Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте ,моля някой да ми помогне за следния проблем.

Когато копувах компютара ми разделиха твьрдия диск на три части по 10G./C,D,Е/ .Операционата система е на "С". Сега когато започнах да си свалям разни програми ,се оказва че тези 10G не са достатачни.

Как мога да обединя "С" с "D",или да сьбера всички заедно.

Благодаря ви,Боби

@boby

Aз съм в Ашдод.Мини през Тив Там ,вземи стек бира и донеси компа с драйверите у

нас .Ще ти инсталирам каквото пожелаеш.От Win 95 до Win2003 ,Longhorn.

Kakвото пожелаеш.Ще го накича като циганска жигула.100 % Winа ти е инсталиран от рускоговорящ с квадратна глава.

flag__small.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Aз съм в Ашдод.Мини през Тив Там ,вземи стек бира и донеси

Ако наистина си там за да ти повярваме качи някоя снимка от престрелка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина си там за да ти повярваме качи някоя снимка от престрелка.

Ти си невероятен бре!!!

Да ти прати снимка на разчленени тела.

Хайде аз пък ще ти смъкна ей сега от нета малко трупове да ти покажа, че и аз съм в Израел.

Просто съм без думи.

П.П. Извинявам се за офтопика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

XP-Windows-чето си заделя суоп файлче ~ 1.5 * капацитета на RAM, отделно ръга временни файлове (при работа и при инсталации) и тук и там и на ...(сетих се за Стоичков), а после администратора да ги трие - браво бе Бил!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново

Чета ваще коментари и не мога да повярвам.Наистина ли мислите че тук "ТРУПОВЕТЕ" се търкалят по улиците?

Да се върнем на въпроса.

Операционата ми система е :

Windows XP Professional

version 2002

Computer:

Pentium III processor

866 MHz , 128 MB of RAM

Ако искаш още някакви данни ще ти ги напиша.

Колкото до рускоговорящия си прав,но до Ашдот не мога да дойда.Иначе идеята за каса бира ми хареса,може и БЪЛГАРСКА.

Поздрави , Боби

П.П. Немога да пиша повече ,трябва да бягам в окопа че тук пак се стреля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей отново Боби,

благодаря ти за изчерпателната информация.

Ето го моя отговор: за настройка на Уиндоус да се показват кирилски символи - Start, Settings, Control Panel, Regional and Language Options. Оттам ще ти се появи един прозорец, където има два падащи списъка. И в двата трябва да бъде Bulgarian. След това чукваш върху Advanced и отново избираш Bulgarian от падащото меню. Всъщност това последното е точно какви шрифтове да ти инсталира и за каква поддръжка.

Относно кирилизирането на Internet Explorer - Избираш от лентата с менютата View, Encoding, Cyrilic (Windows). Това ти служи за да ти показва символите на страницата като символи на кирилица.

Би трябвало това да свърши работа

Ако имаш някакви проблеми, не се колебай да питаш - с радост ще ти помогнем.

Милен a.k.a. Tragedy

П.П. Немога да пиша повече ,трябва да бягам в окопа че тук пак се стреля.

Евала човеко :):):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В отговора си ще изходя от собствена гледна точка .

" Windows XP Professional

version 2002

Pentium III processor

866 MHz , 128 MB of RAM "

Това е недостатъчно.Най-лесно ще знаеш всичко за машината си с Everest.Поддържа бг меню.

http://www.download.bg/prg_view.php?id=22403

Теглиш и инсталираш." Windows XP Professional version 2002 " , да разбирам ли че няма инсталиран сервизен пакет 1 например ? 128 MB of RAM.Голям въпрос ( Баайя гдоля ).

128 са малко за XP Professional ( мин 64MB e изискването ) ако има активен антивирус + активна огнена стена + активни програми + резидентните програми.Сигурен съм ,че компа ти влачи.В такъв случай минавам смело на Windows 2k SP4 ( по-лек в системните изисквания,ако изключим шаренията наречена интерфейс няма да усетиш разлика ) или купувам поне още 128 MB of RAM.Everest ще ти каже точно каква ти е паметта :100 MHz , 133 MHz ,266 MHz ,333 MHz .Имаш ли записвачка ? 30 Gb диск го режа на две : С=7.5 Gb , D=21,1 Gb.Не споменаваш за огнена стена и тип антивирус , като знам политиката на болшевиките да не слагат с цел да ги търсиш пак.А и това ,че коментираш IE ,100 % имаш буби kaто: dataminer , dialer , keylogger.Архивираш всичко на cd rw / cd r и преинсталираш на чисто в С.Обединяваш D c E дискове,чрез вградения диск менаджер на Windows.Изключваш точката на възтановяване задължително.Следиш папката Тemp и я чистиш редовно.IE го ползваш само за кърпене на Windows ! За сърфиране FireFox или откривам тема :" Лепна ми се нещо на мозилата .H-E-e-l-P ! ".Не пречи за по голяма стабилност да преформатираш С в NTFS,става неразрушим.

За шрифтовете , шибаните шрифтове , дай линк на страницата да проверя при мен как излизат.Аз с ICQ не работя , израелска работа.Windows на иврит ли е ? От дясно на ляво ?

Emule , още едно дело на КГБ.Как имаш сърце да теглиш филм 2 дни ? Р2Р за мен са само две програми DC++ и Torrent.От тук теглиш BitTornado , клиент на Torrent мрежите:

http://ftp.acc.umu.se/mirror/bittornado/Bi...-w32install.exe

Ако съобщи за грешка,изчакай и пробвай по-късно.Инсталираш BitTornado и си готов.Естествено му разрешаваш сървърни права , достъп до нета ако огнената стена те попита.

Игри,музика,филми,софт избираш тук , след елементарна регистрация.Желаното излиза като

Torrent файл , около 1 Мб.Даваш му асоциация и изпълнение от BitTornado и започва същинско теглене.Филм от 700 Мб тегля за 4 часа с скорост около 45 к - 85 к.:

http://torrent.youceff.com/search.php?sear...dows&btn=Search Windows

http://search.suprnova.org

http://isohunt.com

http://tracker.piratbyran.org/frame.html

http://www.btsites.tk

Tук има всичко.За DC++ , другия път.

" И мога ли да свалям филми в "Д"или "Е"" .Отговора е да.

" Как мога вече сьществуващите програми да ги прехвьрля на друга част от диска."

При мен copy / paste върши тази работа.Само преработваш краткия път.

@Bogoizbrania

В Израел ( произнася се Исраель ) можеш да умреш само от преяждане.Не мислете за Израел като си представяте Газа .С право си е заслужил прозвището Малката Америка.Снимка от престрелка , пусни едно търсене в страници на иврит с ключова дума pictures в гугъл и се наслаждавай.Иначе никога не е късно да станеш за резил.В Ашдод ми се изпълни детската мечта , да живея на брега на морето.Хемингуей е казал :" Всичко навътре от брега на морето е провинция ".

plaja%20na%20Ashdod.JPG

flag__small.jpg

.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

използвай Partition Magic - там избери Merdge и си готов

другия начин е триеш D:\ ; E:\ ; и после избираш на C:\ "Resize/Move и го разпъваш в буквалния смисъл "като гащи"

но ако имаш инфо на D: & E: - е желателно да ги копираш някъде преди да изтриеш дяловете .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване