Fresh__Girl

Как да гледаме онлайн телевизия?

2007 мнения в тази тема

Какъв е смисъла на тази тема тогава? :) Казвам го с ирония, за колегите от предни постове, които си мислят, че могат да гледат на аванта. Не става - който иска да гледа - плаща си и гледа. Това е. Иначе - на влаковете от 1980 година....

А ти господинчо плащаш ли си?или искаш да разпилея тук всички бг листи,и после една седмица да ми гледаш през джоба на панталона.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам mcmlxx дали си плаща ама аз с гаранция си цакам всеки месец по  15 кинта на Булсата да гледам  що годе качествена телевизия. Листите които имам са за  моментите когато нямам достъп до телевизора  и си цъкам на компа. Никога не съм разчитал  на каквато и да е листа  ама е грехота да  ти даде някой нещо и ти като последния ахмак да го плеснеш на място дето може всеки да го види.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

аз пък от нетера гледам безплатно без да се занимавам с скенирания

Редактирано от dodo00 (преглед на промените)
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откъде знаете, кой какво, къде и за какво плаща?

3.2. Няма да предавате информация, която е обидна, неприлична, сексуално ориентирана, заплашителна, нападателна, расово ориентирана, незаконни материали или всякакви материали, които съдържат елементи на насилие към другата страна. Моля, уведомете ни ако установите нарушаване на тези условия. Вие няма да насилвате и преследвате потребителите на нашата услуга.

Аз моля за по-толерантно отношение, въпреки, че не съм никой във форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Откъде знаете, кой какво, къде и за какво плаща?

3.2. Няма да предавате информация, която е обидна, неприлична, сексуално ориентирана, заплашителна, нападателна, расово ориентирана, незаконни материали или всякакви материали, които съдържат елементи на насилие към другата страна. Моля, уведомете ни ако установите нарушаване на тези условия. Вие няма да насилвате и преследвате потребителите на нашата услуга.

Аз моля за по-толерантно отношение, въпреки, че не съм никой във форума!

и в каква връзка го казваш това :questions:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А ти господинчо плащаш ли си?или искаш да разпилея тук всички бг листи,и после една седмица да ми гледаш през джоба на панталона.

Дали си плащам или не - досети се! А за разпиляването - давай, че ми стана интерсено какво ще разпилееш по-точно. То тука има един дето разпилява боксовете на хората и до никъде не стигна. Специално за вас съм си качил бокса в нета - няма парола на рута - айде да видим дали ще ми го хванете....
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дали си плащам или не - досети се! А за разпиляването - давай, че ми стана интерсено какво ще разпилееш по-точно. То тука има един дето разпилява боксовете на хората и до никъде не стигна. Специално за вас съм си качил бокса в нета - няма парола на рута - айде да видим дали ще ми го хванете....

абе докторе не стига че се осра с твоите войни ами сега продължаваш, остави хората да си приказват каквото искат ако искаш давай нещо ако не си трай ,сто пъти го пишеш  това за листите почваш като папагалите да се повтаряш.И друг път помисли какво правиш ще замерваш разни босняци с руски и арабски листи ще им накривиш капата,това са хора които се интересуват от 10-20 канала техни, за това ги праскаш с такива листи ако ги имаш ако не само ще гледаш какво става а няма да вършиш глупости ,или искаш да се превърнеш в едно жалко изчадие като тях разчитащо на първоначални емоции.Издигни се малко над тия неща обявявания винаги ще има въпроса е да се локализират а не ти да ги разширяваш.

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.