Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нощен бар "Илюзии" - работно време: /00:00ч. - 07:00ч./

Препоръчан отговор

Дано всичко да е наред ,че е нетипично за него да не се появи...

никакво инфо нямам! :P

Наистина , дано се оправи по-бързо :blink:

... тез дватата дано са добри стратези , че иначе зор ги чака :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

утре ще те пробвам :P

Усети, че като свърша с теб ще гледаш като бебе у лампа и веднага се покри :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усети, че като свърша с теб ще гледаш като бебе у лампа и веднага се покри :P

Ще видим кой/къде/как и защо ще гледа хаха

с holler играл ли си ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с holler играл ли си ?

да : 8 на 73 за Павката :blink:

... Ей , дамата ни скучае :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

с holler играл ли си ?

Не, ама и неговият ред ще дойде :blink:

Опа, ще ме извинявате. Аз съм виновен с моите игри :P Поздрав за дамата :P :

http://www.youtube.com/watch?v=CZ4fkyX_Fs0

Редактирано от FEarBG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

old school vs old school ще има явно хаха дано има интрига..

дамата ако иска да я водя на дискотека да казва xD

Редактирано от GetFun (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

old school vs old school ще има явно хаха дано има интрига..

дамата ако иска да я водя на дискотека да казва xD

Фънки , викаш , кой набор беше ти :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фънки , викаш , кой набор беше ти :P

94 това не означава, че играя от вчера играта нали или че не ходя по дискотеки :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:blink: мисля да лягам аз! Фънки , пусни си музичка на слушалките :P Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:P мисля да лягам аз!

Ае нашия, жив и здрав, лека вечер и ако имаш минаване към Пловдив, да се обадиш да пием по една бира :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:blink: мисля да лягам аз! Фънки , пусни си музичка на слушалките :P

от една седмица съм на слушалки.. брата взе колоните за 2-3 седмици o_O

и аз лягам лека вечеР

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,в никакъв случай,бях се зачела в нещо което ми е интересно....ама си кавалер де:blink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от една седмица съм на слушалки.. брата взе колоните за 2-3 седмици o_O

Брат ти що не го викнеш на саме да му люзнеш две плесници, да му се ветреят крачолите :P К'ви са тия волности ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.. само чакам някой да ми се усмихне за лека нощ и заспивам :P

....Блоговете :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа, ще ме извинявате. Аз съм виновен с моите игри :( Поздрав за дамата :P :

http://www.youtube.c...h?v=CZ4fkyX_Fs0

Благодаря ти Павка:blink:

.. само чакам някой да ми се усмихне за лека нощ и заспивам :P

....Блоговете :P

Лека нощ Боре...ей ти една усмивка ,за да спиш спокойно:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,в никакъв случай,бях се зачела в нещо което ми е интересно....ама си кавалер де:cool:

Ех тоя космополитен... Като казах, та се сетих за един куриозен случай с една булка там. Гледам че го мъкне това списание и и викам нали какво пише вътре мода ли има, рецепти ли ? O.0 Оная няква се обяснява 2 часа, нищо не каза и после като разпитах, то само за секс пишело там. Луда работа ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех тоя космополитен... Като казах, та се сетих за един куриозен случай с една булка там. Гледам че го мъкне това списание и и викам нали какво пише вътре мода ли има, рецепти ли ? O.0 Оная няква се обяснява 2 часа, нищо не каза и после като разпитах, то само за секс пишело там. Луда работа ...

Има нещо такова..повечето от страниците му са изпълнени със съвети от типа"Как да доставим удоволствие на партньора"...и такива подобни....:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова..повечето от страниците му са изпълнени със съвети от типа"Как да доставим удоволствие на партньора"...и такива подобни....:cool:

Охо, щом ще ни доставяте удоволствие, то хубаво да го четете тогава. Официално одобрявам :) Утре ще взема един брой на Надя :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Охо, щом ще ни доставяте удоволствие, то хубаво да го четете тогава. Официално одобрявам :lol6: Утре ще взема един брой на Надя :cool:

:)Вземи,вземи...може първо и ти да го прелистиш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:)Вземи,вземи...може първо и ти да го прелистиш....

Е ти ме върна у първи клас :cool: Шегата настрана, аз обичам всичко да е естествено, непринудено и да го направиш така, както го почувстваш. Тия които ми четат разните му там списания и си мислят че това по някакъв начин ще обогати техният опит или каквото му било там, имат много поздрави от мен :lol6:

Ае кумата, чао, довиждане, лека нощ, приятни съниша, мерси! :P Аз ще лягам, желая ти всичко хубаво и за финал още един поздрав от моя милост :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ме върна у първи клас :cool: Шегата настрана, аз обичам всичко да е естествено, непринудено и да го направиш така, както го почувстваш. Тия които ми четат разните му там списания и си мислят че това по някакъв начин ще обогати техният опит или каквото му било там, имат много поздрави от мен :lol6:

Ае кумата, чао, довиждане, лека нощ, приятни съниша, мерси! :P Аз ще лягам, желая ти всичко хубаво и за финал още един поздрав от моя милост :

За мнението ти по темата +1:cool:

За поздравчето мерси.

За лягането-лека и спокойна нощ:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъка ... колко мъка има по този свят Боже ! Особенно в моят ... за една седмица да се разболееш , да ти изгори РС-то ... да ти се случат още куп гадости !!!

Някой ще ми прави ли компания в мъката ми ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване