Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички имам следния проблем. Преди 3 дена си купих телевизор внос от Германия Grundig. Телевизора има само букса за цифрова телевизия включих се към месна цифрова телевизия дадоха ми приемник всичко до тук точно. Но телевизора след около 5-6 часа работа се изключва сам приемника продължава да си работи. След като включа отново телевизора си работи нормално, но след време пак си се изключва. Моля, ако някои има идея от какво може да се получава и как мога да го оправя, нека да сподели ще съм му много благодарен. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали някъде из менюто няма вкл. някаква настройка която да спира телевизора след 5 часа. Или някакъв часовник който е нагласен да спира ТВ-то. Ако може напиши модела на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такива менюта. Телевизорът трябва да посети сервиз. И на програма ли (по антенен вход) изключва така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма такива менюта. Телевизорът трябва да посети сервиз. И на програма ли (по антенен вход) изключва така?

Може да има Sleep таймер,но иначе си прав...ако прави проблема и с обикновенна стайна антена (да се отстрани цифровия приемник като виновник),телевизора си е за сервиз....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...