Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пробваш от 1 до 8, ако не е такава, значи има повече акъл от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви моля, как да хаквам пароли в онлайн игри и да се логвам в чужди акаунти. Конкретно за тази игра питам http://www.gokickoff.com

Мога да намеря username, как да намирам пароли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като посетиш страницата изписва, че не може да се свърже с бек една, кой от пентагона си наел за тая работа аа??¿

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.12.2017 г. в 13:32, joro7777777 написа:

Много ви моля, как да хаквам пароли в онлайн игри и да се логвам в чужди акаунти. Конкретно за тази игра питам http://www.gokickoff.com

Мога да намеря username, как да намирам пароли?

Твоята е лесна. Аз намирам само паролите, но не мога да разбера на кои username са crazy-monkey-emoticon-013.gif?1292792381

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, кажи ми как намираш паролите, аз ще се оправя оттам нататък...:) Сега сериозно тези хакерски програми ще работят ли и коя точно http://resources.infosecinstitute.com/10-popular-password-cracking-tools/

Свалих тая Cheat Engine но нещо не мога да я схвана как работи. Ще мога ли да променям параметрите на играчите с нея като ръст, тегло, кондиция или тя е за друг тип игри?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, joro7777777 написа:

Хаха, кажи ми как намираш паролите, аз ще се оправя оттам нататък...:) Сега сериозно тези хакерски програми ще работят ли и коя точно http://resources.infosecinstitute.com/10-popular-password-cracking-tools/

Свалих тая Cheat Engine но нещо не мога да я схвана как работи. Ще мога ли да променям параметрите на играчите с нея като ръст, тегло, кондиция или тя е за друг тип игри?

Знаеш ли кое как хешира и с какъв салт?

ПС: Виж в кой раздел се намира темата ти :lol6:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31/12/2017 в 20:15, Вacко написа:

Знаеш ли кое как хешира и с какъв салт?

ПС: Виж в кой раздел се намира темата ти :lol6:

Не.

Темата не е моя, намерих я с гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.09.2017 г. в 12:26, Ерай Халидов написа:

Правим го само кажете от каде да пратя парите че ми трябва как става това със намирането на IP  и FLOOD по SKYPE интересно е . Благодаря 

на 25.09.2017 г. в 21:13, Ерай Халидов написа:

Ако някой знае как се FLOOD да ми кажи ако трябва ще му платя но само да ми каже / защото един ми се отваря за това ми трябва как се FLOOD 

на 26.09.2017 г. в 15:07, Ерай Халидов написа:

Това е за ИЗКЛЮЧВАНЕ на компютъра / то май никой не разбира тука / ХАХА ако има някой който знае как се FLOOD да ми пише

Е ТЕ така се флууди :D >>>  http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1664997 <<< Темата е пусната лично от мене през далечната 2008-ма година, когато съм бил на 14 ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, пак съм аз:) Айде малко да повдигнем тая тема...

Та така...целта ми е да хаквам пароли в една онлайн игра gokickoff.com(както казах по-горе). Мога да откривам usernames, проблема е паролите. След дълго ровичкане в гугъл и гледане на видеа в ютуб, свалих THC-Hydra и успях да я подкарам в cmd.exe на Уиндоус 7. Гледах много видеа и четох съвети, но нещо не успявам да я подкарам. Свалих Burp Suite но нещо не работи. Пробвах и номерата с Inspect Element (Q) в login failed page, но се оказа че нямам файл с пароли. Свалих този огромен файл  weakpass.com/wordlist/1802     

който ужким съдържа 445млн. пароли и го преименувах на wordlist.txt и пак ми показва ''file for passwords not found'' като се опитам да подкарам програмата с паролите. Къде греша?

Айде моля ви се някое хакерче да помага, ако трябва да се логне(което не е нужно) в този сайт, да почовърка и да ми даде конкретни съвети как да хакна логините. Не държа да е с тази програма конкретно стига да е успешно. Гледах и една друга програма Havij, но нещо не успях да я сваля или подкарам. С Уиндоус 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, joro7777777 написа:

Здравейте, пак съм аз:) Айде малко да повдигнем тая тема...

Та така...целта ми е да хаквам пароли в една онлайн игра gokickoff.com(както казах по-горе). Мога да откривам usernames, проблема е паролите. След дълго ровичкане в гугъл и гледане на видеа в ютуб, свалих THC-Hydra и успях да я подкарам в cmd.exe на Уиндоус 7. Гледах много видеа и четох съвети, но нещо не успявам да я подкарам. Свалих Burp Suite но нещо не работи. Пробвах и номерата с Inspect Element (Q) в login failed page, но се оказа че нямам файл с пароли. Свалих този огромен файл  weakpass.com/wordlist/1802     

който ужким съдържа 445млн. пароли и го преименувах на wordlist.txt и пак ми показва ''file for passwords not found'' като се опитам да подкарам програмата с паролите. Къде греша?

Айде моля ви се някое хакерче да помага, ако трябва да се логне(което не е нужно) в този сайт, да почовърка и да ми даде конкретни съвети как да хакна логините. Не държа да е с тази програма конкретно стига да е успешно. Гледах и една друга програма Havij, но нещо не успях да я сваля или подкарам. С Уиндоус 7 съм.

Абе какво ще правиш с Бърп специално?
Хидрата е лъжи да те мижа,а Хавич е пойнт и клик бре-по лесен софт за SQLi няма :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, joro7777777 написа:

Аз вече съм в почивка

И до къде я докара с по-горе изброените програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Вacко написа:

Абе какво ще правиш с Бърп специално?
Хидрата е лъжи да те мижа,а Хавич е пойнт и клик бре-по лесен софт за SQLi няма :D

Ами не знам и затова питам. Това което съм намерил в гугъл съм изтеглил и пробвал. Гледах, че с Бърп и Тампер дейта намират данните на сайта като ИП адрес и другите там от логин фейлд пейдж, а то става и с десен клик на мишката - Инспект Елемент. За хидрата гледах много видеа как намират паролите на гмейл акаунти и други слабозащитени сайтове, а другото SQLI идея си нямам какво е.

преди 1 минута, Вacко написа:

И до къде я докара с по-горе изброените програми?

До кривата круша:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, joro7777777 написа:

SQLI

SQL injection -е тва е работата на Havij ;)

Burp Suite го забрави,не е за теб,иначе сайта е толкова бъгав че няма накъде...можеш всичко да им вземеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На много хора им трябва, но такава програма не съществува по ред причини.

Има програми за разбиване на пароли да архиви, но процеса е много бавен.

Темата ще бъде изтрита щом я види модератор.

успех и ако намерите такава програма драснете едно ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте тръся програма с която да си хакна профила в Instagram че си забравих паролата и не мога да вляза вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай жена си - може и да ти го каже!

Аз лично не съм пробвал, защото моята борави с оръжие - и то доста добре :)

ПС: Не, че и тази ти тема няма да бъде изтрита....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Стивън Георгиев написа:

Здравейте тръся програма с която да си хакна профила в Instagram че си забравих паролата и не мога да вляза вече

Темите ви са обединени в тази любима моя тема. И не забравяйте да проверите в кой раздел се намира темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...