Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам един проблем. Такаа направих .EXE (application) от линРАР и слет това иконката беше един кашон с три книги. Въпросът ми е може ли да се сменят тези книжки с някаква друга икона. sad.gif

Редактирано от anton_46 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, с IconChanger (платена). Обаче ако смениш вградената в изпълнимия файл икона дава, че е повреден архивът. Може със същата програма да асоциираш определена икона към този файл, но ще важи само на твоя компютър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте имам един проблем. Такаа направих .EXE (application) от линРАР и слет това иконката беше един кашон с три книги. Въпросът ми е може ли да се сменят тези книжки с някаква друга икона. sad.gif

Здравей!Можеш!Ето ти ТОВА изтегли го точно него и го пробвай,сигурна съм,че ще ти допадне,защото е уникално в сравнение с всичките скучни winrar-ове,които са различни версии пък с ена и съща икона-книги!Лично аз съм с него и нямам намерение да го сменям!Успех в трампата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може, с IconChanger (платена). Обаче ако смениш вградената в изпълнимия файл икона дава, че е повреден архивът. Може със същата програма да асоциираш определена икона към този файл, но ще важи само на твоя компютър.

ок, искам само още една нещо да попитам. По кой друг начин мога да си направя .EXE става въпрос за ИГРА на която имам файловете sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ок, искам само още една нещо да попитам. По кой друг начин мога да си направя .EXE става въпрос за ИГРА на която имам файловете sad.gif

Каква е тайната цел на занятието ?

Обясни подробно !

Какви файлове имаш ? Сорс-код ли ?

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликни с десен бутон на мишката върху папката->избери Add to .....rar!

Точките заместват името на папката ти в този случай!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Кликни с десен бутон на мишката върху папката->избери Add to .....rar!

Точките заместват името на папката ти в този случай!

Да де ама аз искам .EXE, а не РАР

Имам папка с игра (counter-strike) и искам да направя инталация и на тази инталация да сложа икона на играта.

Редактирано от anton_46 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам папка с игра (counter-strike) и искам да направя инталация и на тази инталация да сложа икона на играта.

Значи ти трябва програма за създаване на инсталационен файл.

http://nsis.sourceforge.net/Main_Page

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thinstall Embedded v2.736 (http://www.thinstall.com/products/thinstall_embedded.php)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При създаването на .ЕХЕ-то с WinRAR от вече архивираните файлове, можеш да зададеш каква икона искаш да има .ЕХЕ файлът! Нужна ти е само иконката.

Когато създаваш .ЕХЕ-то (т.е. SFX) отиваш на Advanced SFX Options -> Text and icon -> Load SFX icon from the file. Задаваш си останалите параметри на архива, както пожелаеш и си готов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване