Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

опитват ли се да ви сканират компютъра

Препоръчан отговор

предполагам, че покрай тази истерия със затварянето на бубу.то и съдбата която се готви на останалите фрее сървъри, някои хора са се активизирали повече от нормалното.....

от 1-2 дни сайгета непрекъснато ми сигнализира за такива опити

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ли? Лично при мен няма индикаций. Надявам се и да няма подобни простотий. А на тези които се опитват да го правят трябва да им направим един пясъчник- да си играят :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен работеше до няколко дни но сега са го спрели пак и моя комп съм го наблъскал със сума глупости и ще и е малко трудничко cool.gif

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мен работеше до няколко дни но сега са го спрели пак и моя комп съм го наблъскал със сума глупости и ще и е малко трудничко cool.gif

говориме за това, че се опитват да ни сканират компютрите човече.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено в LAN мрежата има потребители, които не защитават компютрите си. Машините на такива потребители, често се пълнят с всякакви червеи, spyware и вируси. От там вече идват повечето заплахи. Някои гадини, докопали се до даден компютър в мрежата започват масово сканиране на цялата мрежа, търсейки подходящи отворени портове на други компютри.

Като се има впредвид, че доста от вирусите и червеите не застрашават пряко данните на дадения потребител, той си трае и не му пука, а когато положението стане напечено, единствено тогава звъни в офиса на i-net доставчика си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми точно моят комп съм си сложил разни програмки и ако някой го сканира ми показва даже съм го направил ако някои ми влезе в компа да ми показва дори и ако съм шарнал нещо пак а ако са много нахални имам една функция PING давам я и готово cool.gif

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм сложил ZoneAlarm Suite и нямам никакви проблеми той сам си ги спира. Нямам никакви проблеми по Lan-а.

То и аз разчитах на Зоун-а, но един хубав слънчев ден, просто спря да си работи и бях като отворен публичен дом (в който всеки иска да влезе без пари). То и аз нямам никакви проблеми по ЛАН-а по една много проста причина. Шернал съм всичката информация по харда си (не дяловете де), за да могат хората да си теглят каквото искат (няма какво да пазя за себе си). Така малко или много им убивам желанието да ме хакват (не че не се пазя де), но просто няма какво друго да намерят дори и да успеят да ме хакнат :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

То и аз разчитах на Зоун-а, но един хубав слънчев ден, просто спря да си работи и бях като отворен публичен дом (в който всеки иска да влезе без пари). То и аз нямам никакви проблеми по ЛАН-а по една много проста причина. Шернал съм всичката информация по харда си (не дяловете де), за да могат хората да си теглят каквото искат (няма какво да пазя за себе си). Така малко или много им убивам желанието да ме хакват (не че не се пазя де), но просто няма какво друго да намерят дори и да успеят да ме хакнат :lock:

<{POST_SNAPBACK}>

cool.gif И аз сьм с ZONE ALARM и нямам проблеми.Невероятна е :love_puter

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с Sygate Personal Firewall Pro работи чудесно спира нахалниците но чакайте да ви дам това дето ми го прати един фен от мрежата четох го и се чудех

aba kolega kakvo se pravis na haker kato cheli imas nesto za vzimane,slez malko na zemiata.draz si gi tvoite kerlivi filmi i skapana muzika i kakvoto tam imas za zadgrobnia ti zivot,stom si takava goliama skranza.

и това дойде защото ми беше писнало само да влачат от мен а никой да не дава и бях спрял кранчето

в къщи съм си сложил една програмка която ми показва кой от мрежата къде е и в коя папка е и кой точно файл чете

безплатна е и е много малка ако някой прояви интерес мога да му я пратя

Редактирано от бате Ици (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
Има ли смисъл да правя миш-маш от програми за да се защитя от натрапниците в интернет.

Темата е отпреди две години,ще я заключа да не се бъркате и да пишете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване