Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Видение в бяло - Робъртс, Нора Първа книга от новата тетралогия СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ

Паркър, Мак, Ема и Лоръл създават преуспяващата сватбена агенция „Обети”, която се стреми да организира за клиентите си сватбата на мечтите им. С внимание и прецизност четирите приятелки наистина превръщат сватбеното тържество в незабравимо преживяване за младоженците и техните гости.

Специализирала сватбена фотография, Мак запечатва на лента най-щастливите моменти на влюбените двойки, но самата тя не вярва в любовта. Докато не среща случайно свой съученик от гимназията. Сдържаният интелектуалец Картър не е нейният тип мъж, но темпераментната Мак е заинтригувана от него. Флиртът им е на път да прерасне в сериозна връзка, но червенокосата бунтарка изпитва страх от обвързване. Разкъсвана от вътрешни съмнения, тя се опитва да си отговори на въпроса дали Картър е любовта на живота й. Ще успее ли Мак да се пребори със страховете си?

Ново при Хермес - нещо ми се върти, че е излизала, но може и да греша. Копирах описанието директно от линка на издателството.

post-189668-090493300 1277955873_thumb.j

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

Видение в бяло - Робъртс, Нора Първа книга от новата тетралогия СВАТБЕНА АГЕНЦИЯ

Ново при Хермес - нещо ми се върти, че е излизала, но може и да греша. Копирах описанието директно от линка на издателството.

Това книжле излезе преди около 2 месеца и е първата книга от най-новата тетралогия на Норчето. Получих я подарък от дружката, но все още не съм й се насладила. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това книжле излезе преди около 2 месеца и е първата книга от най-новата тетралогия на Норчето. Получих я подарък от дружката, но все още не съм й се насладила. :baby:

Да знаеш,че е много приятна.Само ми се искаше някой да ѝ дрънне едно на майката на главната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знаеш,че е много приятна.Само ми се искаше някой да ѝ дрънне едно на майката на главната.

Не се и съмнявам, но свикнах да изчаквам поредичките. А и сега с беба нямам много време, а не искам да я притупам надве-натри, само за да отбия номера, че съм я чела. :baby:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече имаме коричка и резюме на 3-тата книга за Травис на Лайза Клейпас:

Публикувано изображение

Какво може да накара Ела Варнър – овладяна и отговорна млада жена – да нахлуе в лъскавата бизнес крепост на милиардерите Травис с бяс в очите и с бебе на рамо?

„Мис Независимост“ – както се подписва Ела под собствената си колонка в най-големия Хюстънски вестник – съветва десетки жени как да се справят с обърканите си чувства, но този път май самата тя има нужда от съвет. И Джак Травис е готов да й го даде – заедно с няколко неочаквани урока за това какво може, и какво не може да се каже в очите на човек, който в този град е нещо като император.

Кланът Травис – най-богатата фамилия в Тексас – крие много изненади. Ела също има няколко скрити коза и е готова да ги изиграе по най-добрия начин. Но когато тези два остри камъка – Ела и Джак – се сблъскват, прехвърчат искри и обстановката се нажежава: времето за приказки е изтекло, иде ред на битката. Сблъсък, който ще разкрие непризнати грехове, ще разпали чувствата и ще промени съдбите им завинаги.

ЛАЙЗА КЛЕЙПАС е изключително популярна писателка и най-силната конкурентка на Сандра Браун в романтичната проза. Авторка е на двадесет и един романа, носителка е на наградата RITA за най-добър любовен роман, книгите й редовно окупират върховете на класациите на авторитетния „Ню Йорк Таймс“ и са бестселъри в цял свят.

:rolleyes::eek:

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз страшно много харесвам Лайза Клейпас. Много ми се иска момичетата, които се занимават с фен преводите на книжки да преведат някой нейна историческа книжка. Много се надявам да дойде и нейния ред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Какво може да накара Ела Варнър – овладяна и отговорна млада жена – да нахлуе в лъскавата бизнес крепост на милиардерите Травис с бяс в очите и с бебе на рамо?

„Мис Независимост“ – както се подписва Ела под собствената си колонка в най-големия Хюстънски вестник – съветва десетки жени как да се справят с обърканите си чувства, но този път май самата тя има нужда от съвет. И Джак Травис е готов да й го даде – заедно с няколко неочаквани урока за това какво може, и какво не може да се каже в очите на човек, който в този град е нещо като император.

Кланът Травис – най-богатата фамилия в Тексас – крие много изненади. Ела също има няколко скрити коза и е готова да ги изиграе по най-добрия начин. Но когато тези два остри камъка – Ела и Джак – се сблъскват, прехвърчат искри и обстановката се нажежава: времето за приказки е изтекло, иде ред на битката. Сблъсък, който ще разкрие непризнати грехове, ще разпали чувствата и ще промени съдбите им завинаги.

ЛАЙЗА КЛЕЙПАС е изключително популярна писателка и най-силната конкурентка на Сандра Браун в романтичната проза. Авторка е на двадесет и един романа, носителка е на наградата RITA за най-добър любовен роман, книгите й редовно окупират върховете на класациите на авторитетния „Ню Йорк Таймс“ и са бестселъри в цял свят.

:rolleyes::eek:

Охххх,нямам търпение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Книжката е супер, ама на мен най-ми харесва 2-та... Но няма да сгрешите ако я вземете.... Нямам търпение да излезе...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плеяда бяха рекли,че в края на юни пускат Компаньонката на Куик,да не би да е излязла,че аз съм в дън гори тилилейски?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Костело-Шаферки

Дата на издаване: 16.07.2010г

Публикувано изображение

Четири сватби. Три бивши гаджета. Две опасни тайни. И един страхотен мъж.

Иви Харт напрегнато се подготвя да изпълни задълженията си на шаферка на сватбата на една от най-добрите си приятелки. В обичайната за такива моменти суматоха Иви зърва измежду гостите много привлекателен мъж. По-късно тя има възможността да опознае Джак, който успява да я впечатли не само с атрактивна външност, но и с приятното чувство за хумор и висок интелект. Ентусиазмът й е охладен, когато разбира, че той придружава на сватбата красивата и подла Валентина.

Все пак Джак показва, че е сериозно заинтригуван от Иви, но нещата между тях не потръгват гладко. Бившите гаджета на журналистката постоянно се появяват в най-неподходящите моменти, а самата тя непрекъснато изпада в глупави ситуации. И когато Джак не изпълнява обещанието си да се обади, младата жена изпада в отчаяние. Нима Иви вечно ще изпълнява ролята на шаферката и никога на булката?

Доколкото разбрах жанра е чик лит,а отзивите са много добри.Дори от мъже се чуват добри думи като основното е,че книгата е много забавна.

Това е и първата книга на тази авторка излязла през 2008г.Следващите 2 години излизат още две книги и интересното е,че и на двете на кориците се споменава,че Костело е написала и Шаферки.

Момичета знаете ли нещо за книгите на Софтпрес?Става дума за автора Алисън Ноел и поредицата Безсмъртните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета знаете ли нещо за книгите на Софтпрес?Става дума за автора Алисън Ноел и поредицата Безсмъртните.

Ако имаш предвид кога ще излиза следващата книга, хмм, не съм много сигурна но би трябвало да излезе следващия месец. :/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне,по-скоро се чудех хубави ли са?Напоследък не обръщам много внимание на новите автори ,още по-малко рискувам да купя нещо,което не е изрекламирано поне десет пъти,че е добро.Ама то като си купувам по 1 книга най-много в месеца.. Та това е въпроса-стават ли и за какво се разказва?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне,по-скоро се чудех хубави ли са?Напоследък не обръщам много внимание на новите автори ,още по-малко рискувам да купя нещо,което не е изрекламирано поне десет пъти,че е добро.Ама то като си купувам по 1 книга най-много в месеца..

Та това е въпроса-стават ли и за какво се разказва?

Аз я имам първа книга, но малко ми беше странно как е писала авторката - само от лицето на главната, няма никъде където да не описва главната, все тя. И ми бе малко тъпо така. Затова и предполагам, че няма да си вземам втора книга. :/ Но на други хора им харесва, така че не се води от моето мнение. :Д

Разказва се за едно момиче, което оцелява(но първоначално беше мъртва) от катастрофа, но родителите й и сестричката й умират. И след това се разказва как е ходила като дух към рая със семейството си, но по пътя се отклонява от пътечката и губи семейството си и след това се съживява(спойлер:главния я съживява, не е искала да я загуби и този път а.к.а. главната постоянно се прераждала и т.н. - което ми напомня на Паднали ангели) Та главната оживява, в болница и т.н. мести се при леля си, която е адвокатка, в нов град, ново училище и й се появяват паранормални сили - може да вижда аурите на хората, и ако има физически контакт с хората да им чете мислите(много мяза на Едуардските сили от Здрач) Появява се нов секси ученик в училището й (ха! много здрачско) и т.н и т.н. не ми се разказва повече :Д. Абе не е лоша книгата, ама все ми напомня по нещо на други книги ту на Здрач, на Паднали ангели, и нз на кое друго беше. Доста хора харесват поредицата. Просто може и на мен да ми е започнало да ми става тъпо да чета все такива книги :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Meрси за разказа.Може да ми е интересна.Напоследък не съм чела нищо подобно. То не бе ли и в Здрач така-разказваше се от името на Бела.А и затова последната книга бе много сладка,защото се разказваше от Едуард.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че книгите се очакват през този месец, тъй като са включени в каталога на "Книгите днес" за месец юли

Годеницата на дявола, Стефани Лорънс, ИК Ирис

Публикувано изображение

Когато дяволът, черната овца на семейство Синстър, е

хванат в компрометираща ситуация с гувернантката Оно-

рия Уедърби, той прави най-немислимото - предлага й

брак. Никой не си е представял, че скандалният пройдоха

така лесно ще се върже. И докато светските мамички при-

падат заради загубата на най-желания английски ерген,

неговите братовчеди се надпреварват да правят облози за

датата на сватбата.

-----------------------------------------------------

Да укротиш вятъра, Кони Мейсън, ИК Ирис

Публикувано изображение

Преследвайки неуловим банков обирджия, Чад Дилей-

ни не се задържа дълго на едно място. Но закоравелият

ловец на глави има необяснима слабост към деца, из-

паднали в беда. Така един ден се озовава пред вратата

на Сара Темпъл, понесъл на ръце петгодишния й син...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че книгите се очакват през този месец, тъй като са включени в каталога на "Книгите днес" за месец юли

Публикувано изображение

датата на сватбата.

-----------------------------------------------------

Да укротиш вятъра, Кони Мейсън, ИК Ирис

Публикувано изображение

Преследвайки неуловим банков обирджия, Чад Дилей-

ни не се задържа дълго на едно място. Но закоравелият

ловец на глави има необяснима слабост към деца, из-

паднали в беда. Така един ден се озовава пред вратата

на Сара Темпъл, понесъл на ръце петгодишния й син...

Сууупер, мерси за инфото. Аз лично се радвам на първата, дето ще е с неочакваната женитба, много ги обичам такива. Книгата на Кони нещо ми е тъпо резюмето, нищо не се разбира :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да, днес и аз попаднах на каталога и останах доста изненадана...... Но винаги се радвам на нови книжки! Явно ще прочетем всичко написано от Кони Мейсън.....с това темпо....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да попитам, къде го гледате този каталог? Има ли и други книги, че чакам да пуснат една книга, но никъде из редовните сайтове я няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам, само се чудя защо не продължат с последната захваната поредица, ами захапаха нова и то с втора книга. Ама и се чудя защо се чудя? :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата изглежда обещаваща,но втората...Защо все Кони Мейсън издават?Онзи ден за пръв път попаднах на книга на Ирис и познайте кой бе автора!?Естествено Кони Мейсън.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата изглежда обещаваща,но втората...

Тя, че е обещаваща, обещаваща е... ама след бърза справка, книжлето е книга първа от поредица от 17 книги. Което означава, че ще издадат например 1,4,9,13,17 :fly1: Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

датата на сватбата.

Това изглежда много обещаващо. :fly1: Стефани Лорънс май не е издавана досега у нас, ще ми е много интересно да се запозная със стила й.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя, че е обещаваща, обещаваща е... ама след бърза справка, книжлето е книга първа от поредица от 17 книги. Което означава, че ще издадат например 1,4,9,13,17 :mad:

Дам за следващата петилетка, сигурно в такъв ред ще ги издадат :rolleyes: Аз съм учудена че стартират с книга номер 1...

Радвам се, че пускат нещо от тази авторка, от доста време се надявам да стартират една от двете й големи поридици. И съм много позитивно настроена, пък и четох коментарите на рускините, все положителни са ;) Така че, браво на Ирис за следващия месец!

Колкото до Кони Мейсън - няма да коментирам, само мога да честитя на феновете й - явно поне от тази авторка ще имате пълна колекция :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя, че е обещаваща, обещаваща е... ама след бърза справка, книжлето е книга първа от поредица от 17 книги. Което означава, че ще издадат например 1,4,9,13,17 ;)

:):rolleyes:Нашенска, уникална логика.Ти да не си от другаде?:mad:

От друга страна щом са 17 значи авторката е много вървежна.Хубаво е нещо ново да се види.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване