Премини към съдържанието
Юнак

За цените на лифтовете, мобилността и Дизел-а

Препоръчан отговор

50 лв. за дневна карта!?

Европа идва с новия ски-сезон :angry:

Източник - в-к Стандарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, видях го това преди 3-4 дни. Останах шокиран. И всичко това е само, защото решиха да изравнят цените между чужденци и Българи. Естествено като казваме изравняване на цените да не се разбира намаляване на цените за чужденци до нивата на цените за Българи, а точно обратното. Да изравним цените като увеличим тези за Българи до нивата на тези за чужденци. Е, имало малка разлика в заплатите на западно еропейските туристи и нашите. Голяма работа. Нали сме Българи, с всичко се справяме. С толкова неща се справихме до сега и от толкова неща се лишаваме, та от зимна почивка ли няма да се лишим? Срамота. И всичко това на прага на влизането ни в ЕС, когато се очаква минимлната работна заплата да е 77 ЕВРО, да 77. Правилно го прочетохте.

Сега се говори за зимните курорти, просто, защото летните не са актулани. Гледайте какво ще стане след 4-5-6 месеца, когато ще стане време за летните почивки. И там ще стане същото. Изравняване на цените в "наша" полза. И тогава ще видим почивка през крив макарон.

Така е... гадно е, но е факт. И ние пак нищо не можем да направим.

Аз съм от Благоевград. Там в планината има една не лоша пистичка за ски и не е скъпо... Сега остава да се молим и за сняг. ;)

А лятото... ще го мислим като дойде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам....

Една моя позната жена, голяма чорбаджийка, ми каза преди миналия ски сезон, че няма да стъпи на Банско - предпочита да ходи организирано в Австрия. ohmy.gif

180 лв. двойна стая в хотел 4 * на ден с включена закуска и вечеря - Банско! ohmy.gif

+ 55 лв. карта /на капа biggrin.gif - човек/

+ гориво - 310 км. София-Банско-София

+ механа /Банско е все пак/

+ паркинг пред лифта /там лифта не е пред хотелите като на Боровец/

+ някоя екстра според вкуса на клиента....

.................

:baby::):speak:

Май верно ще ни е по-евтина почивката в чужбина...

Ми ние българите му намерихме изхода - познат в чужбина може да ни купи пълен пакет от TUI да речем.....за български зимен курорт.... много по-евтино...

Другият избор е да имаш прословутите връзки - познати собственици на хотели...

Абе - пак ще се спасяваме поединично... :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема да се плашите! Като си купя един такъв Джуган ще ви возя до горе без пари.

А на Юнак-а баничарката направо я товариме отзад да си слушаме музика от нея biggrin.gif:clap:

mk_cv_07_tn.jpgmk_cv_09_tn.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То хубаво, ама т'ва чудо сигурно харчи 20 на 100 biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То хубаво, ама т'ва чудо сигурно харчи 20 на 100 biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ми не точно....48л/100км :clap:, кажи го кръгло 50/100

Редактирано от Diezel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх... подценил съм го :clap:

То требе да си братчед на някой от ЛукОйл, че да караш такова чудовище

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въх... подценил съм го ;)

То требе да си братчед на някой от ЛукОйл, че да караш такова чудовище

<{POST_SNAPBACK}>

Напротив - брат`чед е на ОТО ДИЗЕЛ - оттук пожизнена аванта на въпросното гориво от всяка дизелстанция по света...и у нас... biggrin.gif

:clap:;):offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братчед съм на Рудолф Дизел, а тоя Ото е некъв самозванец плагиат... biggrin.giflaugh.gif

Оф-топика стана дебел тука, дали да не промениме името на темата. :clap:

То не че аз не го направих ама айде. Ще се поправя като почерпя всички по едно светло пиво "Каменица" ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оф-топика стана дебел тука, дали да не промениме името на темата. :clap:

То не че аз не го направих ама айде. Ще се поправя като почерпя всички по едно светло пиво "Каменица" :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Промених ви заглавието biggrin.gifbiggrin.gif Това естествено не те освобождава от задълние да почерчиш заради този твой офтопик :clap:laugh.gif

...ако продължава така да се развива темата и раздела ще бъда принудена да преместя, че иначе ще кажат (злите езици), че не си гледам съвестно работата :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Братчед съм на Рудолф Дизел, а тоя Ото е некъв самозванец плагиат... biggrin.gif  laugh.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Внимаваш в картинката :clap:

ОТО ДИЗЕЛ е събирателно име за изобретателите на ДВГ /двигатели с вътрешно горене/ - Николаус ОТО е изобретил 4 тактовия бензинов двигател, а Рудолф ДИЗЕЛ 25 години по-късно изобретява дизеловия. Истествено и двамата са гестаповци :clap:biggrin.gif

А оня Джуган е като охлюв - в него можем да се съберем всичките.

Тъкмо се чудехме с какво ще ходим до Барса cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.