawk неможеш ли да ми я направиш на архив и да ми я пратиш то това дет ми го даде как да изтегля информация нещо нестава ако имаш skype ае да ти се включа и да ми го пратиш ае моляти се :yanim::whist::clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Black hawk неможеш ли да ми я направиш на архив и да ми я пратиш то това дет ми го даде как да изтегля информация нещо нестава ако имаш skype ае да ти се включа и да ми го пратиш ае моляти се :wors:;):clap:

Упс, :speak: получило се съвсем друго.След като ти се отвори линка напиши Prince Of Persia 3-The Two Thron и натисни търси,ще ти намери 6 RAR файла,дръпни ги всичките 6.Разархивирай ги и инсталирай играта.А през Skype няма смисъл да ти е пращам,защото ще се тегли по-бавно и от арената.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упс, ;) получило се съвсем друго.След като ти се отвори линка напиши Prince Of Persia 3-The Two Thron и натисни търси,ще ти намери 6 RAR файла,дръпни ги всичките 6.Разархивирай ги и инсталирай играта.А през Skype няма смисъл да ти е пращам,защото ще се тегли по-бавно и от арената.

Е сега вече излезе благодаря Ти обче как ни помагаш без да ни познаваш но трябва да има и хора като теб щото иначе няма да се прявяме аз ще пробвам вече утре щото скороста е бавна и така = но от 6-те кое точно трябва да се инсталира или когато ги смеся вече когато ги изтегля щети пиша а можи и по скоро ако пак неразбирам нещо надяжам се пак да ми помагаш тя играта още не е станала но преджарително ти БЛАГОДАРЯ :wors::speak::clap::);)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е сега вече излезе благодаря Ти обче как ни помагаш без да ни познаваш но трябва да има и хора като теб щото иначе няма да се прявяме аз ще пробвам вече утре щото скороста е бавна и така = но от 6-те кое точно трябва да се инсталира или когато ги смеся вече когато ги изтегля щети пиша а можи и по скоро ако пак неразбирам нещо надяжам се пак да ми помагаш тя играта още не е станала но преджарително ти БЛАГОДАРЯ ;):wors::speak::clap::)

Да ти кажа честно не съм свалил играта оттук и не знам как е направена.Но може да пробваш.След като разархивираш 1-ят RAR(започваш от part1,part2,part3......) трябва да ти даде един ISO файл(повтаряш процедурата и с останалите RAR фаийлове),след като разархевираш и шесте файла ги маутваш с DEAMON Tools(слагаш 1-ят диск т.е. от RAR файлът който си го разархивирал първи part 1......) и ги инсталираш. Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно не съм свалил играта оттук и не знам как е направена.Но може да пробваш.След като разархивираш 1-ят RAR(започваш от part1,part2,part3......) трябва да ти даде един ISO файл(повтаряш процедурата и с останалите RAR фаийлове),след като разархевираш и шесте файла ги маутваш с DEAMON Tools(слагаш 1-ят диск т.е. от RAR файлът който си го разархивирал първи part 1......) и ги инсталираш.

Аз чесно да ти кажа не съм голям специалист и малко ме самнява да мога да го направя но ако нестани какво ще правим ти ми дади много места но аз не разбирам мога само някои неща да направя затожа аконемога даи да пробваме по SKYPE там поне е по-лесно само архива и съм готов Публикувано изображениеПубликувано изображение

Аз чесно да ти кажа не съм голям специалист и малко ме самнява да мога да го направя но ако нестани какво ще правим ти ми дади много места но аз не разбирам мога само някои неща да направя затожа аконемога даи да пробваме по SKYPE там поне е по-лесно само архива и съм готов Публикувано изображениеПубликувано изображение

Но какъв е този RAR че да го разархевирам то само има 6 part от 1 до 6 аз невиждам 1 RAR незнам аз ли не съм на точното място или ти ми напиши името и да ми излязат както на теб. :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еи black hawk започнах аз да тегля някаде стигна до 16% и ми изписа грешка явно няма да стане и явно нямада я играя но ако искаш даи да пробваме по skype ае отговорими Публикувано изображениеПубликувано изображение:yanim::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еи black hawk започнах аз да тегля някаде стигна до 16% и ми изписа грешка явно няма да стане и явно нямада я играя но ако искаш даи да пробваме по skype ае отговорими Публикувано изображениеПубликувано изображение;):P

Значи пак ти казвам със Skype ще стане твърде бавно(ако няма прекъсване на нета).Преди време изпратих една игра на един приятел от 700 mb,играта се дръпна за около 5-6 дена(без да прекъсне нета,(ами ако прекъсне)).А тази е 4.16 GB направи си сметка,затова ти предложих да я свалиш от торент.След като ти даде грешката,опита ли да подновиш свалянето? Редактирано от black hawk (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах няколко пъти не само тази игра но и други също нестава а по друк на4ин незнам дали ще стане.

Тогава ти остава единствено да я свалиш от арената или от друг тракер,ако я намериш.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои можели да ми каже защо като тегля от ARENABG ми излизат две папки едната е на играта а другата е на биткомет добре 4акам да ми се изтегли папката или играта а папка биткомет какво да я правя джете едножременноли да ги пусна да се теглят или по отделно ае моляжисе отгожорете ми И ВСИ4КИ ИГРИ ЛИ СЕ ЗАРЕЖДАТ С ДАИМАНД ТООЛС имам предвид само игрите от аренабг.

И с каква даиманд тоолс се зарейдат то има много ае някои да ми каже за него коя е наи добрата и да ми даде линк за да я изтегля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване