Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Видях я темата, но сякаш нищо не намерих там и заради това реших да пусна собствена.

Няма и да намерите в този форум. А темата ви се присъедини към другата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добре е да прочетеш правилата на форума а не да търсиш под вола теле! Със сигурност темата ще бъде затворена!

Здравейте, мога ли и аз да се намеся, въпреки че нямам хиляди мнения и това не означава, че не съм прочел правилата на форума.

Защо на всеки зададен въпрос, който се отнася до програма, която трябва да се плати - То веднага се предполага, че темата ще бъде заключена?

Или Максимата строги, но справедливи не действа?

Аз съм против пиратските неща, но не съм против задаване на въпроси за програми които се плащат.

Здравейте! Търся програма за разбиране на пароли на WIFI с двойна защита. WPA/WPA2 PSK, не ми давайте предложения за BackTrack. Благодаря!

В това мнение(запитване) никъде не видях - Дай те ми крак, Patch, key и.т - кое е лошото или подсъзнанието ни кара да правим заключения?

Поправете ме ако греша. Иначе ще се превърнем на нещо от сорта -Даваме отговори за решаване на проблеми само на безплатни програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

В това мнение(запитване) никъде не видях - Дай те ми крак, Patch, key и.т - кое е лошото или подсъзнанието ни кара да правим заключения?

Поправете ме ако греша. Иначе ще се превърнем на нещо от сорта -Даваме отговори за решаване на проблеми само на безплатни програми.

В случая не става дума за незаконно ползване на програма а за незаконно действие. което може да се категоризира като влизане с взлом. Щом мрежата е заключена значи собственика й иска само тези на които е дал паролата да имат достъп до нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме г-н capnemo

"Предложете ми някакъв windows за моят компютър, но само не ми предлагайте Windows XP." - това означава ли че и например едно такова запитване ще се заключи или премахне, защото разбирате ли, има вероятност да ми дадете предложения, от които бих се възползвал и наранил интереса на трето лице с цел облага? Ако тръгнем от разпоредбите и законодателствата, всяко нещо, което има цена и е публично обявено за продажба - то следва, че е законно.

Бъдете много далеч от мисълта, че се заяждам или защитавам някого, напротив - вече споменах, че съм против тези неща, но все пак.

Ето моя пример, нямам на разположение странични суми и си кретам с моят win 7, защото не мога да си позволя да си закупя win 8 или 8.1.

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме г-н capnemo

"Предложете ми някакъв windows за моят компютър, но само не ми предлагайте Windows XP." - това означава ли че и например едно такова запитване ще се заключи или премахне, защото разбирате ли, има вероятност да ми дадете предложения, от които бих се възползвал и наранил интереса на трето лице с цел облага? Ако тръгнем от разпоредбите и законодателствата, всяко нещо, което има цена и е публично обявено за продажба - то следва, че е законно.

Бъдете много далеч от мисълта, че се заяждам или защитавам някого, напротив - вече споменах, че съм против тези неща, но все пак.

Ето моя пример, нямам на разположение странични суми и си кретам с моят win 7, защото не мога да си позволя да си закупя win 8 или 8.1.

Поздрави :)

Нека го кажа за втори път: говорим за противозаконно действие, което може да се приравни към влизане с взлом, а не за незаконно ползване. Но и двете са незаконно. И темата, която вие споменавате е на ръба. И в момента в който прекрачи границите ще замине в коша.

А аз ще ви дам друг пример - нямате пари за ОС, взимате си безплатна, Линукс например, нямате пари за офис пакет, ползвате безплатен като ОпенОфис, ЛибреОфис и т.н. Достъп до интернет си заплащате. Ако нямате отивате в някое кафене с безплатен достъп и го ползвате там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава трябва ли да разбирам че вие се явявате като съдя изпълнител или органът, който може да направи обиск в къщата ми(компютъра ми):

Какво имам в предвид: без да има доказателства има наказание(представете си ситуация: Полицай спира кола и казва на шофьора: -Взимам ви правомощията за шофиране(правоуправление)защото довечера ще се напиете като кирка, а това е противозаконно действие), тъй като ценя и уважавам вашите мнения се допитвам до Вас.

Ако на някой потребител се даде отговор от сорта на: 

Първи продукт - цена 50 лв.

Втори продукт - 90 лв.

Трети продукт - 324 лв.

Четвърти продукт - безплатен

Пети продукт - безплатен

Успех (или каквото и да било)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре тогава трябва ли да разбирам че вие се явявате като съдя изпълнител или органът, който може да направи обиск в къщата ми(компютъра ми):

Какво имам в предвид: без да има доказателства има наказание(представете си ситуация: Полицай спира кола и казва на шофьора: -Взимам ви правомощията за шофиране(правоуправление)защото довечера ще се напиете като кирка, а това е противозаконно действие), тъй като ценя и уважавам вашите мнения се допитвам до Вас.

Ако на някой потребител се даде отговор от сорта на: 

Първи продукт - цена 50 лв.

Втори продукт - 90 лв.

Трети продукт - 324 лв.

Четвърти продукт - безплатен

Пети продукт - безплатен

Успех (или каквото и да било)

Изкривявате нещата. Мислете за модераторите като за превантивен орган. Например барман, който няма да даде алкохол на шофьор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го мисля по този начин:

Влиза лицето Х(шофьор) в бара и пита бармана, какво можете да ми предложите от водките(но само да не е еди каква си марка).

Бармана(модератора) - Няма да ви дам отговор, защото сте шофьор и за да ви предпазя(превантивно), Първо няма да ви дам предложения и понеже имам "правомощия" ще ви преместя в залата за пиещи сок. Защото моето заключение, е че ще се напиете и няма да можете да излезете от бара и да се приберете с колата до вкъщи(но дали ще се напие или няма???, а дали е дошъл с колата????, аз съм седящ на едно място в Бара(в сайта))

Не ми се обиждайте, пак се повтарям не съм ЗА ползването на такъв софтуер, ПРОТИВ съм, но все пак дискутираме.

С уважение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го мисля по този начин:

Влиза лицето Х(шофьор) в бара и пита бармана, какво можете да ми предложите от водките(но само да не е еди каква си марка).

Бармана(модератора) - Няма да ви дам отговор, защото сте шофьор и за да ви предпазя(превантивно), Първо няма да ви дам предложения и понеже имам "правомощия" ще ви преместя в залата за пиещи сок. Защото моето заключение, е че ще се напиете и няма да можете да излезете от бара и да се приберете с колата до вкъщи(но дали ще се напие или няма???, а дали е дошъл с колата????, аз съм седящ на едно място в Бара(в сайта))

Не ми се обиждайте, пак се повтарям не съм ЗА ползването на такъв софтуер, ПРОТИВ съм, но все пак дискутираме.

С уважение.

Грешно го мислите. Точно както бармана и модератора е в известна степен психолог и се е нагледал на немалко случаи и може доста точно да прецени какви ще са последствията от конкретно действие. Освен това никой няма желание в този форум да подпомага незаконни действия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога ли и аз да се намеся, въпреки че нямам хиляди мнения и това не означава, че не съм прочел правилата на форума.

Защо на всеки зададен въпрос, който се отнася до програма, която трябва да се плати - То веднага се предполага, че темата ще бъде заключена?

Или Максимата строги, но справедливи не действа?

Аз съм против пиратските неща, но не съм против задаване на въпроси за програми които се плащат.

При тебе очевидно границата за правилно ,и не правилно е доста размита.

Никой няма нищо против да се обсъждат платени програми.Пролем е когато искаш кракове за такива.

Правиш ли разлика ??

Тук вече правиш жалък опит да ни правиш на маймуни :) Правилата на форума са против разпространението на хакове,кракове, КАКТО И ХАКВАЩИ програми.

Краковете,както и хакващите програми са предназначени за прескачане на правилата ,билото то на някаква програма ,или на мрежа ,и т.н..

Правилно е ако искаш да използуваш платена програма ,да си за заплатиш нали ? Чрез кракът ,ти прескачаш това правило.

Ако дадена мрежа има защити ,и админи,които я подържат ,а ти с се опиташ да се възползваш нелегално чрез някаква програмка ,е пак против правилата.

Сега стана ли ти малко по -ясно ? ...не ми отговаряй ,знам че отговорът е "не" :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите приятели имам проблеми с тази програма (Darkcomet) за отдалечен достъп моля помогнете  идеята ми е да следя гаджето ми мисля че крие нещо а тази програма ще ми помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова следене е наказуемо по закон.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите приятели имам проблеми с тази програма (Darkcomet) за отдалечен достъп моля помогнете  идеята ми е да следя гаджето ми мисля че крие нещо а тази програма ще ми помогне 

Ако си нямате доверие, за какво сте гаджета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да съм сигурен 

Човешките проблеми трябва да се разрешават с човешки, не с технически средства. Ако  й нямате доверия по-добре се разделете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дядо ми казваше: Не се следете, щото ще се хванете ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дядо ми казваше: Не се следете, щото ще се хванете ;)

хубава мисъл но не става и с непокизъм 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си купи една граматика и един правописен речник, вместо да се чудиш как да следиш приятелката си. Освен това, не става въпрос за "непукизъм", а за доверие. Като имаш някакви съмнения, ще идеш и ще я питаш очи в очи, а не като някоя долна мижетурка да ѝ следиш компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От човек в подобна позиция преди време. Я не си трови нервите, ще разбереш и какво, по-добре ли ще ти стане? Като си нямате доверие - хайде чао, нима да е само една?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за хакване на Скайп акаунта на комшията. Обещавам, че ще го ползвам с най-безкористни намерения. Не че си нямам мой, ама бях свикнал да ползвам неговия, а той като разбра, взе най-нахално и си го смени. Аз не че не мога да го хакна, но един приятел ми каза, че ако стане през Яху имейла му, ще има паричен бонус. А да, пробвах оня номер със звездичките в паролата - вече не работи. Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама бях свикнал да ползвам неговия, а той като разбра, взе най-нахално и си го смени.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за хакване на Скайп акаунта на комшията. Обещавам, че ще го ползвам с най-безкористни намерения. Не че си нямам мой, ама бях свикнал да ползвам неговия, а той като разбра, взе най-нахално и си го смени. Аз не че не мога да го хакна, но един приятел ми каза, че ако стане през Яху имейла му, ще има паричен бонус. А да, пробвах оня номер със звездичките в паролата - вече не работи. Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат.

Ебахти нахалника,да се изкърти (хакне) на момента!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те искам да попитам програма с която да разбивам пароли на facebook трябва ми спешно!!! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния бисер във форума. Помисли какво си написал в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз па искам да знам паролата и банковата сметка на Бил Гейтс ма....ниц!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от サムライオートバイ
      Как мога да спра хората да пишат каквото и да е на стената ми за 1-2 дена. Имам имен ден на 1ви и като се почне с едни поздравления от познати и непознати които не са се сещали по цяла година. Как мога да блокирам писането на стената във сюраттефтера за 1-2 дена и после пак да го пусна? Благодаря  ако някой помогне
    • от Йордан Ружинов
      Тъй като бях писал във форума запитване каква видеокарта да си купя и каква ще стане на моя компютър, реших след като вече съм си купил и сложил хардуера, да ви покажа и малко снимки Как аджеба стана тва ?! 
      Трябваха ми клещи и отвертка  , като разбира се внимавах да не нараня дънната платка.
      С тази линия описвам до къде е височината на кутията.

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от newuser9
      Здравейте,
      ползвам таблет с Андроид и от известно време вече не ми се зареждат новинарските статии като ги поставям в полето за публикации на стената ми във фейсбук. 
      Как може да се оправи това, някой знае ли? Как да започнат да се зареждат отново и при публикуването им да се виждат?
    • от Saphire
      Здравейте на всички във форума.
      Не знаех къде точно да попитам затова пиша тук, ако темата не е за тук моля ви да я преместите.
      Питането ми е следното наскоро разбрах, че бившия ми мъж е влязъл в моя фейсбук профил посредством някакъв хакер, който е кандисал да направи подобно нещо.
      Прочел е цялата ми кореспонденция включително всички лични и служебни неща. Като се опасявам, че е писал и се е обаждал на колеги и ми е прецакал отношенията и с тях освен с приятели.

Моля ви от сърце ако някой знае как да го махна от профила си и да съм сигурна, че никой друг не влиза и не го ползва да сподели как.
      Само да уточня , че съм попрочела повечето неща, но не съм убедена дали само смяната на паролата ще свърши работа. С Mac OSX съм и ще помоля за step by step специално за тази система. 
      Наистина ми е съсипал контакти с клиенти и хора, с които работя и трябва да си изграждам всичко наново, но участвам и в групи затворени абе много е сложно.

Много благодаря на всички, които ще се отзоват.
  • Дарение

• Добави ново...