Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нощен бар "Илюзии" - работно време: /00:00ч. - 07:00ч./

Препоръчан отговор

К'во става нашите ? Ае мани, днеска голям смях. Ходихме с едни младежи на запой, да пием бира, по-бързо да мине деня, че утре (теоретично погледнато днеска) jeiny ще ми идва на гости чак до края на месеца. Ама то голям мерак, голямо нещо. Викам си хубаво стана 23:00/00:00 ще лягам, да може да спя там, да минава бързо времето и вече да сме заедно, ама то като съм свикнал да лягам след 2 и баси тръпката, само се въртя. Викам си а ще заспя, а ще заспя, ама мекия... Не ще... Та мизерия, сега пак станах, викам да включа малко компа да ви видя к'ви ги мъдрите и ако имам късмет, някой може да ме отегчи до болка, та чак да ме приспи... biggrin.gif Ае вие сте О.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во става нашите ? Ае мани, днеска голям смях. Ходихме с едни младежи на запой, да пием бира, по-бързо да мине деня, че утре (теоретично погледнато днеска) jeiny ще ми идва на гости чак до края на месеца. Ама то голям мерак, голямо нещо. Викам си хубаво стана 23:00/00:00 ще лягам, да може да спя там, да минава бързо времето и вече да сме заедно, ама то като съм свикнал да лягам след 2 и баси тръпката, само се въртя. Викам си а ще заспя, а ще заспя, ама мекия... Не ще... Та мизерия, сега пак станах, викам да включа малко компа да ви видя к'ви ги мъдрите и ако имам късмет, някой може да ме отегчи до болка, та чак да ме приспи... biggrin.gif Ае вие сте О.0
Няма сън тази нощ....не се мъчи.Тръпката си е тръпка. cool.gif И да питаш за цвета на роклята,че в чудо съм се хванала вече....кви ли не ги предлагат...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма сън тази нощ....не се мъчи.Тръпката си е тръпка. cool.gif И да питаш за цвета на роклята,че в чудо съм се хванала вече....кви ли не ги предлагат...

Мани, аз ако не спя, после гледам като наркоман. Пък и плана е да ходим да пазаруваме цял ден. Аз както се знам, че на десетата минута и приритвам, сега много садо ще ми стане. biggrin.gif Ае ще дръпна малко валериан и ще се оправя ...

Иначе на роклята ще турим една червена роза и ще е к0лтура работата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мани, аз ако не спя, после гледам като наркоман. Пък и плана е да ходим да пазаруваме цял ден. Аз както се знам, че на десетата минута и приритвам, сега много садо ще ми стане. biggrin.gif Ае ще дръпна малко валериан и ще се оправя ...

Иначе на роклята ще турим една червена роза и ще е к0лтура работата...

Абе то за розата добре си го решил....ама тука думата има дамата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оххх айде дайте си ми капито и да си ляга.мм... biggrin.gif

Ти пък къде ще ходиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко сме. Ще се забавляваме ли?

Мисля, че и ние трябва да си лягаме :-) Поне аз де, лека от мен :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владиии ... Луничке ... Нинче ... Боре ... Наборе ... Саше ... Мадона ... Еви ... Павка ... Заек ... Печен ... Ицка ... Светли и другите ... всички ли ви няма sad.gif пак ли съм сам !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Владиии ... Луничке ... Нинче ... Боре ... Наборе ... Саше ... Мадона ... Еви ... Павка ... Заек ... Печен ... Ицка ... Светли и другите ... всички ли ви няма sad.gif пак ли съм сам !

много късно се сещаш да пишеш ..

нинджи илюзионисти спите ли ? ;d

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз моето съм си го намерил sleeping1.gif

Аз пък в моето съм си скрила нещо...jester.gif

Фукльовци ;)

Моето май е на втория етаж, имайки в педвид...къде се намирам :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване