Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравейте,

имам htc spv e200, модела е старичък. работих около 3,4 дена с него след което го изключих. това става преди месец. сега като го пуснах се включва всичко е ОК, но след като въведа пин кода, и ми изкара десктопа, ми иска парола за отключване на клавиатурата ?!?!

търсих доста в гугъл, но не открих заводския default code за него. някой ако може да помогне?:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
здравейте,

имам htc spv e200, модела е старичък. работих около 3,4 дена с него след което го изключих. това става преди месец. сега като го пуснах се включва всичко е ОК, но след като въведа пин кода, и ми изкара десктопа, ми иска парола за отключване на клавиатурата ?!?!

търсих доста в гугъл, но не открих заводския default code за него. някой ако може да помогне?:)

Не зная как имаш телефон, на който не знаеш кода и се надявам да не е краден. Направи му Hard Reset, което ще премахне допълнителния софтуер или настройки. За съжаление под spv e200 не откривам модела ти и не мога да ти помогна повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не зная как имаш телефон, на който не знаеш кода и се надявам да не е краден. Направи му Hard Reset, което ще премахне допълнителния софтуер или настройки. За съжаление под spv e200 не откривам модела ти и не мога да ти помогна повече.

ами не е краден споко ;-)) на вуйчо ми беше от америка

ето го модела http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=266

hard reset от къде? аз търсих ресет бутон някъде, ноо... неоткрих =]]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ами не е краден споко ;-)) на вуйчо ми беше от америка

ето го модела http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=266

hard reset от къде? аз търсих ресет бутон някъде, ноо... неоткрих =]]

С помощта на Google открих това:

1. Switch off the phone and remove the battery for 30 seconds.

2. Replace the battery, hold down the voice memo button (same button as the camera button underneath the power button) and the power button until "Card Found" is displayed.

3. When the screen "Press any key to enter bootloader" appears, press and hold the action key down.

4. This will bring you to a menu.  On the E200 there isn't an option such as "Erase ipsm" or "Erase storage".  The option is called "RUU recover".  Click on this and it will take you to the loading pages.  This indicates that the reboot worked.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко го правя, излиза ми

Press any key...

натискам го екшън бутона и го задържам, но...

ето тук прочетох, че лок кодът за тела се пише ръчно, т.е. няма дефулт http://x.msmobiles.com/portal/user_manual/...ge-spv-e200.pdf демек ..

преди си бях го заключвал и отключвал, но с 1234 винаги за тел позлвам. а сега дори незнам как се е зкалючил сам... шитттс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване