Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма за разбиване на пароли, как да хакна сайт и т.н,

Препоръчан отговор

Само питане някаква програма в нета която като вавадеш номера на мобилен тел. да го локализира каде е в момента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само питане някаква програма в нета която като вавадеш номера на мобилен тел. да го локализира каде е в момента?

Да, има такива в мобилния оператор. Но обърнете моля внимание на раздела в който е темата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте! Интересува ме има ли програми, които откриват въведените пароли в компютъра ми. Примерно, въведени са : WiFi парола, E-mail парола, SKYPE парола на МОЯ компютър. В един момент съм ги забравил и с дадена програма искам да ги открия. Има ли въобще такива програми и ако да, моля да ми препоръчате някоя или да ми пуснете линк. Благодаря предварително! Хубав слънчев ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте!

Интересува ме има ли програми, които откриват въведените пароли в компютъра ми. Примерно, въведени са : WiFi парола, E-mail парола, SKYPE парола на МОЯ компютър. В един момент съм ги забравил и с дадена програма искам да ги открия. Има ли въобще такива програми и ако да, моля да ми препоръчате някоя или да ми пуснете линк.

Благодаря предварително!

Хубав слънчев ден!

Не. Освен това как така изведнъж сте забравил всички пароли....

Темата се присъединява към една голяма и интересна тема, засягаща горния и друг въпроси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен това как така изведнъж сте забравил всички пароли....

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BC%D0%BD%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D1%8F ;) или просто лоши сектори :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

и като разбиеш парола на сайт или профил, какво ще направиш.. за, какво човек, би искал подобно нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам как да влезна в компютър с W7 ultimate без да въвеждам парола? Чувал съм че може през електронната клавиетура но не знам как ще съм ви много благодарен.

Редактирано от иван драганов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро бях измамен от един Американец с продукция за 70$ и сега се чудя как да направя нещо като малко отмъщение та за това няква идея къде да публикувам пощата му за да се любува на тонове SPAM [email protected] е пощата и благодаря предварително

Макар и неоторизиран да давам отговори по такива въпроси искам да Ви кажа искренно, че в този форум, такива ЩУРОТИИ въобще не са желателни и не се толерират нито от Администрацията, нито от посетителите на форума. Измамници е имало и винаги ще има. Затова всеки носи глава на раменете си. Виновен в случаят сте Вие, че не сте проверили с какъв човек свързвате Вашият бизнес. Сумата е малка/ колкото за едни маратонки/ и освен да пиете чаша вода, нищо друго не Ви остава. Най лошото което забелязвам е, че може би само заради отмъщението и за да получите някакъв съвет, сте се регистрирал в този форум. "Калдата" мисля, че не е за ВАС! Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро бях измамен от един Американец с продукция за 70$ и сега се чудя как да направя нещо като малко отмъщение та за това няква идея къде да публикувам пощата му за да се любува на тонове SPAM [email protected] е пощата и благодаря предварително

Темата ви се присъединява към много подобни
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Здравейте :) Искам да ви попитам нещо относно програмата Keylogger.Знам, че служи за записване на всяко натискане на клавиш.А са ми казвали, че може да се исполза срещу някой друг.Именно това ми е въпроса.Като му я пратя как да направя така, че натискането на клавишите на неговата клавиетура да се пращат при мен? Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Искам да ви попитам нещо относно програмата Keylogger.Знам, че служи за записване на всяко натискане на клавиш.А са ми казвали, че може да се исполза срещу някой друг.Именно това ми е въпроса.Като му я пратя как да направя така, че натискането на клавишите на неговата клавиетура да се пращат при мен? Ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете :)

Разгледайте темата към която ще добавя вашата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нужна ми е програма, която да следи децата с кого и какво чатят. Нещо като Spector Pro, но да поддържа и скайп. Добре би било ако може да ми праща логовете по електронната поща, но може да ги съхранява локално на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първо четене се сещам за една подобна програма .Обаче не съм сигурен дали поддържа Skype,просто доста отдавна не съм я разцъквал.Но от къде да сме сигурни ,че помислите ти са чисти....

Редактирано от DrHAUZ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

нужна ми е програма, която да следи децата с кого и какво чатят. Нещо като Spector Pro, но да поддържа и скайп.

Добре би било ако може да ми праща логовете по електронната поща, но може да ги съхранява локално на компютъра.

1. не можете да докажете във форума добрите си намерения

2. За кой ли път ще кажа че човешки проблеми не се разрешават с технически средства. По-добре говорете с децата си относно рисковете

И темата ви се добавя към една друга тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, дами и господа! Въпроса е следния с Windows7 сам и имам само админисистраторкси акаунт, обаче му забравих паролата и незнам какво да правя само тоя акаунт ми е, нямам друг и нямам и достъп да компютъра си и незнам и незнам какво да правя.Моля за помощ, мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, дами и господа! Въпроса е следния с Windows7 сам и имам само админисистраторкси акаунт, обаче му забравих паролата и незнам какво да правя само тоя акаунт ми е, нямам друг и нямам и достъп да компютъра си и незнам и незнам какво да правя.Моля за помощ, мерси предварително!

Аве как така ги забравяте тези пароли !!! Ако ви е подгонила критическата записвайте си ги на хартиен носител че да не четем как се ловят риби със бастун.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
Гости Ивайло Станев

Доколкото знам, ако от администрацията на даден сайт ти баннат айпи адреса, няма да можеш да си регистрираш нови профили във въпросния сайт, ползвайки същото айпи ? Единият от вариантите да се заобиколи бан по айпи е да си сметиш айпи адреса. Бихте ли могли да ми посочите поне още един вариант, чрез който да може да се преодолее спирането на достъпа до определен сайт, което не касае само спиране на възможността за регистрация на нови профили, но също така е свързано и с невъзможност от конкретния компютър да се разглежда каквото и да е било в сайта. Бях чел за свързване с Интернет чрез прокси. Уж съм направил такова свързване (не знам дали съм го направил правилно), но не помага. Отрязоха ми достъпа до един сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом са ти го отрязали е имало причина. Тук не насърчаваме заобикалянето на каквито и да са забрани и рестрикции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отрязоха ми достъпа до един сайт.

Това едва ли е без причина. Налага се сам да се оправяте, в случая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване