Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Почти всяка програма и всеки сайт са защитени със най-добрата защита от хакове и програми за крадене на пароли , която и най-добрият хак или програма неможе да въздейства върху нея !!! Няма нужда само да си губите времето със такива програми и хакове :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Няма нужда само да си губите времето със такива програми и хакове

shure..(:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всяка програма и всеки сайт са защитени със най-добрата защита от хакове и програми за крадене на пароли , която и най-добрият хак или програма неможе да въздейства върху нея !!!

Няма нужда само да си губите времето със такива програми и хакове :down:

Зависи за какви пари говорим... :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли програма,с коята мога да разбера паролата на съседа ,че когато се прибера ще е твърде късно да си платя нета :Х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има ли програма,с коята мога да разбера паролата на съседа ,че когато се прибера ще е твърде късно да си платя нета :Х

На следващия ден ще си го платите. Ако съседът Ви постъпи като Вас? Няма такава програма.Затова си е криптирал връзката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Програмата е да питаш съседа за паролата. То ако имаше такива програми какъв е смисъла да криптираш връзката.

Редактирано от mitaka24 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава програма виждал съм я с очите си.Един приятел дори си е купил антенка,която разбива паролите и се свързва със безжични връзки на по-далечно разстояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава програма виждал съм я с очите си.Един приятел дори си е купил антенка,която разбива паролите и се свързва със безжични връзки на по-далечно разстояние.

И аз съм чувал за тия антени дето разбиват пароли и се свързват !!! Ама като по глупав си плащам нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрежата ако е с WEP криптиране, кракването става за минути, но кой още използва WEP.

Антенката върви в комплект с диск с гръмкото название "Лесно кракне на wifi мрежа", но не се споменава че трябва да имаш все пак някаква представа какво правиш.Не може така, слагаш диска, и след две минути всички кодирани мрежи "падат".

Редактирано от krali (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такова нещо, аз го имам прилича на рутер и се казва най добре е пиши ми да ти пратя линка сам да си пресениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ти не искаш да си плащаш нета и първият ти пост противоречи на следващите. А като знаеш че има такава "антена", вадиш парите и си я купуваш. Това тук не се толерира в този му вид. Наверно не ти стана ясно? Кражба е в твоя случай! Хората не са по глупави от ТЕБ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквам всеки момент темата да се "обедини" със съществуващата такава ...... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата заминава на подходящото за целта място

Очаквам всеки момент темата да се "обедини" със съществуващата такава ...... :)

готово :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно търся хакер. Моя приятелка ми открадна gmeil- а и от там и фейса. Останалите неща успях да си ги спася и да ги свържа с другите ми имейли. Ако има начин поне да изтрием фейса, защото заплашва, че ще напише някои неща, за да ме компроментира. Можете да пишете тук или на скайп: inka_bb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъзнавате, че исканото от вас е незаконно и не се толерира в този форум?? Остави че е против правилата на форума, но е незаконно и подлежи на наказателно преследване според зконодателството на Република България, което според мен е най-големият проблем! Защитата на личните данни, както и личната информация като пароли и тн е задължение на всеки лично и това, че сте предоставили данните си на 3-то лице е изцяло ваш проблем. Всъщност не съм сигурен, че използването на доброволно предоставени данни като тези е наказуемо. По-добре това да ви е за урок, а най-доброто което можете да направите в тази ситуация е да поговорите с тази така наречена "приятелка". п.с. Осъзнавате и че предоставянето си на скайпа така лесно в мрежата крие свойте рискове? Трябва да се научите на елементарна хигиена в общуването в мрежата, за ваше добро е!

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре осъзнавам, какви са рисковете в случая и съответно ще си понеса последствията. Знам, че е незаконно! Опитах се да постъпя съвсем законно, свързвайки се с администраторите и във фейсбук и в gmail. За момента нямам никакъв отговор. Знам, че проследявайки IP ще се уверят, че въпросните акаунти са мои, но вредите, които ще ми нанесат докато въпросните администратори реагират ще са големи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осъзнавате, че исканото от вас е незаконно и не се толерира в този форум?? Остави че е против правилата на форума, но е незаконно и подлежи на наказателно преследване според зконодателството на Република България, което според мен е най-големият проблем! Защитата на личните данни, както и личната информация като пароли и тн е задължение на всеки лично и това, че сте предоставили данните си на 3-то лице е изцяло ваш проблем. Всъщност не съм сигурен, че използването на доброволно предоставени данни като тези е наказуемо. По-добре това да ви е за урок, а най-доброто което можете да направите в тази ситуация е да поговорите с тази така наречена "приятелка".

п.с. Осъзнавате и че предоставянето си на скайпа така лесно в мрежата крие свойте рискове? Трябва да се научите на елементарна хигиена в общуването в мрежата, за ваше добро е!

Прав си и темата заминава на съответното място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спешно търся хакер. Моя приятелка ми открадна gmeil- а и от там и фейса. Останалите неща успях да си ги спася и да ги свържа с другите ми имейли. Ако има начин поне да изтрием фейса, защото заплашва, че ще напише някои неща, за да ме компроментира.

Можете да пишете тук или на скайп: inka_bb

Единственото, което се сещам да ти предложа, е да си регистрираш нов e-mail адрес и Facebook акаунт. След това да пишеш на всичките си познати, да им обясниш, че вече не ползваш стария си акаунт, и не носиш отговорност за нещата, които някой пише от твое име. Знам, че е доста работа, но така ще се научиш занапред по-добре да пазиш личната си информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък търся нещо от сорта на такава програмка, която да инсталнеш на някой комп, и когато искаш да я опен от някъде другаде и да видиш к'фо прай другия... Да записва натиснати клавиши .. абе всичко други си е + .. Не ми се вярва някой да ми отговори, но ако все пак има някой всезнайко, който реши да ми каже, нека пише на лс, или по-добре на отговор на коментара, щото едва ли някога пак ще вляза в тази тема. Хайде мерси предварително :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък търся нещо от сорта на такава програмка, която да инсталнеш на някой комп, и когато искаш да я опен от някъде другаде и да видиш к'фо прай другия... Да записва натиснати клавиши .. абе всичко други си е + .. Не ми се вярва някой да ми отговори, но ако все пак има някой всезнайко, който реши да ми каже, нека пише на лс, или по-добре на отговор на коментара, щото едва ли някога пак ще вляза в тази тема. Хайде мерси предварително :lol6:

Има специална тема по този въпрос и ще преместя въпроса ви там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък търся нещо от сорта на такава програмка, която да инсталнеш на някой комп, и когато искаш да я опен от някъде другаде и да видиш к'фо прай другия... Да записва натиснати клавиши .. абе всичко други си е + .. Не ми се вярва някой да ми отговори, но ако все пак има някой всезнайко, който реши да ми каже, нека пише на лс, или по-добре на отговор на коментара, щото едва ли някога пак ще вляза в тази тема. Хайде мерси предварително :blink:

Както е записано на съветника на Гугъл Хром при поверително сърфиране..

Внимавайте от хора, които са зад вас...

А отговора е: Изпрати се по пощата (хаха) застани зад гърбът му и гледай какво прави, записвай си клавишите, които натиска...

Дали пък няма да видя това мнение в бисерите на форума..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал някой който разбира да ми даде малко информация - случайно ми попадна за ден, два лаптопа на шефа ми и искам да му инсталирам програма, която да прихваща всичко,каквото прави, каквото пише, и т.н., да прави снимки с вградената камера и да ми праща всичко това на имейла. предложения?? :-) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, бих искал някой който разбира да ми даде малко информация - случайно ми попадна за ден, два лаптопа на шефа ми и искам да му инсталирам програма, която да прихваща всичко,каквото прави, каквото пише, и т.н., да прави снимки с вградената камера и да ми праща всичко това на имейла. предложения?? :-) :cheers:

Предложението е едно!!!!

Да не се занимаваш никога повече с такива глупости. Не се ли сети, че това го публикуваш в публичното пространство, за което можеш да бъдеш привлечен/а под СЪДЕБНА ОТГОВОРНОСТ? Не съм вярвал, че може да има толкова ограничени хора по страниците на форума. Темата ви ще бъде затворена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал някой който разбира да ми даде малко информация - случайно ми попадна за ден, два лаптопа на шефа ми и искам да му инсталирам програма, която да прихваща всичко,каквото прави, каквото пише, и т.н., да прави снимки с вградената камера и да ми праща всичко това на имейла. предложения?? :-) :cheers:

Ако случай шефа ти разбере какво си му сложил,помисли ли какво ще стане.Eто ти програма.

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...