street_haker

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

1063 мнения в тази тема

Keylogger записва паролите на вашият компютър.... Не е толкова трудно да се досети човек сам, щом напише в гугъл "записване на пароли" то си излиза.

Причината за такава популярност е, че програмата умее не само тайно да записва всички натиснати клавиши, но е способна да запаметява и специфични езикови символи (като умлаутите например), дата и час, в който даденият прозорец е бил стартиран, както и заглавието на същия прозорец. Free KGB KeyLogger комбинира две основни качества - съхранява всичко написано, така че при срив на компютъра информацията ви няма да бъде загубена. Продуктът позволява и да следите какви ги вършат вашите деца пред РСто или дали служителите ви не използват фирмените машини за персонални забавления.

Тази програма може да се инсталира и на друг компютър, без притежателят да знае (но тук вече трябва да си много навътре с компютрите). Може да я накараш автоматично да се стартира чрез autostart методи, да намериш регистър в Windows и да направиш един бат с определено съдържание...и пак трябва още една програма smtp send. Намираш сървър, където да се качва информацията, като правиш отново бат, където го пишеш това...

ТРУДНО Е И ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ЗА НАЧИНАЕЩ ПОТРЕБИТЕЛ!!!! (то самото съдържание на тези бат-файлове е най-трудното) Дерзайте! :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и пак трябва още една програма smtp send

Става и с VBS скрипт ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и аз търся такава програма но да може да разбие моята парола за скаип щото е забравих ама и меила не знам къв ми е

Ето го моя човек,не си знае паролата,че и E-Mail-а забравил...

Ние тука си вадиме картофите с динамит братче...а ,и доматите с колците ги ядеме.

Направо пускай обява,че си търсиш някой хакер-наемник,за една бутилка водка и буркан краставички,да ти земе инфото на тоя дето искаш да му ползваш Skype акаунта :baby::D

П.П.Повечето от писаниците в тая тема са за мойта любима тема...бисерите :rolleyes:

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой ми разби паролата в скайп и не мога да вляза... пише на абонатите ми и разпространява някакви снимки и файлове... може ли някой да ми каже как мога да разбера новата парола за да си вляза в скайпа?

Спомни си някой да не ти е сядал на компа, или ти да си влизал в пощата или скайпа си от комп на приятел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ние за keylogger и SMTP Send пишем ,а ти на telnet се метна :eek:

Така че ако Петърчо има парола, няма как да се влезе отвън в акаунта му освен - ако се знае паролата

Значи искаш да ми кажеш , че след въвеждане на съответните записи в регистъра , Иванчо нама да може да се свърже . Не мисля, че си прав :pancake:

Ключа в регистъра нали точно това прави . Позволява отдалечен достъп на потребителски акаунт без парола .

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано 26 август 2009 - 02:28 За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо : skype_hack.exe това нещо бъгва мишката не е никакъв хак за скайп :clap:

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано 26 август 2009 - 02:28

За всички младежи - програма с която можете да хакнете скайп парола. Само пишете потребителското име и гУтоо :

skype_hack.exe

това нещо бъгва мишката не е никакъв хак за скайп :gift:

Естествено, че ще е някой злонамерен софтуер. Ти да не си паднал от Слънцето с изпечен мозък? :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пароли малко трудно се хакват, но затова пък хронологията много лесно може да се чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пароли малко трудно се хакват, но затова пък хронологията много лесно може да се чете.

Хаха, забавен. Хайде прочети моята. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма такава програма - пробваш ли brute force на скайпа после може да забравил логване от тоя компютър. скайпа праща данни от харуера (сериен номер на диска, процесора... и други подобни) на компютъра и получаваш хардуерен бан...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

няма такава програма - пробваш ли brute force на скайпа после може да забравил логване от тоя компютър. скайпа праща данни от харуера (сериен номер на диска, процесора... и други подобни) на компютъра и получаваш хардуерен бан...

Виртуално PC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

абе кфа е тас програма бе тя .. 5 кб.. :ph34r: // абе ейй зле .. хубу че беше каспа да хвани тос троянския конник НЕ ГО ТЕГЛЕТЕ !!! ТРОЯНСКИ КОН !!!!!

Редактирано от TricKy^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре пиши ми на лично съобщение и ще ти дам skype си , просто искам да си вляза в стария skype не ми е за друго таз програма :s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добре пиши ми на лично съобщение и ще ти дам skype си , просто искам да си вляза в стария skype не ми е за друго таз програма :s

Такива като теб ги знаем :P Има 1 бутонче наречено "Забравена парола" :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

има забравена парола обача кат не знам с кои email ми го бяха направили тоз акаунт , аз от почти 6 месеца на мога да си вляза в стария skype и не знам с коя поща е и тва е ;( писах и на админите на skype да напраят нещо и те не могат :x + това не съм паднала чак толкова от марс ...

Редактирано от RaLiNkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора такива програми като за хакване на скайп или други акаунти НЯМА! Замислете се ако имаше такива програми как щяха да работят, за да ви даде дадена парола, то програмата трябва да има достъп до базата данни на Скайп! А това не ми се вярва! В тези "разбивачи" на пароли единственото, което може да стане някой на вас да ви открадне паролите, защото са заразени с шпионски софтуер! Запомнете НЯМА такива програми!

Редактирано от nikeman (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора такива програми като за хакване на скайп или други акаунти НЯМА! Замислете се ако имаше такива програми как щяха да работят, за да ви даде дадена парола, то програмата трябва да има достъп до базата данни на Скайп! А това не ми се вярва! В тези "разбивачи" на пароли единственото, което може да стане някой на вас да ви открадне паролите, защото са заразени с шпионски софтуер! Запомнете НЯМА такива програми!

еми незнам какво да правя тогава искам си много стария skype писах на админите нищо не могат да направят да го изтрият не могат .... незнам ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

еми незнам какво да правя тогава искам си много стария skype писах на админите нищо не могат да направят да го изтрият не могат .... незнам ;(

На твое място бих си преинсталирал компютъра, защото щом са ти разбрали паролата значи имаш най-вероятно keylogger!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На твое място бих си преинсталирал компютъра, защото щом са ти разбрали паролата значи имаш най-вероятно keylogger!

ами беше шреинсталиран вече ... с новия си акаунт нямам нимакъв проблем ... искам си просто стария акаунт... ;(

Редактирано от RaLiNkA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами беше шреинсталиран вече ... с новия си акаунт нямам нимакъв проблем ... искам си просто стария акаунт... ;(

Пробвали чрез забравена парола? Ако нестане така тогава няма начин да го върнеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има такива програми, но .. :clap: Пък за стария акаунт... Няма да си го върнеш... Вероятно някой ти е пратил KeyLogger и... Добре си направил, че си преинсталирал ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвали чрез забравена парола? Ако нестане така тогава няма начин да го върнеш!

ами да и то доста пъти само че незнам с коя поща съм го регистрирала :x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ами да и то доста пъти само че незнам с коя поща съм го регистрирала :x

Брех, брех, тук си имаме човек със 10 пощи, поне не ги ли записа някъде..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Брех, брех, тук си имаме човек със 10 пощи, поне не ги ли записа някъде..

ами аз имам 3 проблема е че ми го прави една приятелка този акаунт и тя незнае с каква поща го е направила ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход