Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Никога не съм се влюбвала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... време е , но все пак не бързай , душица :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-страхотно състояние на духа ми.Перманентно съм влюбена. :)

Никога не съм слагала боксови ръкавици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях така, преди няколко месеца. Най-страшният кошмар и може би най-големият страх, който съм имал и от който се чувствах непосилен да изляза сам... Но за всичко има време. И при теб ще дойде този момент, в който дъхът ти спира, ритъмът на сърцето ти се учестява, а погледът не се откъсва от образа на любимия човек...

Иначе и аз не съм слагал боксови ръкавици.

Моето ще е малко по-завъртяно : Никога не съм предполагал, че ще намеря любовта на живота си точно тук, в този форум. Евала на frason, той ни запозна. Ех, пак се размечтах нещо, а трябва още 2 дена да изтрая. Млъквам и се мятам в леглото :) И сори за 'офтопика' О.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм предполагал, че ще намериш любовта в този форум. Никога не съм карал мотоциклет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм карала,возила,даже и съм падала.. Публикувано изображение

Никога не съм пила "Абсент"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никога не съм удрял жена ... и не смятам да го правя !

... съгласен :question: жената може само с цвете да се гали ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз съм се била с жени.. Публикувано изображение

Никога не съм свирила на арфа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз никога не съм се напивала... поне не толкова, че да не помня нищо и да върша первезии...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ти до вчера твърдеше, че си единствения тийн, който не е близвал алкохол, а днес вече "поне не толкова, че да не помниш нищо и да вършиш перверзии"... Интересно.

Да, не съм се напуквал толкова яко.

Никога не съм обичал позата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ти до вчера твърдеше, че си единствения тийн, който не е близвал алкохол, а днес вече "поне не толкова, че да не помниш нищо и да вършиш перверзии"... Интересно.

Да, не съм се напуквал толкова яко.

Никога не съм обичал позата.

Никога не съм позирала.

Никога не съм свирила на китара,а много ми се иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм се напивала никога..не яко, а въобще, май ми се ще да пробвам обаче какво е усещането :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никога не съм позирала.

Никога не съм свирила на китара,а много ми се иска.

Свирил съм ,ама не ми хареса.......

Никога не съм чупил телевизор.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свирил съм ,ама не ми хареса.......

Никога не съм чупил телевизор.......

Не съм.

Никога не съм скачала с бънджи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз един път си изкълчих китката от много игра на Нинтендото О.0 Ба, като играехме баскетбол беше. Един мъркуч - 2 метра ми се правеше на играч и аз му скочих на ръгби, и го отнесох като товарен влак, ама при падането не можах да се подпра на ръцете си както трябва и така О.0 Така че отговора май трябва да е - и аз не съм. Никога не съм влизал в пого, а ми се искаше преди ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз един път си изкълчих китката от много игра на Нинтендото О.0 Ба, като играехме баскетбол беше. Един мъркуч - 2 метра ми се правеше на играч и аз му скочих на ръгби, и го отнесох като товарен влак, ама при падането не можах да се подпра на ръцете си както трябва и така О.0 Така че отговора май трябва да е - и аз не съм.

Никога не съм влизал в пого, а ми се искаше преди :P

хахахха много е яко......май си загубил Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

никога не съм се гмуркал с акваланг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

хахахха много е яко......май си загубил Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

никога не съм се гмуркал с акваланг

Е аз излязох от играта, защото ме болеше ръката и нямаше как да играя. Така че, технически погледнато е напускане, поради контузия ;) Иначе аз си виках че е само натъртено, ама вечерта се наду много здраво, цялата китка стана червена и на другият ден ходих при един дето намества кости, да ме 'фиксне' Публикувано изображение Чекръкчия ли му казваха, как беше, вече съм забравил ...

И аз не съм се гмуркал.

Никога не съм управлявал хеликоптер... (Освен с оня симулатор на Microsoft :P)

Редактирано от FEarBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не съм,а ми се иска.. Никога не съм бъркала в гнездо на оси..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ооооо....,като малка се опитах.... ;) никога не съм карала водни ски...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ооооо....,като малка се опитах.... :P

никога не съм карала водни ски...

Аз също.

Никога не съм скачала с парашут, а ми се иска задължително преди да си ида от този свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

+1

никога не съм обичала да се обяснявам на вечено неразбралите хора

Аз съм пила, но веднъж-два пъти и от тогава не съм пипала алкохол. И да - против него съм. Това не значи, че не съм опитвала. Не смятам, че е нужно да коментираш всяка моя дума и твърдение и после да ме караш да обяснявам. Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...