Премини към съдържанието
kate.t

Обърнат наобратно изглед на монитора

Препоръчан отговор

Незнам как стана,но докато се опитвах да изчистя клавиатурата си (безжична е) и съм натиснала нещо и ... ohmy.gif като погледнах монитора -всичко беше с главата надолу-иконите,мишката,менюто старт е в долния десен ъгъл !! Как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Най-вероятно без да искаш си бутнала нещо по настройките на видеокартата. Ако си с nVIDIA видеокарта (за новия контрол панел на nVIDIA):

Start > Control Panel > nVIDIA Control Panel > Display > Rotate display > No rotation > OK

Редактирано от krisku (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с Ati , нещо такова :

202_d1.jpg

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много...дано в понеделник да го оправя.Сега не съм си удома,но влязох да видя дали някой ми е отговорил.

Надявам се да успея,а има ли шанс нещо по-сериозно да съм оплескала? Макар,че само леко забърсах клавиатурата и я обърнах надолу,за да паднат едни трохички....ама пък и аз...кво като е мръсна...голяма чистница,бреееей !

Благодаря предварително и ако стане, и не стане,пак ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам как стана,но докато се опитвах да изчистя клавиатурата си (безжична е) и съм натиснала нещо и ... ohmy.gif като погледнах монитора -всичко беше с главата надолу-иконите,мишката,менюто старт е в долния десен ъгъл !! Как да го оправя?

натисни контрол алт и стрелкта нагоре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле ти си Велик ;-)

натисни контрол алт и стрелкта нагоре

Братле ти си Велик ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да му беше отбелязал отговора като удовлетворяващ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.