Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

А защо на C# ако не е тайна ?

Ами ти го "вземаш" хаша.

Щом си рекъл Хакере!

Ем защото ако на c# няма как да не работи на win. C# си върви с framework(не Върви без него). Забелявал ли ,че като се компилира за стенд алоне си взима части от framework. В линукс за да работи има нещо като framework.

PS: Никакъж хакер не съм и 14 годишен може открадне само да види някое филмче и да почете час във някой форум. Просто ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем защото ако на c# няма как да не работи на win. C# си върви с framework(не Върви без него). Забелявал ли ,че като се компилира за стенд алоне си взима части от framework. В линукс за да работи има нещо като framework.

PS: Никакъж хакер не съм и 14 годишен може открадне само да види някое филмче и да почете час във някой форум. Просто ми е интересно.

Ако са като днешните 14 годишни, които не знаят как се пуска компютъра няма как да стане. Нещата не са толкоз елементарни. Не че като седнеш да четеш с желание няма да се научиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за уиндоус ползвам CommView for WiFi от 5-та версия нагоре, каквото се намери. малко трудно се краква, ама и trial-а върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да разкрия паролата на е-поща (в abv, gmail и yahoo)? За да не се отварят тука модераторите пишете ми у фейсбук (със същото име съм там).

А на някой ако му хрумне да хакне моя профил - по-добре не пробвайте, ей, живота сякакви изненади поднася, зема да ви намеря...

Пишете ми, приятел в нужда се познава, може пък после и аз с нещо да ви бъда полезен. :)

Редактирано от Пишлемир Лайненко (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам има ли начин да разбера паролата на нета ми че е със звездички,а забравих къде съм я записал.Та ако някой може да помогне да пише. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да попитам има ли начин да разбера паролата на нета ми че е със звездички,а забравих къде съм я записал.Та ако някой може да помогне да пише. :)

като се обадите на доставчика си

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1-6 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като се обадите на доставчика си

Само че това може да стане в понеделник а на мен ми трябва спешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя доставчик няма ли съпорт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че това може да стане в понеделник а на мен ми трябва спешно.

Само че по никакъв начин не можете да докажете че става дума за вашия акаунт а не искате да откраднете нечий

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че по никакъв начин не можете да докажете че става дума за вашия акаунт а не искате да откраднете нечий

Мога да направя скрийншот с темата отзад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да направя скрийншот с темата отзад.

И ако сте на чужд компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е,имам някаква парола но нещо променяха и не знам къде съм я записал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте сега за каква парола става на въпрос - на маршрутизатор или на акаунт от доставчика ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Акаунт на доставчика,с него се логвам и имам нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По-горе ви отговориха.

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи няма как освен ако намеря листчето,трябва ми защото взех да оправям един комп и искат игри който нямам и няма как да го вържа към интернет.Вече може да се трие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не е така. Нещо не казвате истината, шикалкавите! Сложете картите на масата или се откажете.

capnemo ви обясни легитимния начин как да си възтановите паролата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми значи ще върна компа утре след обяд а сутринта ще звънна на доставчика за паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми значи ще върна компа утре след обяд а сутринта ще звънна на доставчика за паролата.

Имате ли писмен договор си интернет доставчика си? Ако да, там задължително се вписва паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Нямам договор.

Тогава как получаваш интернет?На кого ще звъниш за парола? Това е най глупавият въпрос за целите 10 години в техническите раздели, откакто съществува "КАЛДАТА"

Чети какво си написал: "...а сутринта ще звънна на доставчика за паролата."

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми това е хубавото на доставчика че не ме обвързва с договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми това е хубавото на доставчика че не ме обвързва с договор.

Я направо спри да пишеш. Няма как да нямаш договор с доставчик-а , а и за каквото и да било си има договор между лицето/фирмата предоставяща услугата и клиента!!! Стига лъжи. За мен тази тема е за коша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Договора е на името на майка ми,но няма никаква парола ако искам да я разбера трябва да им звънна.Дори и да я има някъде паролата беше сменяна от тях но не знам какво се добавяше преди цифрите.И отдавна казах че темата е за триене !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.