Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся програма за разбиване на пароли. Програмата я има в най-известния български тракер и действа чрез настройка на БИОС-а да се бутне. Трябва ми името на програмата спешно (от 3 думи е).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    току-що, karadzha написа:

Търся програма за разбиване на пароли. Програмата я има в най-известния български тракер и действа чрез настройка на БИОС-а да се бутне. Трябва ми името на програмата спешно (от 3 думи е).

Темата ви се добавя към една моя любима такава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, capnemo написа:

Темата ви се добавя към една моя любима такава!

OK.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих я - Reset Windows Password:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте.

Отдавна слушалките ме следят по нета, но на последък положението става по-сериозно.

Знаейки, че ме контролират по таблета Самсунг който е на Андроид реших да купя малък нетбук Acer Aspire One и да инсталирам на него Линукс.

Всичко добре, но слушалките ми сменят паролата мисля след влизането ми във Фейсбук или на мейла на Яху и след като го изключа и включа пак компа не ми приема паролата. Ползвам последните версии на Убунту и на Файърфокс.

А, да не забравя, включвам се чрез мобилния ми телефон които е на Андроид, но като по случайност таблета се ъпгрейдна на новата версия Андроид преди около 10 дни, но телефона не иска и да чуе за такъв ъпгрейд.

Някой да може да ми каже какво да направя, че да се зашитя?

Слушалките са най-вероятно от ЦРУ или някаква подобна престъпна организация, та може и да е сложна процедурата ако въобще има такава.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мале.Поцинкована кофа а компа на принципа на Йосиф Висарионович-има комп има проблеми.Ако споделиш тук на всеослушание причината да си жертва на преследване-и ний ще фърлим нашите и тогава ще ни хакнат ....

Редактирано от _nib_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1
    • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, marginal написа:

Приложи и ти малък хак. Ако ти си Иван, създай си обикновен потребител Петър и джуркай като Петър (естествено и той си има парола, направи до да влиза директно той). Приложи това за 5 потребителя (и им помни паролите). Ако искаш ги направи и равни на тебе. С единия влизай във фейсо, с друг - у яху, с трети - слушай музика. Криптирай им и папките (и пак запомни паролите) - ако ги забравиш, и ти няма да можеш ги достигнеш, камо ли трибуквените съкращения.

А това за криптирането ме науми - ти си го направил вече, нали, и затова не можеш да влезеш, нещо не си прочел как точно стават нещата. Ама те и вразете четат същото.

Редактирано от бат'начо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Начи търси съсед с голяма антена.. И задължително изтрий мейлите с Путин!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, marginal написа:

Здравейте.

Отдавна слушалките ме следят по нета, но на последък положението става по-сериозно.

....

Темата ви се добавя към една моя любима тема :)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как мога да разбера дали ЦРУ ме шпионира тази сутрин по алфа тв и днеска в нета четох , че идва голям скандал , че ЦРУ шпионират български ипта . По алфа тв казаха , че има над 150 ипта в списъка от цяла БГ ,Дадоха примери с домашни и бизнес клиенти както и имена на доставчици от които се твърди , че са жертва на шпионаж.В такъв случай мога ли да попитам доставчика ми дали аз съм жертва ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И за какво точно ни следят сега ако дръпна някой филм или музика ще ме арестуват ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, adersa написа:

Как мога да разбера дали ЦРУ ме шпионира тази сутрин по алфа тв и днеска в нета четох , че идва голям скандал , че ЦРУ шпионират български ипта . По алфа тв казаха , че има над 150 ипта в списъка от цяла БГ ,Дадоха примери с домашни и бизнес клиенти както и имена на доставчици от които се твърди , че са жертва на шпионаж.В такъв случай мога ли да попитам доставчика ми дали аз съм жертва ?

Да! Даже са прелокирали 4 сателита и 5 спътника както и един АУАКС, за да могат не само да ни следят ами да ни гледат и шпионират в реално време.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какви са ви месечните приходи и разходи ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, adersa написа:

И за какво точно ни следят сега ако дръпна някой филм или музика ще ме арестуват ли ?

Престани да говориш глупости. Никой не те следи. Колкото до торентите, те умишлено се държат, за да не мисли българина. Това е така наречения холосимулатор. Сваляш всичко хакнато, кракнато, свободно и не ти дреме за държавата. Така, че спокойно никой, нищо няма да ти направи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми имаме високи доходи аз се занимавам с застраховки но това едва ли е причина да ме следят мене ме притеснява да не следят ипто на работата да не ми крадат паролите и да ги използват от мое име

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, sennheiser написа:

Питай Миро, той ще ти каже. 

Миро лично Путин го следи в реално време.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Онзи ден стана нещо странно с лаптопа , Аваст блокира пускането на фифа 13 докато ме нямаше в офиса за 10 мин а аз не съм пускал нищо подобно ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми имаме високи доходи аз се занимавам с застраховки но това едва ли е причина да ме следят мене ме притеснява да не следят ипто на работата да не ми крадат паролите и да ги използват от мое име

Никой не те следи. Ако все пак искат да те проверят много лесно могат да го направят. Само, че трябва да има причина. За да те следи някой трябва да вкара огромни ресурси и хора, а това струва пари. И шпионските работи са меко казано преувеличени. Вече се използват за насаждане на параноя. С това допринасят и смешните хакерски филми как с 2 кликания на мипката хакер ограбва света. 

Онзи ден стана нещо странно с лаптопа , Аваст блокира пускането на фифа 13 докато ме нямаше в офиса за 10 мин а аз не съм пускал нищо подобно ?

Хайде бе??? А защо според теб Аваст е блокирала Фифа 13? Вероятно играта е кракната. Аваст просто е тръгнала да сканира и не и е харесал крака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си гледал от местопрестъплението там точно те проследяват по ипто адреса на живеене и веднага те намират това може и в реалността да стане . работата става за секунди колкото и защити да има доставчика ако е сгафил пак ще го намерят .

Един престъпник в америка го намират за секунди а тука с години го търсят .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Даже ти ровят в хладилника и ти серат в кенефа без да пускат водата :)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Йордан Ружинов
        Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
        Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
        С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
        Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
      • от newuser9
        Здравейте,
        ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
        Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
      • от Saphire
        Здравейте на всички във форума.
        Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
        Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
        Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
        Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
        Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.