Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой май иска да се докопа до чужди пароли!

Запомнянето без въпрос е много тъпа работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой май иска да се докопа до чужди пароли!

Запомнянето без въпрос е много тъпа работа.

Това с докопването е вярно :D Всъщност паролата е моя, но нашите ми я смениха.. но както и да е това е дълга история :laughing5:  И все пак има ли начин ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с докопването е вярно :D Всъщност паролата е моя, но нашите ми я смениха.. но както и да е това е дълга история :laughing5:  И все пак има ли начин ?

В такъв случай темата се присъединява към една друга с подобна насоченост

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

колеги, трябва ми програма, тулче или начин, с който да мога да видя администраторска парола без да логвам с друг акаунт. Подчертавам,  не да ризетна, а да видя паролата. Пробвал съм една програма Ophcrack която работи, но не хваща всички пароли. Отворен съм за всякакви предложения. Благодаря предварително.

Storm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, трябва ми програма, тулче или начин, с който да мога да видя администраторска парола без да логвам с друг акаунт. Подчертавам,  не да ризетна, а да видя паролата. Пробвал съм една програма Ophcrack която работи, но не хваща всички пароли. Отворен съм за всякакви предложения. Благодаря предварително.   Storm

Вижте темата, към която е добавена вашата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

колеги, трябва ми програма, тулче или начин, с който да мога да видя администраторска парола без да логвам с друг акаунт. Подчертавам,  не да ризетна, а да видя паролата. Пробвал съм една програма Ophcrack която работи, но не хваща всички пароли. Отворен съм за всякакви предложения. Благодаря предварително.

Storm

Моля обърнете внимание на раздела в който се намира темата

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте темата, към която е добавена вашата.

Виждам, само не разбирам за какво изобщо е преместена... трийте и така.

Редактирано от stormofblood (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как мога да узная паролата на дадена поща?

Редактирано от Пишлемир Лайненко (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ест. Няма как да е лесно ама дайте линк към някое ръководство примерно където е обяснено. * пишете ми на лични че мод-овете може да ме разберат погрешно и да изтрият темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе сериозно, става дума за една моя стара поща на която безнадеждно съм забравил паролата и няма таен въпрос/алтернативен мейл...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ест. Няма как да е лесно ама дайте линк към някое ръководство примерно където е обяснено.

* пишете ми на лични че мод-овете може да ме разберат погрешно и да изтрият темата.

цитирам: 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Разбира се, че "мод-овете" както ги наричате, ще Ви изтрият/заключат темата.

Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе сериозно, става дума за една моя стара поща на която безнадеждно съм забравил паролата и няма таен въпрос/алтернативен мейл...

Нали се сещаш, че информацията която даваш може и да не е достоверна? Най-много да ти заключат или изтрият темата. Тук отговор няма да намериш, единственното което можеш да направиш е да се свържеш с екипа на мейла ти, или да си спомниш паролата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цитирам: 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Разбира се, че "мод-овете" както ги наричате, ще Ви изтрият/заключат темата.

Поздрави!

Добре е лица, като е забранено публикуването на незаконен софтуер предложете ми законен - с който да си разбера паролата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е лица, като е забранено публикуването на незаконен софтуер предложете ми законен - с който да си разбера паролата 

Обясниха ви го по-горе, свързвате се със поддръжката, доказвате че това е ваш акаунт и те ще ви възстановят паролата

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накара ме да се засмея, благодаря ти. Само прочетох ника ти и вечерта ми стана по-весела. Добър избор :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишлемир Лайненко - Да не би паролата да ти е УСРО :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай стига е Йонов, ти си гений. Как позна паролата е браточка, да не си ясновидец? Имам да те черпя. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли някаква програмка като с която мога да взема хаш при handshake s WPA2 ruter и да си направя примерно .cap file? Смисал да е за windows ,че с лайнукс грам не ми се занимава.

PS: Не съм тръгнал да крада нет. Просто ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли някаква програмка като с която мога да взема хаш при handshake s WPA2 ruter и да си направя примерно .cap file? Смисал да е за windows ,че с лайнукс грам не ми се занимава.

PS: Не съм тръгнал да крада нет. Просто ми е интересно.

Само се надявай с WPA2 :)

Лайнукс - тва не го бях чувал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само се надявай с WPA2 :)

Лайнукс - тва не го бях чувал.

С Elcomsoft_Wireless_Security_Auditor_ става бързо използва и gpu-to най-важното не използва brute force ,а човърка пакетите. Само wpa2 profesional(ако така се казваше) е почти невъзможно .но него само новите хубави рутери го имат. Иначе лайнук е онова с пос*ания пингвин :D .

Редактирано от darkwonderer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма и е на един български програмист но е само за ЛИНУКС :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една програма и е на един български програмист но е само за ЛИНУКС :P

То една да е :D То на повечето дистрибуции направо им е вградено. Засега знам ,че Hashcat бачка на win ,но ми се иска да разгледам и други възможности. Неможе някой да не си е погиграл да го направи примерно на C#.

Редактирано от darkwonderer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо на C# ако не е тайна ?

Някой знае ли някаква програмка като с която мога да взема хаш при handshake s WPA2 .....

Ами ти го "вземаш" хаша.

. Иначе лайнук е онова с пос*ания пингвин :D .

Щом си рекъл Хакере!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.