Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Ее,време беше да видим нещо друго освен вампири.Автора ми е тотално непознат.Дано са уцелили с нея,че ако не бъркам това е първата подобна книга на бг. Стискам палци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

Някои бяха чели книгата на английски и бяха казали че е много интересна. Ще видим, датата наближава а пък корицата е много хубава...

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие - Лятна буря

Автор - Браун, Сандра

Националност - американска

Обем - 272 стр.

Подвързия - мека

Цветност - черно-бяла

ISBN - 978–954–26–0938–4

Интернет цена - 10.15 лв.

Корична цена - 11.95 лв.

Очаквайте на 10.12.2010 г.!

Ела Бароун притежава малък пансион, който е единственият източник на доходи за нея и десетгодишния й син. Всекидневието на младата жена е изпълнено с безкрайни домакински задължения и грижи за детето, което страда от поведенческо разстройство.

По препоръка на местния лекар Ела се съгласява да приеме нов наемател. Тя дори не подозира, че Дейвид Рейнуотър ще преобърне не само живота й, но и ще окаже огромно влияние върху жителите на градчето. Страдащ от нелечимо заболяване, той иска да изживее пълноценно малкото му оставащо време. В период на тежка икономическа криза и природни бедствия Рейнуотър се превръща в морална опора на обеднелите фермерски семейства и става техен водач в съпротивата им срещу местната шайка насилници.

Притеснена от влошаващото се състояние на сина й и нарастващото обществено напрежение, Ела намира утеха и разбиране в лицето на Рейнуотър. Макар да съзнава, че любовта им е обречена, тя все по-трудно се противопоставя на силното привличане между тях.

Вдъхновена от истински случай в рода на писателката, „Лятна буря” е трогателна история за силата на човешкия дух и магията на любовта.

Публикувано изображение

Заглавие - Почти женени

Автор - Костело, Джейн

Националност - английска

Обем - 384 стр.

Подвързия - мека

Цветност - черно-бяла

ISBN - 978–954–26–0936–0

Корична цена - 11.95 лв.

Очаквайте на 17.12.2010 г.!

Зоуи преживява най-ужасното нещо, което може да се случи на една булка. Младоженецът я изоставя пред олтара пред очите на всички роднини и приятели. Тя не може да понесе унижението и решава да замине за Америка, където започва работа като бавачка на петгодишната Руби и по-малкия й брат Сам.

От самото начало Зоуи се сближава с децата, но общуването с баща им се оказва доста по-трудно. След трагичната смърт на съпругата му Раян се е затворил в себе си и се държи резервирано дори с децата си. Въпреки това, англичанката изпитва силно привличане към него и прави всичко възможно да го впечатли. Макар да изпада в редица комични ситуации в опитите си да го съблазни, Зоуи успява да спечели сърцето на Раян с неподправения си чар и чувство за хумор.

Доволна от живота си в Америка, бавачката чувства, че вече се е отърсила от болезнените спомени. Точно тогава тя открива, че човек трудно може да избяга от миналото. Бившият й годеник я моли да се върне при него и Зоуи трябва да направи своя избор.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие - Лятна буря

Автор - Браун, Сандра

Националност - американска

Обем - 272 стр.

Подвързия - мека

Цветност - черно-бяла

ISBN - 978–954–26–0938–4

Корична цена - 11.95 лв.

Очаквайте на 10.12.2010 г.!

Ела Бароун притежава малък пансион, който е единственият източник на доходи за нея и десетгодишния й син. Всекидневието на младата жена е изпълнено с безкрайни домакински задължения и грижи за детето, което страда от поведенческо разстройство.

По препоръка на местния лекар Ела се съгласява да приеме нов наемател. Тя дори не подозира, че Дейвид Рейнуотър ще преобърне не само живота й, но и ще окаже огромно влияние върху жителите на градчето. Страдащ от нелечимо заболяване, той иска да изживее пълноценно малкото му оставащо време. В период на тежка икономическа криза и природни бедствия Рейнуотър се превръща в морална опора на обеднелите фермерски семейства и става техен водач в съпротивата им срещу местната шайка насилници.

Притеснена от влошаващото се състояние на сина й и нарастващото обществено напрежение, Ела намира утеха и разбиране в лицето на Рейнуотър. Макар да съзнава, че любовта им е обречена, тя все по-трудно се противопоставя на силното привличане между тях.

Вдъхновена от истински случай в рода на писателката, „Лятна буря” е трогателна история за силата на човешкия дух и магията на любовта.

Публикувано изображение

Заглавие - Почти женени

Автор - Костело, Джейн

Националност - английска

Обем - 384 стр.

Подвързия - мека

Цветност - черно-бяла

ISBN - 978–954–26–0936–0

Корична цена - 11.95 лв.

Очаквайте на 17.12.2010 г.!

Зоуи преживява най-ужасното нещо, което може да се случи на една булка. Младоженецът я изоставя пред олтара пред очите на всички роднини и приятели. Тя не може да понесе унижението и решава да замине за Америка, където започва работа като бавачка на петгодишната Руби и по-малкия й брат Сам.

От самото начало Зоуи се сближава с децата, но общуването с баща им се оказва доста по-трудно. След трагичната смърт на съпругата му Раян се е затворил в себе си и се държи резервирано дори с децата си. Въпреки това, англичанката изпитва силно привличане към него и прави всичко възможно да го впечатли. Макар да изпада в редица комични ситуации в опитите си да го съблазни, Зоуи успява да спечели сърцето на Раян с неподправения си чар и чувство за хумор.

Доволна от живота си в Америка, бавачката чувства, че вече се е отърсила от болезнените спомени. Точно тогава тя открива, че човек трудно може да избяга от миналото. Бившият й годеник я моли да се върне при него и Зоуи трябва да направи своя избор.

Много се радвам за книжката на Сандра, и то толкова бързо да я издадат чак не е за вярване.

Единственото, което мев пртитеснява, е че може да е с "лош" тъжен край. Но независимо от това

много се радвам... :ass::baby::ass:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие - Лятна буря

Автор - Браун, Сандра

Книжката е нова нали, не се бъркам? Че те напоследък както са почнали да я преиздават!!! :baby: Редактирано от radysan (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, нова е. Оригиналното заглавие е Rainwater, издадена е през 2009.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а някой дали знае как завършва,че напоследък ми се случва да чета все тежки книги и много ме разстройват,ако е с лош край,в което съм почти сигурна след като е писана по истински случай,няма да я пачвам :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръзка съдба Автор: Линда Хауърд ISBN: 9789544093082 Страници: 0 Година: 0 Издание:Плеяда Корици: Корична цена: Обадете се за цена Грейс Сейнт Джон, специалистка по древни ръкописи, не предполага, че документите, на които случайно се натъква, могат да доведат до келтското съкровище, смятано за безвъзвратно изгубено. Ала щом дешифрира загадъчната легенда за рицарите тамплиери, за които се твърди, че държат ключа към безпределната власт, Грейс става мишена на безмилостен убиец, твърдо решен да обсеби абсолютната власт. Кой ще я спаси? Прочут воин, комуто дългът повелява да запази завинаги тайната на Ордена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръзка съдба

Автор: Линда Хауърд

ISBN: 9789544093082

Страници: 0

Година: 0

Издание:Плеяда

Корици:

Корична цена: Обадете се за цена

Грейс Сейнт Джон, специалистка по древни ръкописи, не предполага, че документите, на които случайно се натъква, могат да доведат до келтското съкровище, смятано за безвъзвратно изгубено. Ала щом дешифрира загадъчната легенда за рицарите тамплиери, за които се твърди, че държат ключа към безпределната власт, Грейс става мишена на безмилостен убиец, твърдо решен да обсеби абсолютната власт. Кой ще я спаси? Прочут воин, комуто дългът повелява да запази завинаги тайната на Ордена.

Иейййй супер :) :) :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръзка съдба

Автор: Линда Хауърд

ISBN: 9789544093082

Страници: 0

Година: 0

Издание:Плеяда

Корици:

Корична цена: Обадете се за цена

Грейс Сейнт Джон, специалистка по древни ръкописи, не предполага, че документите, на които случайно се натъква, могат да доведат до келтското съкровище, смятано за безвъзвратно изгубено. Ала щом дешифрира загадъчната легенда за рицарите тамплиери, за които се твърди, че държат ключа към безпределната власт, Грейс става мишена на безмилостен убиец, твърдо решен да обсеби абсолютната власт. Кой ще я спаси? Прочут воин, комуто дългът повелява да запази завинаги тайната на Ордена.

Ураааааааааа!!! :) Още една канижка на Линда!Направо нямам търпение да си дойда и да нападна книжарниците,като гледам за колко нови книги пишете!!! :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа супер книжка ще е! Определено ще си я купя.

Това на историчеки любовен роман ли ми удря? :shake_puter:

Доколкото разбрах от на Петето писмото, ще е с исторически елементи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехааа Линдето on the top;))Нямам и аз търпение книгата да излезе.Само да ме светнете кога точно ще се случи събитието.Горе долу, около....приблизителна дата, дажей месец ще е добре:ph34r:Толкова малко книги от нея са стигнали до нас....много жалко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още се итам ще издадат ли 3 та книга за братството,утре е 25 а нищо не пише в сайта им,всеки ден тръпна в очакване и вече съм изчерпала търпението си!Дано поне ако не е този месец е в първите дни на декември

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все още се итам ще издадат ли 3 та книга за братството,утре е 25 а нищо не пише в сайта им,всеки ден тръпна в очакване и вече съм изчерпала търпението си!Дано поне ако не е този месец е в първите дни на декември

Еми аз ги питах и отговора беше,че правят всичко възможно да я издадат през ноември?!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От издателство Ибис наистина много се забавиха...вчера отново им досадих със запитване кога да му се невиди книгата ще стигне до нас.Тази поредица се радва на изключитилен интерес и не мога да разбера какво толкова се бавят.Все пак тази книга не е написана вчера:lol6:((

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Книгата за Зи и Бела ще излезе чак на 22 декември. Ужас! Те "Ибис" се оляха с толкова голямо закъснение. Направо не знам какво да правя... А, се надявах да й се насладя през ваканцията на книгата. Пф... :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата за Зи и Бела ще излезе чак на 22 декември. Ужас! Те "Ибис" се оляха с толкова голямо закъснение. Направо не знам какво да правя... А, се надявах да й се насладя през ваканцията на книгата. Пф... :rolleyes:

За съжаление го видях и им писах любезно писмо с мнение и пожелания.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръзка съдба Автор: Линда Хауърд ISBN: 9789544093082 Страници: 368 Година: 2010 Издание: първо Корици: меки Книгата ще е на пазара на 15 декември. Цена 14 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата за Зи и Бела ще излезе чак на 22 декември. Ужас! Те "Ибис" се оляха с толкова голямо закъснение. Направо не знам какво да правя... А, се надявах да й се насладя през ваканцията на книгата. Пф... :yanim:

Мисля, че си беше повече от ясно, че ще я пуснат за Коледните празници, кога ако не тогава олекването с още 15-тина лева няма да те впечатли особено...Аз лично нямам проблем, важното е че ще я пуснат, 1 месец повече или по-малко...Като се сетя за книги, които съм чакала с години и този срок направо ми се вижда песен!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Права си Пете,но когато са обещали нещо поне да си го спазят,казаха ноември - какво толкова ги забави като даже и корицата се знаеше от много време,просто са решили,че по Коледа ще се купува повче според мен,което няма грам смисъл,но....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално погледнато,обявената дата 22.12 е малоумна от маркетингова гледна точка. Книгите все още са сериозен и задължаващ подарък-т.е изборът и не се прави в последния момент.Или казано другояче, по това време ще си я купят /евентуално,поради натоварен бюджет около празниците /хора вече следящи поредицата.Нови читатели ще се привлекат на по-късен етап.Тъй че, по-вероятно е да видим книгата в средата на януари. Пете,хем съм съгласна хем не. Вярно,че сме чакали много книги,ще дочакаме и тая.Но защо,да даваме лице на поредните,които се възползват от читателите.Колкото по-рано дадем ясно да се разбере,че не сме съгласни да ни мотат,толкова по-добре.Никой няма нужда от второ издателство Инфодар с неговите разтегнати с години поредици,където забравяш герои и действие,докато издадат следващата от поредицата.Голяма глупост е от страна на издателите да се бавят,защото иде реч за "бързооборотни" книги.Сега са на "мода" вампири,до миналата година особено актуални бяха трилъри с теологичен привкус,а догодина..... и какво става с недоиздадени поредици? Абе нещо се навих,че чак ядосах и си личеише по културния ми, но малко сприхав тон на мейла до Ибис А отговора е абсолютно клише "......Има прекалено много фактори, от които зависи за колко време ще се подготви една книга - понякога само ден-два забавяне в някой от етапите може да доведе до забавяне с десетина дни." и задължителното "Въпреки разочарованието, което сме предизвикали у вас, ще се радваме да ни изпращате и занапред отзивите си.Мнението на читателите е наистина важно за нас и ни помага да се ориентираме как се справяме."

Не ме убивайте знам,че се олях,а още не съм се изпл... и на половина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале разбирам те и съм напълно съгласна с теб, просто не съм толкова разочарована, защото наистина бях сигурна че преди Коледа няма да видим книгата. Гнева ти е напълно оправдан и заслужен, но както сме се убеждавали не веднъж - издателствата "ги боЛи...." за нашето мнение. Жалко е, че се възползват по този начин от нас като читатели, но е факт, че ние им го позволяваме защото може да ни е яд, ама като дойде 22 пак ще си я купим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално погледнато,обявената дата 22.12 е малоумна от маркетингова гледна точка. Книгите все още са сериозен и задължаващ подарък-т.е изборът и не се прави в последния момент.Или казано другояче, по това време ще си я купят /евентуално,поради натоварен бюджет около празниците /хора вече следящи поредицата.Нови читатели ще се привлекат на по-късен етап.Тъй че, по-вероятно е да видим книгата в средата на януари. Пете,хем съм съгласна хем не. Вярно,че сме чакали много книги,ще дочакаме и тая.Но защо,да даваме лице на поредните,които се възползват от читателите.Колкото по-рано дадем ясно да се разбере,че не сме съгласни да ни мотат,толкова по-добре.Никой няма нужда от второ издателство Инфодар с неговите разтегнати с години поредици,където забравяш герои и действие,докато издадат следващата от поредицата.Голяма глупост е от страна на издателите да се бавят,защото иде реч за "бързооборотни" книги.Сега са на "мода" вампири,до миналата година особено актуални бяха трилъри с теологичен привкус,а догодина..... и какво става с недоиздадени поредици? Абе нещо се навих,че чак ядосах и си личеише по културния ми, но малко сприхав тон на мейла до Ибис А отговора е абсолютно клише "......Има прекалено много фактори, от които зависи за колко време ще се подготви една книга - понякога само ден-два забавяне в някой от етапите може да доведе до забавяне с десетина дни." и задължителното "Въпреки разочарованието, което сме предизвикали у вас, ще се радваме да ни изпращате и занапред отзивите си.Мнението на читателите е наистина важно за нас и ни помага да се ориентираме как се справяме."

Не ме убивайте знам,че се олях,а още не съм се изпл... и на половина.

Този път съм съгласна с теб, наистина прекалиха и развалиха дброто си впечатление поне за мен. Незнам за останалите, но това което си им написала си го заслужиха според мен , а и е редно да знаят, че търпението на читателите им не е безкрайно.

Гале разбирам те и съм напълно съгласна с теб, просто не съм толкова разочарована, защото наистина бях сигурна че преди Коледа няма да видим книгата. Гнева ти е напълно оправдан и заслужен, но както сме се убеждавали не веднъж - издателствата "ги боЛи...." за нашето мнение. Жалко е, че се възползват по този начин от нас като читатели, но е факт, че ние им го позволяваме защото може да ни е яд, ама като дойде 22 пак ще си я купим.

За жалост беше права, аз не че не подозирах какво ще ни сервират, но все си мисля, че хора със сериозен бизнес и след многократни изказвания в публичното пространство че "книгата ще излезе еди кой си месец" или "правим всичко възможно", няма да си позволят така да се излагат пред читателите си и колегите си, но в България явно може всичко!

Редактирано от Gael (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване