Премини към съдържанието
Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Със списание Журнал са започнали да издават, не издавани у нас Исторически романи. :D  :D  :D

Автор: Лоръл Маккий, Издателство: СББ Медиа АД
Греховни тайни

8334176J.jpg

Лейди София Хънтингтън не е толкова крехка, колкото изглежда. Родена в благородно семейство, импулсивната самонадеяна красавица е поставена в затруднено положение. Изгонена от дома, София мечтае за деня, в който ще получи прошка от баща си и ще може да се завърне в Лондон. Докато неочакваната поява на ухажор от скандалното семейство Сент Клеър не заплашва да разкрие най-страшните й тайни…
Доминик Сент Клеър се е заклел да отмъсти на Хънтингтън за финасовия крах на семейството си. Планът му е да прелъсти очарователната, но горда лейди София, да изобличи тайните на семейството й, да я опозори и изостави. Но твърде късно разбира, че сърцето му е попаднало в собствения му капан и няма начин да съсипе София, без това да убие и него.

Книгата е 2-ра от поредицата, но съдба, и на това съм крайно крайно доволна. Нов автор, много се вълнувам :clap: Книгата излиза утре със списание "Журнал"

Автор: Каролайн Линдън, Издателство: СББ Медиа АД
Eдна нощ в Лондон

8334179o.jpg

Нито богатството, нито обаянието ще помогнат на лейди Франческа Гордън да получи попечителството на своята млада братовчедка Джорджина и да я спаси от жестоката й мащеха. Нужни са й уменията на най-добрия лондонски адвокат. Но когато Едуард де Лейси отстранява единствения човек, който е в състояние да й помогне, тя решава, че самият Едуард трябва да разреши проблема й… ако успее да трогне каменното му сърце.

Едуард има своите мотиви да бъде резервиран. Лондонските таблоиди току-що са разкрили тайна, която може да унищожи цялото му семейство. Когато Франческа му предлага елегантно и сигурно решение за справяне с проблема, той е принуден да приеме… и сега всеки момент заедно подхранва опасното привличане, което той изпитва към чувствената и непокорна вдовица. Колко дълго ще издържи, преди да се поддаде на изкушението?

Тази вече в първа от поредицата и аз отново си се вълнувам много :inlove1:  :clap: Книгата е излязла миналият месец със списание Журнал. Дано я пуснат пак. :shy11: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче, успя ли да си вземеш "Една нощ в Лондон"? Аз си я купих от сайта на издателството и бях толкова страшно щастлива, че ми идеше да припкам от бесен кеф.a778a1bbec14c049b38106635463927f.gif  Обожавам авторката, този роман, както и романите за другите двама братя са великолепни, както и всичко нейно дет съм докопала до момента на руски.  Божичкооо, представяш ли си да продължат да издават още благинки от тази, а защо не и от други прекрасни, чувствени, с уникално чувство за хумор авторки?509644de2e60712c2d66077359a62725.gif С  "Една нощ в Лондон" започнах прилежно да следя какво излиза с "Журнала", да не взема да пропусна някоя и друга перла сред историческите любовни романи, че ша са пукна от мъка!  И сега, разбира се, с огромно вълнение чакам Лоръл Маккий! Нищо не съм прослушвала от тази авторка и затова и любопитството ми е още по-силно погъделичкано.

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче, успя ли да си вземеш "Една нощ в Лондон"? Аз си я купих от сайта на издателството и бях толкова страшно щастлива, че ми идеше да припкам от бесен кеф.a778a1bbec14c049b38106635463927f.gif  Обожавам авторката, този роман, както и романите за другите двама братя са великолепни, както и всичко нейно дет съм докопала до момента на руски.  Божичкооо, представяш ли си да продължат да издават още благинки от тази, а защо не и от други прекрасни, чувствени, с уникално чувство за хумор авторки?509644de2e60712c2d66077359a62725.gif С  "Една нощ в Лондон" започнах прилежно да следя какво излиза с "Журнала", да не взема да пропусна някоя и друга перла сред историческите любовни романи, че ша са пукна от мъка!  И сега, разбира се, с огромно вълнение чакам Лоръл Маккий! Нищо не съм прослушвала от тази авторка и затова и любопитството ми е още по-силно погъделичкано.

Не съъъъм оглеждам се дали няма да я пуснат пак, нали всяка втора половина от месеца повтарят книгите, които не са продали. Та се надявах за там. Ти от къде я взе, дай линк. Иначе всеки месец смятам да вися тука: http://knigi.rozali.com/izdatelstvo/sbb-media-ad.html да видим какво историческо ще ни подготвят за следващата седмица. Толкова се развълнувах, че чак минах със седмица напред и мислех, че днес ще е 10-ти, а пък то, 3ти :shy11: Ама така не съм се радвала от много време :inlove1:  :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче, спокойно си поръчай книжката от http://shop.sbb.bg/product.php?ProductID=268

Купувах я и за една приятелка. А Лоръл Маккий и аз я чакам с убийствено нетърпение! Дано и занапред да ни радват с такива потресаващо прекрасни новини! Вече съм от железарските фенове на "Журнала за жената" :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха и аз и аз. Дори им писах да ги питам. Не издават какво ще има, само казах, че ще имаме още книги от тези две авторки и още нови автори. Тръпна.... тръпна от нетърпение. :D  :D :D  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ауууу на 8-ми октомври нова книжкааа и нов автор. Лиз Карлайл. Още не съм прочела резюмето, но май е ето тази книга http://www.goodreads.com/book/show/17333645-in-love-with-a-wicked-man :D  :D :D  :D  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уауууу, ужасно обожавам Лиз Карлайл! Ине, сигурна ли си, че е този роман дет ще издават? На руски не е преведен и това отключва направо кръвожадно нетърпение у мен да го захапя по-бързооо! d137c514db3aa074bba5eea16cc61342.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rgh1443303638i.jpg

Ястребът
книга втора в поредицата „Стражите на Шотландия"
Моника Маккарти

Обхождайки най-мрачните кътчета на Шотландия, Робърт Брус избира десетима воини, които да му помогнат в мисията да извоюва независимостта на страната си. Те са най-добрите сред най-добрите, подбрани заради своите блестящи способности в бойното изкуство.

Когато Брус е принуден да бяга, битката за свобода се оказва в ръцете на един необикновен боец.

Ерик Максорли е брилянтен мореплавател, който никога не се е сблъсквал с вятър, който да не може да укроти, или жена, която да не може да спечели. Докато не се натъква на мократа, полугола „бавачка” Ели край бреговете на Ирландия.

Невзрачният външен вид на Ели дава грешна представа за нея – в действителност тя е лейди Елийн де Бърг, непокорната дъщеря на най-могъщия благородник в Ирландия. Още по-лошо е това, че Ели е решена да докаже, че е имунизирана към чара на Ерик – предизвикателство, на което той не може да устои.

Но той е мъж, воден от чувството си за преданост и дълг, а тя е жената, чиято тайна може сериозно да застраши не само претенциите на Брус към шотландския трон, но и живота на Ерик. Дали любовта на Ели ще бъде достатъчна да усмири легендата, позната като Ястребът, докато между бреговете се води битка за крал и държава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12088101_762589123852079_848046276815329

Определена като един от литературните шедьоври на 2013г. и преведена на над петнадесет езика - очаквайте "Морето на спокойствието" от Катя Милей 06.10.2015г.

Аз живея в свят без магия или чудеса. Място, където няма ясновидци или върколаци, без ангели или супер момчета, които да те спасят. Място, където хората умират, музиката се разпада и животът е гаден. Толкова силно съм притисната към земята от тежестта на реалността, че понякога се питам как намирам сили да вървя.
Бившата талантлива пианистка Настя Кашников иска две неща: да завърши гимназия без никой да разбере за миналото ѝ и да накара момчето, което ѝ отнема всичко – самоличността ѝ, духа ѝ, волята ѝ за живот – да си плати.
Историята на Джош Бенет не е тайна – всеки човек, който е обичал, му е отнет, докато навършва седемнайсет и никой не му е останал. Сега всичко, което желае Джош, е да бъде сам и хората му го позволяват, защото, когато името ти е синоним на смърт, всеки е готов да ти осигури личното пространство.
Всеки, с изключение на Настя – мистериозното ново момиче в училище, което започва да се появява и няма да си отиде, докато не проникне във всеки аспект от живота му. Но колкото повече той я опознава, в толкова по-голяма загадка се превръща тя. Докато връзката им укрепва и въпросите без отговор се трупат, Джош започва да се пита, дали някога ще научи тайните, които тя крие, и дали наистина иска да ги узнае.
Морето на спокойствието е наситена, прочувствена и брилянтно поднесена история за едно самотно момче, емоционално крехко момиче и чудото на втория шанс.

12065503_762588397185485_446627875309233

Очаквайте "Забранени нощи", книга седма от поредицата "Рискована любов" на Керелин Спаркс на 06.10.2015г.

Прецакана. Така се чувства собственичката на популярен нощен клуб за вампири – Ванда Барковски. Предвид необичайното ѝ занимание, може да се каже, че тя е по-необикновена от приятелите си вампири и ако някой заяви, че е леко необуздана... ами, така да бъде. Ала след като трима бивши служители подават жалба срещу нея заради избухливостта ѝ, Ванда е принудена да посещава курс за овладяване на гнева. И което е още по-зле, Фил Джоунс се съгласява да ѝ бъде наставник. Смъртният, който е забранен за нея...

Ако Ванда знаеше кой – или по-точно какво – всъщност е Фил, то непременно щеше да се замисли дали наистина е толкова привлечена от него, защото истинската му природа е далеч по-дива от всичко, което си е представяла. Той е преборил звяра вътре в себе си, така че е най-подходящият човек, който да помогне на Ванда с гнева ѝ... само ако успее някак да запази самообладание, когато тя го подлудява от страст.

В навечерието на настъпващата вампирска война и въпреки несигурността на утрешния ден, Ванда и Фил ще трябва да намерят общ език и да се преборят с призраците от миналото си, ако искат да изживеят своите забранени нощи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквайте на 6 октомври: "Бляскаво момиче" от Сюзън Елизабет Филипс.

Фльор Савагар е най-красивата жена на света... Или поне за всички останали, но не и в собствените й очи. Грозното патенце не може да повярва, че се е превърнало в красив лебед. Незаконна дъщеря на световноизвестна филмова звезда, тя отраства в манастир, напълно пренебрегната от втория си баща. Жадна за обич и внимание, Фльор очаква с болезнен копнеж редките срещи с майка си. А когато животът я изпраща на снимачната площадка, тя се влюбва в своя партньор – мъжествения красавец Джейк Коранда. Но всичките й илюзии се разбиват на пух и прах, когато открива, че е била предадена от най-близките си. Обезверена и разочарована, Фльор предприема едно самотно пътуване, решена да преоткрие себе си.
Сега, шест години по-късно, Фльор Савагар, Бляскавото момиче, се изправя срещу демоните си, за да се бори за щастието си...

Джейк Коранда е най-блестящият драматург в Ню Йорк и най-сексапилният холивудски актьор. Талантлив, но с труден характер, преследван от мъчителните призраци на миналото, той не е склонен да проявява търпение към придобили международна слава обаятелни млади красавици, дори и да притежават великолепни тела и хаплив, остроумен език. Ала Бляскавото момиче е не само лъскава фасада. Фльор се оказва много по-силна, отколкото Джейк предполага...

ISBN: 9786191571291
Година: 2015г.
Страници: 404 стр.
Размер: 15х21
Тегло: 0.3500 кг.
Корица: мека
Цветност: черно/бяла
Език: български
Цена: 14,90 лв

Очаквайте през октомври: "Завещанието" от Кристен Ашли (The Will, Kristen Ashley)

Никога не е късно да намериш щастието, без значение какво ти е поднесъл животът...

Джоузефин Малоун е изискана дама с изключително успешна кариера. Като личен асистент на известен моден фотограф, животът ѝ е изпълнен с пътувания из целия свят и непрестанни срещи с високоуважавани личности от модния, музикалния и филмовия елит. Но въпреки че животът ѝ изглежда бляскав, това е сама фасада, зад която тя е принудена да се крие. Несъзнателно, но много успешно, Джоузефин държи всички останали на разстояние. Защото тя не търси любов. Любовта я е разочаровала. Изоставила я е. Единственият човек в живота й, който винаги я е обичал и подкрепял безрезервно, е нейната баба Лидия. Затова когато внезапно баба й умира, Джоузи е съкрушена и се завръща в родния си град Магдалийн.
На погребението присъства странно семейство, което Джоузи не е виждала никога преди – грубоват, но привлекателен мъж, на име Джейк, и трите му деца. Но истинският шок за Джоузи идва, когато при четенето на завещанието се оказва, че Лидия е „оставила” внучка си на грижите на Джейк. Подозрителната Джоузи не иска да има нищо общо с непознатия мъж, който освен всичко е и собственик на стриптийз клуб, но изглежда, Джейк знае за нея много повече, отколкото тя някога доброволно би му разкрила... 

----------------------------------------------------

Отзиви в интернет:

"Затрогваща и емоционална, с изящна уязвимост и истинност, които я правят още по-силна. Всеки миг от тази красива книга беше прекрасен." 

"Дочетох тази книга със сълзи в очите. Тя ме докосна и затрогна. От нея се излъчва неподправена уязвимост и откровеност, която намери отклик дълбоко в мен. Бях изненадана от всички чувства, надигнали се така неочаквано, че ме погълнаха цяла и ме разтърсиха издъно, карайки ме да се чувствам едновременно натежала от скръб и олекнала от щастие и надежда." 

"Винаги когато чета книга от Кристин Ашли, се питам дали изобщо е нужно да пиша рецензия. Няма нито една нейна книга, която да не харесвам и дори обожавам. Четейки нейните истории, винаги знаете какво може да очаквате. Не що се отнася до сюжета, защото той винаги е пълен с изненади, а що се отнася до емоциите, с които книгата ще ви изпълни. Нейният стил намира отзвук у мен и винаги, когато довърша някоя от историите ѝ, се чувствам мъничко изцедена. Сякаш ми трябва минутка, за да се съвзема."

"История, преливаща от чувства. Непресторени, откровени и дълбоки."

ISBN: 9786191571314
Година: 2015г.
Страници: 612 стр.
Размер: 15х21
Тегло: 0.5200 кг.
Корица: мека
Цветност: черно/бяла
Език: български
Цена: 16,90 лв.

Wynette Texas #1 Бляскаво момиче.jpg

Magdalene #1 Завещанието.jpg

Редактирано от Colombina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tri_sedmici_hrm.jpg

Елоиза Джеймс - Три седмици с лейди Хикс

След като натрупва състояние, Торн Дотри, могъщият незаконороден син на херцог, решава, че му трябва съпруга. Но за да се ожени за дама, Торн трябва да се сдобие с блестяща, цивилизована фасада – специалността на лейди Зенобия Индия.

Изтънчена, упорита и самостоятелна, Индия се зарича да превърне Торн в идеална партия само за три седмици.

Но нито Торн, нито Индия допускат, че помежду им ще избухне забранена страст.

Торн няма да се спре пред нищо, за да направи Индия своя. Неуспехът просто е изключен.

Но има само едно нещо, което може да направи Индия негова… единственото, което Торн не може да си позволи да загуби… пламенното си необуздано сърце.

*На книжния пазар от 02.11.2015г.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехаааа, браво на издателство "Калпазанов"! От четири месеца се мераклисвам точно на тоз роман на Елоиза Джеймс, нищо че е седми в поредичката. А сега ще му се наслаждавам на БГ. Просто прекрасно!!! c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

196755_b.jpg

Очаквайте на 24.10.2015 г., стр. 544, цена 19,90лв.
Младата интериорна дизайнерка Ава О‘Ший отива на среща за интервю в Имението с неговия собственик – Джеси Уорд. Тя очаква да срещне костюмиран, успял мъж с наднормено тегло и нищо в това, което вижда при пристигането си, не я навежда на други мисли.
Действителността обаче е много по-различна от представите й. Този мъж е невероятно красив, чаровен и самоуверен. Също така е и самовлюбен плейбой, който няма никакви задръжки. Ава отчаяно опитва да се убеди, че не е привлечена от него, но не може да контролира въздействието, който той има над нея. Всеки неин инстинкт й казва да бяга, но Джеси няма желание да я пусне. Той я иска и е решен да я има. Тя знае, че сърцето й ще бъде разбито, но как би могла да избяга, когато той не й позволява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

196887_b.jpg

Очаквайте на 09.11.2015 г., стр. 240, цена 13,99лв.

Сузана Калхун и красивите й сестри на всяка цена трябва да намерят безценната огърлица от изумруди, скрита някога от тяхната прабаба Бианка в старинната им родна къща, напомняща замък.
Легендарното семейно съкровище е ключът към трагичната загадка, тегнеща от десетилетия над дома им. Ала за Сузана то е и нещо повече – свързва я с мъжа на живота й, чието минало е преплетено с нейното по удивителен начин.
Холт Брадфорд я обича от много години. Той никога не й е признавал чувствата си, но сега ще го стори. Защото няма друг избор. Защото трябва да я опази от зловещите сенки, които кръжат около нея. И най-сетне да я направи своя...

196881_b.jpg

Вече на пазара, стр. 224, цена 12,99лв.

В една дъждовна нощ шестгодишната Холи губи единствения близък човек, когото познава – майка си. И оттогава не проговаря нито дума.
Един самотен мъж се нуждае от съпруга…
Последното, което би искал Марк Нолан, е да отглежда шестгодишно дете. Но той скоро осъзнава, че е готов на всичко, за да направи живота на това дете отново пълен. Прощалното желание на сестра му го направлява: „Просто започни да я обичаш. Останалото ще дойде само.“
Понякога е нужна малко магия…
Маги Конрой не смее да повярва в любовта отново, след загубата на съпруга си преди година. Но тя вярва в магията на въображението. Като собственичка на магазинче за играчки тя живее така, както й харесва. И когато се запознава с малката Холи Нолан, Маги вижда, че детето отчаяно се нуждае от малко магия.
Да превърнеш мечтите в действителност.
Трима самотни хора. Три съдби на кръстопът. Трима души, които са на път да открият, че по Коледа всичко е възможно, и мечтите успяват да си намерят дом…

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анди Макдермът

„Пророчеството от Валхала“

Формат: 14,5х21 см

Обем: 504 стр.

Меки корици

ISBN 978-619-157-133-8

ИЗЛИЗА НА 30.10.2015

ТАЙНСТВЕНИ РУНИЧЕСКИ КАМЪНИ

ДРЕВНИ ВИКИНГСКИ ЛЕГЕНДИ

ЕДНО ПРОРОЧЕСТВО ЗА ЖИВОТА И СМЪРТТА

От музей в Стокхолм е откраднат древен рунически камък, а охранителят е убит. Когато Нина Уайлд, директорката на Агенцията за световно наследство (АСН), и съпругът й, бившият командос Еди Чейс, пристигат, за да разследват случая, се сблъскват със смразяваща история: шведска историчка е открила, че артефактът може да се окаже единият от двата ключа за намирането на митологичната зала Валхала, където викингите са смятали, че ще започне последната битка. Разбират, че има и втори камък, който се намира на дъното на норвежко езеро. Еди и Нина отиват там, за да го намерят, и се натъкват на неочаквана изненада...

Секретни агенти от целия свят, включително и къртица в редиците на АСН, са въвлечени в смъртоносна игра. Някъде в далечната пустош две сили са на път да се сблъскат: едната може да спаси света... а другата да го унищожи.

„Изпълнена с хумор и динамика история в духа на тези за Джеймс Бонд и Индиана Джоунс.” - Джийк Спийк Мегазин

valhalla-prophecy-COVER.JPG

Стивън Кинг

СИЯНИЕ

Формат: 14,5х21 см

Обем: 488 стр.

Меки корици

ISBN 978-619-157-103-1

ИЗЛИЗА НА 30.10.2015

Хотел „Панорама“ се намира на едно от най-красивите места в света, но Джак Торънс, съпругата му Уенди и техният петгодишен син Дани са на път да се сблъскат с нещо много повече от природната красота...

Достигнал дъното, провалил се като съпруг и като баща, останал без работа и без пари, Джак Торънс се хваща за последния шанс в живота си да поправи всичко, което вече е развалил. Той и семейството му се преместват в хотел „Панорама“, където Джак е нает като зимен пазач. Работата му предлага много свободно време, през което мъжът е решен да се сближи със сина си Дани, да оправи взаимоотношенията със съпругата си Уенди и в същото време да довърши пиесата, която пише. Всичко върви по план до момента, в който от най-затънтените кътчета на „Панорама“ – хотел с ужасна история – се събужда нещо зло, което е привлечено от сина на Джак и Уенди – петгодишния Дани, който притежава „сиянието“. Ще бъде ли дарбата на детето достатъчна, за да спаси него и майка му от поддалия се на зловещото влияние Джак, или злото, което обитава хотела, ще засияе за пореден път...

„В края на септември 1974 година, със съпругата ми Таби прекарахме една нощ в гранд хотел „Стенли“ в Естес Парк. Както се оказа впоследствие, бяхме единствените гости, а на следващия ден щяха да затварят комплекса за през зимата. Докато се скитах из коридорите на това място, си помислих, че вероятно би било перфектно – да не кажа архетипно – за призрачна история. Същата нощ сънувах тригодишния ни син да бяга по коридорите, да се оглежда зад гърба си с ококорени очи и да пищи. Преследваше го противопожарен маркуч. Стреснах се в съня си и се събудих. Целият бях облян в пот, на сантиметър от падане от леглото. Станах, запалих си цигара, седнах в стола, който гледаше към Скалистите планини, и докато цигарата ми привърши, в ума ми трайно се оформи скелета на книгата.“ - Стивън Кинг

shining-COVER.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

197224_b.jpg

Очаквайте на 16.11.2015 г., стр. 384, цена 14лв.

Бащата на лейди Зоуи Кийн настоява да я омъжи за братовчед, когото тя изобщо не познава. Като единствено дете на лорд Оливиер един ден темпераментната Зоуи ще наследи графската титла и имението им в Йоркшър… стига само подозренията за мрачната загадка около собственото й минало да се окажат неоправдани. Възможно ли е във вените й да тече не аристократична, а циганска кръв? Зоуи възлага на детективската агенция „Мантън Инвестигейшънс“ да намери отговора на този въпрос.
Тристан Боно е все по-неудовлетворен от изпълнения си с приключения живот. Но силата, която го движи, си остава непроменена: стремежът да си отмъсти на своя полубрат виконт Ратмур, който се е опитал да го унищожи. Задачата на Зоуи се оказва тясно преплетена с неговата цел, а лумналата помежду им страст обещава най-прекрасната отплата…

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12234874_1255040654522941_47530758745377

Очаквайте на 1 декември: "Неочаквано едно лято..." от Джули Джеймс.

Ако ви се чете някоя завладяваща история, която да стопли сърцето ви в студените зимни дни, „Неочаквано едно лято…“ е точно за вас.

-----------------------------------

Искри започват да прехвърчат, когато бракоразводната адвокатка Виктория Слейд се нанася в съседство с разследващия журналист от „Чикаго Трибюн“ Форд Диксън…

Виктория е била свидетел на нещастния край на достатъчно връзки, та завинаги да се откаже от идеята за брак. Което не означава, че има нещо против неангажиращите авантюри… Но не и със самонадеяния й нов съсед. Ала когато се съгласява да поеме случая на сестра му, тя е твърдо решена да спечели… дори ако за това се налага да обедини усилия с него.

Форд иска да открие мъжа, който е направил дете на сестра му, а след това я е зарязал. Готов е дори да се съюзи с Виктория въпреки факта, че красивата брюнетка го дразни както никоя друга жена. Ала колкото повече време прекарва с нея, толкова по-ясно си дава сметка, че единствената жена, толкова скептично настроена към любовта, колкото и той самият, е точно тази, в която би могъл да се влюби...

„Смесицата от интелигентен хумор, изпепеляващи чувства и умело разказана история – запазена марка за романите на Джули Джеймс – превръща тази книга в бестселър.“
РОМАНТИК ТАЙМС

„Съвременна и изключително забавна история, с енергичен сюжет и запомнящи се герои.“
БУКЛИСТ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.