Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Единственият начин е с имейла, от който е регистриран акаунта. Явно не е бил толкова важен, щом сте го забравили, и го нямате записан никъде ... :cool: Направете си нов Skype акаунт.

Редактирано от Mr. McPherson (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре си направете нов... Иначе няма как да разберете новата парола (тази с която е сменен), а щом не помните и мейла... Еми съжалявам, вината си е ваша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр искам да питам след като някой ми е разбил паролата в скайпа как мойе да си възтановя скайпа за да мога да си влизам в него.не си знам имеила от койот съм го регистрирал за да си възвърна паролата молявисе помогнете важен ми е скайпа.благодаря ви предварително

Темата ви замина на подходящото място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах, че няма да получа директен отговор, съжалявам че сложихте съвсем нормалния въпрос при идиотите.

:biggrin: А дали пък "съвсем нормалния въпрос" не се сложи сам при идиотите? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр 2ма приятели ми казаха че ползват програма която работи нещо свързано с MASK адреса и така ползват безплатен интернет вмисал когато им изтече интернета пускат програмата и продължават да имат интернет и така вече единия приятел ползва free net 2-3 месеца , та някой от вас знае ли как се казва тази програма ??!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр 2ма приятели ми казаха че ползват програма която работи нещо свързано с MASK адреса и така ползват безплатен интернет вмисал когато им изтече интернета пускат програмата и продължават да имат интернет и така вече единия приятел ползва free net 2-3 месеца , та някой от вас знае ли как се казва тази програма ??!

прочетете ттемата в която добавих вашата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма за безплатен интернет и смяна на mac adress , знаете ли как се казва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатен нет !!! Ако комшията ти е тиква може и да се облажиш иначе си за бисерите направо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко приятели вече ползват безплатен нет 2-3 месеца , казаха ми че сменят нещо по MAC адреса но не ги разбрах точно но това ставало с програма .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко приятели вече ползват безплатен нет 2-3 месеца , казаха ми че сменят нещо по MAC адреса но не ги разбрах точно но това ставало с програма .

Големи приятели имаш, на тях има, на теб нъцки.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като смениш мак адреса от къде ще дойде този нет ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ще ги питам и ще ви кажа но да знаете че наистина е възможно , вмисал на мен ми казаха че си пускат от доставчика на каквато цена искат вмисал на различни тарифни планове с повече UP и Download с някаква програма , нашият интернет не е добре защитен и са големи некадърници и няма шанс да те хванат , не знам при вас как е но тук лично е възможно да крадеш интернет от доставчика , само че не зная с коя програма ставаше цаката .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ще ги питам и ще ви кажа но да знаете че наистина е възможно , вмисал на мен ми казаха че си пускат от доставчика на каквато цена искат вмисал на различни тарифни планове с повече UP и Download с някаква програма , нашият интернет не е добре защитен и са големи некадърници и няма шанс да те хванат , не знам при вас как е но тук лично е възможно да крадеш интернет от доставчика , само че не зная с коя програма ставаше цаката .

Защо ни издаваш !? Сега доставчиците ще се изучат и ще си защитят по-добре интернетите. Как после ще се закачваме на каквито си искаме планове ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото си искате мислете , но да знаете че не ви лъжа. И ще ви го докажа утре или другиден когато ми пратят програмата не си мислете че това е fake ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаеш и още доста работи!Затова не се и захващай.Иначе рискуваш да те хванат и накрая ще ти излезе по-скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаеш и още доста работи!Затова не се и захващай.Иначе рискуваш да те хванат и накрая ще ти излезе по-скъпо.

Просто искам да видя дали е възможно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото си искате мислете , но да знаете че не ви лъжа. И ще ви го докажа утре или другиден когато ми пратят програмата не си мислете че това е fake ..

Никои или поне аз не миля, че лъжеш просто си поредното заблудено хлапе.Чул не дочул и...

Не си разбрал напълно концепцията и нямам намерение да ти обяснявам.Възможно е да ползваш чужд нет, и от това на кого ползваш зависи и тарифния план, но не може да ползваш твоя или нечий друг и ти да си сменяш плана на какъвто ти е кеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма за безплатен интернет и смяна на mac adress , знаете ли как се казва ?

темата отива при другата. Още една такава и ше се налижи само да четете известно време във форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си човека който определя кои какъв е. Просто исках да знам дали това е въжможно да се свържеш към друг потребител и да ползваш неговият интернет. Преди можеше да си сменяш IP-то с друго което си научкаш и имаше интернет, но вече не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам програма за смяна на мак адреса имам и програма за откриване на ип-та на локалната мрежа обаче когато сменя ипто в мрежовата карта например на 213.130.84.** и сменя мак адреса и изклуча и вклуча мрежовата карта пак нямам нет ? защо така ?? с реално ип съм и намирам реални ипта обаче от къде мога да намеря Днс сървърите и от долу другите настроики за да ги вкарам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам програма за смяна на мак адреса имам и програма за откриване на ип-та на локалната мрежа обаче когато сменя ипто в мрежовата карта например на 213.130.84.** и сменя мак адреса и изклуча и вклуча мрежовата карта пак нямам нет ? защо така ?? с реално ип съм и намирам реални ипта обаче от къде мога да намеря Днс сървърите и от долу другите настроики за да ги вкарам ?

не можете, това са настройки, които са специфични за доставчика. Освен това за какво ви е да сменяте адреса, нали доставчика ви е дал адрес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=5162 Ами смисъла е да пре*беш някой от твоята мрежа. Разбираш му IP-то, пускаш CC.Get.MAC.Address разбираш му МАС-а. Ползваш тази програма да си го смениш. Сменяш настройките на мрежовата карта. Теглиш колкото ти душа иска, при това без пари. Е не е много почтенно, но... CC.Get.MAC.Address.v2.1 - IP<->MAC, може да сканира да кажем от 192.168.1.1 до 192.168.50.1 SMAC.v1.2 - сменяш си МАС адреса. Как по точно можеш да ползваш ня някои интернета само чрез смяна на мак ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.c...?showtopic=5162

Ами смисъла е да пре*беш някой от твоята мрежа. Разбираш му IP-то, пускаш CC.Get.MAC.Address разбираш му МАС-а. Ползваш тази програма да си го смениш. Сменяш настройките на мрежовата карта. Теглиш колкото ти душа иска, при това без пари. Е не е много почтенно, но...

CC.Get.MAC.Address.v2.1 - IP<->MAC, може да сканира да кажем от 192.168.1.1 до 192.168.50.1

SMAC.v1.2 - сменяш си МАС адреса.

Как по точно можеш да ползваш ня някои интернета само чрез смяна на мак ?

Мда, root по-горе правилно те поздрави с добре дошъл в раздела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...