street_haker

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

1063 мнения в тази тема

Пароли за изстрелване на совалки, за запалване на кола?

:lol6: Капитане,това беше добро :lol6:

А ако иска да знае как да разбива пароли, аз знам -

1.Нанасяш кисилината бавно по катианара.

2.Чакаш да го стопи.

3.Готов си, одключи ли катинара?

БМХ ли искаше да крадеш? :lol6: :lol6: :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:lol6: Най-смешната тема, която съм чел на форума (ако има по-смешна дайте линк). А иначе парола, е възможно да се разбие, само ако не е твърде дълга и/или сложна. Но не питайте как (не че е кой знае каква тайна, но...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интерестно, как още не са я затворили?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интерестно, как още не са я затворили?!

Просто ще я преместя в Празни приказки и забава :) Там й е мястото :)
    3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто ще я преместя в Празни приказки и забава :) Там й е мястото :)

Какво по хубаво от това-браво на капитана!

Тук поне ще има да се смеем на воля на безнадежните хакери,търсещи отчаяно своята програма ...

Редактирано от П.Костадинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

НЕ , това са супер хакери на бъдещето , даже какво де факто означава хакер не знаят !!!Те са умни , те са ... играчи ... те са ... идио (пиииинк) ти !Това са хакерите на бъдещето .:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

;) Най-смешната тема, която съм чел на форума (ако има по-смешна дайте линк).

А иначе парола, е възможно да се разбие, само ако не е твърде дълга и/или сложна. Но не питайте как (не че е кой знае каква тайна, но...)

Хайде да попитам че ми е интересно,за мен е тайна молят е обясни ми...искам да ги науча тез неща

Редактирано от think-again (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хайде да попитам че ми е интересно,за мен е тайна молят е обясни ми...искам да ги науча тез неща

http://www.nmrc.org/pub/faq/hackfaq/hackfaq-28.html

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоест има един начин... Пишеш във RUN или намираш "CMD" и там пишеш "format *" (без кавичките) където мястото на * не е ситемния диск C а другия диск! После Ви задава въпрос и натискате y и ENTER!

Това е той, но ако се смятате за хакери НЕ ПРЕКАЛЯВАЙЕ!

Това не е хак, просто се натъкнах на него в един форум (най-глупавото описание за хак)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък търся програма за разбиване на глави на разбивачи на пароли. Може и тояга или тръба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся програма за разбиване на пароли на Skype. Благодаря предварително.

Велик цитат, няма равен просто... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хммм,здравейте.. имам проблем с едно "същество" иииииииии искам да разбия паролата на един фейк профил с мои снимки,който тя е направила иииииии всъщност незнам ;д приемам помощ и от вас ..в смисъл не ми се занимава да тегля програми,пък и четох,че е трудно да се работи с тях,пък и вие казвате,че можете просто да помогнете .. ако наистина можете,ще съм много благодарна :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

хммм,здравейте.. имам проблем с едно "същество" иииииииии искам да разбия паролата на един фейк профил с мои снимки,който тя е направила иииииии всъщност незнам ;д приемам помощ и от вас ..в смисъл не ми се занимава да тегля програми,пък и четох,че е трудно да се работи с тях,пък и вие казвате,че можете просто да помогнете .. ако наистина можете,ще съм много благодарна  :ph34r:

Вие май не хванахте тънката нишка и не разбрахте,защо тези питания са в раздел "Празни приказки и забава".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък търся програма за разбиване на глави на разбивачи на пароли. Може и тояга или тръба.

отлични резултати се получават с най-новият продукт на WS teleshop:

Публикувано изображение

продукта е достъпен във най-различни форми и размери

за най-добри резултати се препоръчват Т- и П-образните (при липса на същите, може и L-образен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

отлични резултати се получават с най-новият продукт на WS teleshop:

Публикувано изображение

продукта е достъпен във най-различни форми и размери

за най-добри резултати се препоръчват Т- и П-образните (при липса на същите, може и L-образен)

Не са достатъчно тежки. Май парче релса ще свърши по-добра работа. Такива като тоз, дето е пуснал темата ми бяха разбили паролата на пощата и такива ужасии бяха натворили от мое име, че инфаркт щях да получа..... Само да ми падне някое такова изчадие ще му разбия и молекулите на ДНК-то!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да разбия паролата на един скайп или на емейла много ми трябва? :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да разбия паролата на един скайп или на емейла много ми трябва? :blink:

Още един пишман хакер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да разбия паролата на един скайп или на емейла много ми трябва? ;)

Има една програма, много е добра. Разбива и стени също, даже и огнени. Недостатък е че изисква специален хардуерен модул. Добрата новина е че модула се продава във всеки хардуерен магазин. Иди и питай за някой по-голям чук.

Заб. Hardware store=железарски магазин.

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега да им обясня на хакерите :

1.0 Набелязвате си жертвата!

2.0 Започнете да наблюдавате жертвата

Публикувано изображение

3.0

Говорете със жертвата и попитайте за паролата

Публикувано изображение

4.0 Хакнете ги ... ето ви примерни "програми":

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от ФодоР (преглед на промените)
    3 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте. Значи търся някаква програма за разбиване на пароли,но не само на Skype ами и на някои сайтове.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте.

Значи търся някаква програма за разбиване на пароли,но не само на Skype ами и на някои сайтове.Благодаря предварително.

А трябва ли да може да пържи кюфтета?

Още една тема ще ходи тука ;)

Точно ;)

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имам 2 програмки, които генерират юзернейм и пас за платени понро сайтове.. аз за хентай сайтове ги ползвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем със скайпа си,отдавна не съм си сменял паролата и днес реших да я сменя,смених я,по късно си изкл компа,после като го включих пак,но скайпа ми не се включва автоматично и ми искаше парола,но я забравихх,свикнал съм с една парола и като я сминих,и след няколко часа я забравих ква беше http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif някой може ли да ми каже кво да правя,как да си вляза в скайп пробвах с забравена парола но скайпа е правен отдавна и не си спомням с кой е-маил го регистрирах,някой може ли да ми каже как да си вляза в скайпа плсс не искам да хаквам скайпове само кажете как да си вляза в скайпаа плсс~ http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем със скайпа си,отдавна не съм си сменял паролата и днес реших да я сменя,смених я,по късно си изкл компа,после като го включих пак,но скайпа ми не се включва автоматично и ми искаше парола,но я забравихх,свикнал съм с една парола и като я сминих,и след няколко часа я забравих ква беше http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif някой може ли да ми каже кво да правя,как да си вляза в скайп пробвах с забравена парола но скайпа е правен отдавна и не си спомням с кой е-маил го регистрирах,някой може ли да ми каже как да си вляза в скайпа плсс не искам да хаквам скайпове само кажете как да си вляза в скайпаа плсс~ http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Спомни си паролата или пощата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход