Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tomb raider

Bluetooth на компютъра

Препоръчан отговор

Моля някой да ми обясни как да го включа пустия блутуут на щайгата...

;)

Надявам се , че тук е мястото за тази тема, ако не - преместете я. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля някой да ми обясни как да го включа пустия блутуут на щайгата...

;)

Надявам се , че тук е мястото за тази тема, ако не - преместете я. :speak:

Еми като го вкараш отзад в USB-ито тряа да ти излезе долу балонче че е открит нов хардуер и ще ти излезе един съветник и тряа да сложиш диска който имаш с блутута и там да следваш инструкциите cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми като го вкараш отзад в USB-ито тряа да ти излезе долу балонче че е открит нов хардуер и ще ти излезе един съветник и тряа да сложиш диска който имаш с блутута и там да следваш инструкциите cool.gif

Знам го това..как става, но нямам предвид този блутут..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знам го това..как става, но нямам предвид този блутут..

В къв смисъл нямаш предвид този блутут ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В къв смисъл нямаш предвид този блутут :)

Виж другата тема в която посочих модела на телефона,

там написах sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж другата тема в която посочих модела на телефона,

там написах sad.gif

Еми дава ли ти някъв проблем освен че иконката е сива?

ииии нов ли е блутута :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да се разделим на две групи: половина ще хвърлят боб дали това е лаптоп, другата половина ще гадаят за Windows-a...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Предлагам да се разделим на две групи: половина ще хвърлят боб дали това е лаптоп, другата половина ще гадаят за Windows-a...

Ако беше направил едно допълнително усилие да погледнеш друга тема, в която споменавам за проблема,

щеше да знаеш дали става въпрос за лаптоп или компютър.

Смятам, че повечето потребители оприличават PC-тата си на щайги, да речем, а не лаптопа си biggrin.gif

Microsoft Windows XP Professional '02 SP3

Еми дава ли ти някъв проблем освен че иконката е сива?

ииии нов ли е блутута :)

Да, когато натисна Turn On Bluetooth ми изписва , че не е намерен блутуут хардуер...

Редактирано от tomb raider (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако беше направил едно допълнително усилие да погледнеш друга тема, в която споменавам за проблема,

Смятам, че повечето потребители оприличават PC-тата си на щайги, да речем, а не лаптопа си biggrin.gif

Microsoft Windows XP Professional '02 SP3

Да, когато натисна Turn On Bluetooth ми изписва , че не е намерен блутуут хардуер...

А ти имаш ли такъв хардуер въобще?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Але вие направихте момчето (може би) на идиот ако няма блутут не вярвам да пише тая тема biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Але вие направихте момчето (може би) на идиот ако няма блутут не вярвам да пише тая тема biggrin.gif

Определено не съм идиотКА biggrin.gif и определено имам ТАКЪВ хардуер .

Разбира се.

Редактирано от tomb raider (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбира се.

ОК, има ли го като описан драйвер в hardware manager-a?

Ти постове ли трупаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ОК, има ли го като описан драйвер в hardware manager-a?

Да ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да ..

С него няма ли диск с драйвери/програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за лаптоп - има драйвери с диска към дъното. Ако е външен, в повечето случаи не са необходими допълнителни драйвери, защото в уин си ги има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пускаш нова тема - това значи друг проблем, евентуално и друг компютър. Аз (както и останалите посетители, освен може би модераторите) не съм длъжен да преглеждам целия форум за твои теми за да мога да ти разгадая въпроса! angry.gif

Относно щайгите - лично си оприличавам моя лаптоп на щайга с домати :)

По въпроса за bth - под хардуер за РС се разбира една usb джаджа, която се слага като флашката (т.к. не съм осведомен да има АТХ дъна с такива екстри). Ако такава не си сложила и не стърчи в момента отвън на кутията - независимо какъв софтуер ще инсталираш - няма да проработи, ако ще фирмата от която си взела компютъра да са го написали с големи букви на кутията. :speak:

Ако все-пак си сложила джаджата - задължително пробвай на другите usb портове (например тези отзад на кутията).

Да, когато натисна Turn On Bluetooth ми изписва , че не е намерен блутуут хардуер

Пак да задам "тъп" въпрос - това го "натискаш" на синята икона долу в дясно ИЛИ на телефона/устройството, което се опитваш да свържеш ИЛИ на някакво копче на клавиатурата (ако самата тя е bth)???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само да попитам - имаш ли драйвери към блутута който искаш да подкараш - ако да :

1. Device Manager - remove на девайса който предполагам е с удивителна

2. инстал на драйверите

3. профилактичен рестарт

4. мупни гадината в УСБ-то

проблем може да е ако УСБ блутута който имаш е само за 2.0 а УСБ-тата които са изкарани по кутията ти са 1.0/1.1 - затова най-добре пробвай на тези отзад.

П.С. за наименованитео "щайга" - широкото му използване включва десктопи, лаптопи, някой смартфони и някой не толкова смарт - като понякога се използа и за синоним на таралясник - което е вече съвсем друга тема. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Купих си Блутут от Хенди, но загубих диска с драйвера. Нооначален съм и моля някой да ми обясни как да си сваля драйвер от Интернет. Имам много снимки в телефона си, които искам да кача в стария си компютър. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Като за начало за да синамериш драйвери трябва да кажеш модела на блутута. :)

Глобалния модератор те попита постове ли трупаш. Не му отговори. Сега и аз те питам, защото следващия път ще ти ги изтрия всичките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глобалния модератор те попита постове ли трупаш. Не му отговори. Сега и аз те питам, защото следващия път ще ти ги изтрия всичките!

Добре де опитвам се да му помогна какъв е проблема сега питам какъв му е модела на блутута за да може да му се намерят драйвери :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...