Премини към съдържанието
achkata92

Търся програма за правене на дизайн..

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте скъпи приятели търся си програма за дизайн искам да на правя дизайн за моя сайт.. и някой ако ми помогне ще съм ви благодарен, каква програма трябва да използвам за да си на правя дизайн на Уеб сайта.. ?

големите букви не правят дизайна по-добър
Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лист хартия и молив. И талант...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много общо задаваш темата и това което търсиш. Има много приложения за създаване на дизайн на сайт. Едната група от тях са за любители, другата за професионалисти (или не чак толкова, но с малко повече познания). Тези за любители, можеш да направиш сайт но с определени менюта, по определен начин и не чак толкова авторство колкото му се иска на човек. Другият тип като примерно на Адобе продуктите - да речем Dreamweaver, са много по сложни и за някой начинаещ ще са изключително трудни, но тук можеш да направиш всико както на теб ти харесва с каквито си искаш менюта и ефекти. Другият вариянт е с флаш. Тук дори е още по-яко, но трябва малко да разбираш и от програмиране.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започни за начало с това - пригодено е за начинаещи за изработка на сайт - WYSIWYG Web Builder 5.5.4, лесно се работи с него, има и упътване на пдф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като те гледам си начинещ предлагам ти да започнещ с web page maker

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скъпи приятели търся си програма за дизайн искам да на правя дизайн за моя сайт.. и някой ако ми помогне ще съм ви благодарен, каква програма трябва да използвам за да си на правя дизайн на Уеб сайта.. ?

На учи:baby: първо научи,пък после -на прави:) направи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам много програми стига да се научиш да работиш на тях. Photoshop, Dreamviewer, Gimp и мн. други зависи и от равнището на твоите знания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си правя дизайна с Photoshop, само, че се занимавам с него от почети 3 години някъде. Ако не му разбираш обаче по-добре не се пробвай защото е наистина сложна програма. Ако правиш сериозен сайт, има доста хора които се занимават с това - плащаш си и получаваш страхотен дизайн, но ако искаш просто за забавление, да научиш нещо ново и т.н. има къде по-лесни начини за правене. Един от тях е с Web Page Maker. Доста лесна програмка, за пръв път като я инсталирах ми отне 3-4 минути да разбера на какъв принцип работи и около половин час да и разуча функцийте и ефектите. Ако започнеш с нея можеш направо докато си правиш дизайна ще си направиш и самия сайт. Препоръчвам ти да си свалиш от нета готови бутончета, лентички и такива работи за да ти е по-лесно. Напиши в гугъл ще намериш. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.