Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар


Ralna

Препоръчан отговор

А инфо за книгата на Кренц няма ли?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Публикувано изображение

Излиза на 8-ми септември, аз поне не открих информация за цената, както и за формата на книгата (надявам се да е малка). Корицата много ми харесва, цвета е убиец! Нямам търпение, искам вече да я чета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Излиза на 8-ми септември, аз поне не открих информация за цената, както и за формата на книгата (надявам се да е малка). Корицата много ми харесва, цвета е убиец! Нямам търпение, искам вече да я чета!

О и аз днес я набелязах. И тъй като на въпроса ми, за резюмето, Ибис казаха, че ще го дадат след няколко дни, заедно с откъс, ето едно, което е фен превод. Все пак да добием малко представа за съдържанието :)

Да бъдеш затворен с жена в една стая, е голяма работа. Да бъдеш затворен в хиляди спални в продължение на две хилядолетия, не е. И да бъдеш прокълнат и затворен в книга, като слуга за цяла вечност, може да съсипе дори деня и на спартански войн. Като любовен слуга, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да ги опитвам, и най – вече как да им доставям удоволствие. Но когато бях призован да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, намерих първата жена в историята, която ме видя като мъж с мрачно и измъчено минало. Тя, сама, си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже истинския свят. Научи ме да обичам отново. Но аз не бях роден, за да познавам любовта. Бях прокълнат да бродя сам за вечността. Честно казано, отдавна бях приел присъдата си. Но сега намерих Грейс – човекът, без който моето ранено сърце не може да оцелее. Разбира се, любовта лекува всички рани, но можели да развали старо проклятие на две хиляди години? Джулиян от Мейкедон (в превод Юлиан Македонски)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте през септември "Вълче биле" - продължението на световния бестселър "Нощна сянка" от Андреа Креймър.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Излиза на 8-ми септември, аз поне не открих информация за цената, както и за формата на книгата (надявам се да е малка). Корицата много ми харесва, цвета е убиец! Нямам търпение, искам вече да я чета!

Нямам търпение за книгата, а корицата е иначе много, ама много хубаво направена. Единственото, което изобщо не ми харесва е това изражение на мъжа. Прекалено флегматично ми е и някак си, доста... неизразително. Липсва чувствеността в него, играта с погледа, това което винаги ме кара да въздишам и очаквам да държа книгата в ръцете си. "Ибис" са се справили страхотно, но този мъж... изобщо не ми прилича на Джулиан (това е едно) и освен това е... ами, сега ми напомня на гладиатор и никак не на чувствено прокълнат мъж. Не знам какво мислите вие относно корицата...

Освен това през септември можем да очакваме първата книга от трилогията "Дневниците на Стефан: Началото". Ето и корица.

Публикувано изображение

През октомври от "Ибис" ще издадат и втората от поредицата - "Кръвожадност".

Публикувано изображение

И през ноември се очаква да излезе и третата и последна книга от трилогията - "Ненаситност".

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва този тип.Чела съм книгата и имам друга представа за Джулиан.

Авторката също:

"Golden in skin and hair, and flashing the eyes of a warrior, 'twas said his

presence alone was oft enough to satisfy women, and once touched by his hand

they would become blinded by pleasurе"

Този прилича на бандит...... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва този тип.Чела съм книгата и имам друга представа за Джулиан.

Авторката също:

Този прилича на бандит...... :(

А на мене ми прилича на Джулио Берути. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уби ме с това сравнение..... :eek:

Лош поглед,не се вижда устата,но определено има злобарски нос..... :P

Публикувано изображение

Ето и Джулио :)

Публикувано изображение

Ха сравнявай сега ;):D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням да сте пускали тази книга, затова....

Публикувано изображение

Връзката на Съни с Мак е в криза и Монте Карло ги зове. Скоро тя е заплетена в паяжина от интриги, която включва и обир на бижутерия "Фонтанът". На сцената е и старата приятелка на Съни, филмовата звезда Али Рей, която идва на помощ.

Ако Съни не разплете този възел, може да се окаже обвинена в съучастие в кражба, изнудване и даже убийство. Мак се появява на сцената, готов на всичко, за да си върне Съни и дори да разреши престъпленията и да спаси живота й.

"Така слънчева и завладяваща като плажовете на ривиерата, тази романтична загадка на Адлър успява да прикове вниманието ни с осезателно напрежение." - Буклист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 27 септември

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Първа книга от най-новата поредица на Ришел Мийд развиваща се в света на Академия за вампири.

Когато на алхимика Сидни е наредено да пази живота на моройската принцеса Джил Драгомир, последното място на което очаква да бъде пратена е човешко частно училище в Палм Спринг, Калифорния. Но в новото им училище драмата едва започва.

Изпълнено с нови лица, както и с добре познатите ни, Кръвни връзки проучва всичките приятелства, романси, битки и предателства, които направиха №1 Ню Йорк Тайм бестселър поредицата Академия за вампири така известна - този път в полу-човешка, полу-вампирска среда, където залозите са още по-големи и всеки е на лов за кръв.

Публикувано изображение

Втора книга от вълнуващата нова поредица на Ришел Мийд.

Упорития и интелигентен алхимик Сидни Сейдж и моройската принцеса Джил Драгомир се укриват в човешко пансионно училище в слънчевия и бляскав свят на Палм Спринг, Калифорния. Учениците - деца с богати и властни родители - прекарват живота си в блажено невежество, докато Сидни, Джил, Еди и Ейдриън трябва да направят всичко по силите си, за да запазят тайния си живот. Но с забранена любов, неочаквани духовни връзки и все по засилващата се опастност от стригоите, опазването на истината е все по-трудна.

А на този сайт може да прочетете първата глава: http://twifun-bg.com/?page_id=152637

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, леле, нямам търпение за втората книга. То още първата не е излязла, ама анотацията е невероятно завладяваща. Между другото, от издателството са се справили много повече от добре с корицата и оригиналната бледнее пред нашата. Уникална е!

Не знам дали някадъе е споменато от чие име ще е втората книгата, но на мен ми се струва, че ще е от това на Джил, а Ейдриън ще ми го оставят за по-нататък. *търка ръце подканящо*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Новина в аванс (и то много голям аванс) - има вероятност до Нова година Ергон да издадат първата книга от Хатауей (за Амелия и Кам) на Лайза Клейпас :eek: Ох, дано, че вече нямам търпение :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Публикувано изображение

Очаквайте на 26.09.2011 г.

Кайл Кингсбъри е богат и красив и едно от най-популярните момчета в училище. Той може да си позволи абсолютно всичко благодарение на привлекателната си външност и

парите на баща си. Но Кайл отива твърде далече, когато унижава жестоко една своя невзрачна съученичка на пролетния бал. Момичето обаче се оказва вещица и той

трябва да плати висока цена за безсърдечието си и цялата грозота, която носи в душата си. В тази модерна версия на „Красавицата и Звяра“ умело са вплетени непреходните

теми за егоизма и високомерието, личното израстване и волята за промяна, красотата и популярността, любовта и саможертвата...

Излиза днес!

Бях писала коментар преди може би година, но ако не помните или не знаете, заслужава си да се прочете.

Преведоха я заради филма, но по-добре така, отколкото иначе. По някое време имаше и фен превод някъде, ако не се лъжа. Интересно ми е как са преведени чатовете, ще мина покрай някоя книжарница, за да надникна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За феновете на Джудит Макнот една трахотна новина . "Плеяда" преиздадоха "Рай" , дано продължат и преиздадат "Уитни, моя любов" , "Спомни си кога" , и другите които не са преиздавани ::D)))http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=48681

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За феновете на Джудит Макнот една трахотна новина . "Плеяда" преиздадоха "Рай" , дано продължат и преиздадат "Уитни, моя любов" , "Спомни си кога" , и другите които не са преиздавани : :whist:)))http://www.pe-bg.com...cid=3&pid=48681

Ауу, това направо е върхът! Веднага си я купувам.

Страшно съм щастлива!

Благодаря ти, мила, че сподели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 21 октомври!

Паркър, съсобственичка на сватбена агенция „Обети“, е богата, красива и интелигентна, но няма мъж до себе си. За сметка на това е претрупана с работа, която обожава. До края на годината агенцията организира три специални сватби - тези на Лоръл, Ема и Мак. Паркър планира традиционно тържество с артистичен привкус за Мак, романтична приказка за Ема и стилно празненство за Лоръл. Но точно в най-неподходящия момент две спукани гуми заплашват да провалят плановете й. Паркър с неохота признава, че се нуждае от помощта на самоуверения механик и приятел на брат й Малкълм Кавана.

Комбинацията от небрежен чар и грубовати маниери на Малкълм покорява Паркър против волята й. Малкълм крие тъмна тайна от миналото си и се страхува от обвързване, а Паркър копнее за любов и всеотдайност и никога не би се задоволила с по-малко. Дали уверената перфекционистка, способна с лекота да овладее всяка бизнес ситуация, ще се справи с дълбочината на чувствата си?

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 21 октомври!

Паркър, съсобственичка на сватбена агенция „Обети“, е богата, красива и интелигентна, но няма мъж до себе си. За сметка на това е претрупана с работа, която обожава. До края на годината агенцията организира три специални сватби - тези на Лоръл, Ема и Мак. Паркър планира традиционно тържество с артистичен привкус за Мак, романтична приказка за Ема и стилно празненство за Лоръл. Но точно в най-неподходящия момент две спукани гуми заплашват да провалят плановете й. Паркър с неохота признава, че се нуждае от помощта на самоуверения механик и приятел на брат й Малкълм Кавана.

Комбинацията от небрежен чар и грубовати маниери на Малкълм покорява Паркър против волята й. Малкълм крие тъмна тайна от миналото си и се страхува от обвързване, а Паркър копнее за любов и всеотдайност и никога не би се задоволила с по-малко. Дали уверената перфекционистка, способна с лекота да овладее всяка бизнес ситуация, ще се справи с дълбочината на чувствата си?

Публикувано изображение

Йеййй супер нямам търпение :D Ама тея двамата въобще не ми се припокриват с образите на Паркър и Малкълм. :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че последната "сватбена агенция" излиза толкова скоро, бях се приготвила за по-дълго чакане, което да бъде възнаградено по Коледните празници. Резюмето е страхотно и съм с много високи очаквания от романа, нямам никакви съмнения че Норчето е оставила най-доброто за накрая. Но...корицата е просто покъртително отвратителна, изобщо не ми харесва, но пък през последните години кога ли съм си купувала книга чиято корица ме е оставила без дъх :(

И нещо, което ми се видя горе-долу интересно, но пък резюмето не разкрива кой знае какво от самата история:

Публикувано изображение Издател: Хермес

  • Година на издаване: 2011
  • Брой на страници: 480
  • Корици: меки
Резюме:

Красивата Кейти се влюбва в собственикa на престижната модна къща „Мелвил“. Уилям е чаровен, богат, властен и... щастливо женен. След вълшебна вечеря в „Риц“ двамата се отдават на страстта си, но блаженството им не трае дълго. Уилям се връща при съпругата си, а Кейти запазва спомена за бурната им любов, плод на която е дъщеря им Кейтлин.

Шестнадесет години по-късно, след смъртта на майка си, Кейтлин се установява в имението на семейство Мелвил. Там я очакват изисканата и сдържана съпруга на баща й и двете враждебно настроени законни дъщери на Уилям – Елизабет и Амбър.

Трите момичета са наследнички на „Мелвил“.

Елизабет е умна и амбициозна.

Надарената с ангелска красота Амбър прави кариера на модел.

Кейтлин завършва престижна дизайнерска школа в Париж.

Елизабет, Кейтлин и Амбър преследват мечтите си, които ги отвеждат в коренно различни посоки. Но когато „Мелвил“ е заплашена от разорение и баща им се нуждае от тях, те загърбват различията си. Защото колкото и далеч да стигнеш, не можеш да скъсаш връзките със семейството си.

„Любов, мода, интриги... просто идеална!”

Сън

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че последната "сватбена агенция" излиза толкова скоро, бях се приготвила за по-дълго чакане, което да бъде възнаградено по Коледните празници. Резюмето е страхотно и съм с много високи очаквания от романа, нямам никакви съмнения че Норчето е оставила най-доброто за накрая. Но...корицата е просто покъртително отвратителна, изобщо не ми харесва, но пък през последните години кога ли съм си купувала книга чиято корица ме е оставила без дъх :)

Напълно съгласна. Корицата е направо ужасна. Не мога да разбера кой им прави кориците на "Хермес"/ че и на другите издателства/? Как може бе хора, от грозни по-грозни ги правят напоследък. Сякаш са си спретнали конкурс за най-грозна корица и наградата е един милион. Айде постарайте се малко и направете нещо, което да зарадва окото. ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оле момичета вижте какво излиза

Публикувано изображение

Заглавие: Великолепно

Автор: Джулия Куин

Цена:

Очаквайте по книжарниците от 20.10.2011г.!

Има две неща, които всички знаят за АЛЕКСАНДЪР РИДЖЛИ. Първо, той е херцог Ашбърн и второ – няма абсолютно никакво намерение да се ожени скоро… Усърдната му борба срещу брачните окови продължава до деня, в който една червенокоса американка се хвърля пред устремена карета, за да спаси живота на малкия му племенник. Тя е умна и забавна, принципна и смела, за разлика от всички неомъжени лондонски дами, твърдо решени да се превърнат в новата херцогиня Ашбърн. Но също така и напълно неподходяща за херцог с благороден произход… освен ако не е точно тази, за която се представя.

Американската наследница ЕМА ДЪНСТЪР е заобиколена от англичани, но не възнамерява да се омъжи за никого от тях, въпреки съгласието си да участва в лондонския сезон. Когато тя се измъква от къщата на братовчедите си, преоблечена като кухненска прислужница, всичко, което иска, е една последна глътка анонимност преди дебюта ù в обществото. Никога не си e представяла, че ще попадне в ръцете на опасно красив херцог… всяка нова среща, с когото ще разпалва пламъка на страстта в нея. Но истинската любов има склонност да разцъфва точно когато най-малко я очакват, а желанието успява да разтопи дори и най-непреклонните сърца.

Аз лично нямам търпение да излезе и корицата е много хубава.

Източник http://www.escape-bg.net/forums.php?action=viewtopic&topicid=191&page=2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооооооо, издателство с акъл - каква приятна изненада! :) Дано успяват да издават по начестичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...