Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

ЛЪЖИ ПО ПОЛУНОЩ Аманда Куик След като неочаквано е уволнена от девическото училище, в което преподава, Конкордия Глейд приема предложението да стане учителка на четири осиротели момиченца в усамотения замък Олдуик. Само за един месец тя осъзнава, че нищо не е каквото изглежда, и че предишната учителка на децата мистериозно е изчезнала. А най-странното е, че градинарите и конярите се държат като пазачи. От случайно подслушан разговор Конкордия разбира, че животът на момиченцата е в опасност, и решава да организира бягството им от странния замък. Плановете й се провалят, но тъкмо когато всичко изглежда загубено, на помощ й се притичва загадъчен непознат, който сякаш изниква от нощната тъма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЪЖИ ПО ПОЛУНОЩ

Аманда Куик

Боже, боже, пак някой ще скача до небето....

Оффффффффффф... от главата за краката... книга четвърта и то последна от поредица.... в мен вече се прокрадва съмнение, че нарочно ни го въртят този номер.... как ли се хилят, като четат как се ядосваме и си викат: "споко, споко, още нищо не сте видяли!" Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, боже, пак някой ще скача до небето....

Оффффффффффф... от главата за краката... книга четвърта и то последна от поредица.... в мен вече се прокрадва съмнение, че нарочно ни го въртят този номер.... как ли се хилят, като четат как се ядосваме и си викат: "споко, споко, още нищо не сте видяли!" Публикувано изображение

Мисля, че това беше една от обещаните книги от "Плеяда", много се радвам на резюмето, изглежда интересно, дано скоро я пуснат!

А Гане, теб "Ирис" не те ли калиха в това отношение, аз вече съм мега безчувствена на тази тема, и си повтарям "Важното е да издават..." :)

А на мен как ми се е дочело нещо на Амандичка, не е истина, и не само тя, абе чете ми се, само да мине утре, да си заверя семестъра (момичета може да постискате малко палци за късмет) и се мятам на някое романче, като озверяла, пък сесията ще почака, на първия изпит може за разкажа някой особено интересен сюжет :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ой-ой-оооооооооой Публикувано изображение Ехаааа, най-сетне книжка от поредичката Ванза ще си отимаме на БГ. Публикувано изображение Божеееее, току виж сме се сдобили и с останалите тринки от поредичката на БГ. Направо красота Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЛЪЖИ ПО ПОЛУНОЩ

Аманда Куик

След като неочаквано е уволнена от девическото училище, в което преподава, Конкордия Глейд приема предложението да стане учителка на четири осиротели момиченца в усамотения замък Олдуик. Само за един месец тя осъзнава, че нищо не е каквото изглежда, и че предишната учителка на децата мистериозно е изчезнала. А най-странното е, че градинарите и конярите се държат като пазачи. От случайно подслушан разговор Конкордия разбира, че животът на момиченцата е в опасност, и решава да организира бягството им от странния замък. Плановете й се провалят, но тъкмо когато всичко изглежда загубено, на помощ й се притичва загадъчен непознат, който сякаш изниква от нощната тъма.

Йей прелест неземна, много се радвам, на ме интересува, че е четвърта, много се радвам, че ще чета Амандаааа :sobbing::speak::yanim::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корицата на Последна саможертва - книга 6 от Академия за вампири, която излиза на 25.01.2011

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корицата е страхотна! Просто не мога да спра да й се наслаждавам. :yanim:

Книжката на Амандичка ми изглежда интересна, но както винаги издателствата вървят отзад-напред. :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и нещо предстоящо от издателство Хермес. Сродници в смъртта Нора Робъртс Новоназначеният ръководител на отдел „Наркотици” на нюйоркската полиция – капитан Макмастърс, заминава със съпругата си за уикенда. Когато се връщат у дома, те намират дъщеря си убита по най-жесток начин. Капитанът лично моли лейтенант Ив Далас да поеме разследването на убийството на единственото му дете. Ив и екипът й се заемат със случая, но той се оказва един от най-тежките в кариерата им. Убиецът е заличил умело всички следи и е унищожил информацията в компютъра на жертвата. Случаят е много специален за Далас, защото тя е пряк свидетел на скръбта на семейството, а мъченията, които е преживяло момичето в последните си мигове, я връщат към болезнените спомени от собственото й детство. Разследващите смятат, че са по следите на убиеца, но е извършено ново жестоко престъпление. Доказателствата сочат, че мотивът на извършителя вероятно е лично отмъщение срещу капитан Макмастърс. Дали самоувереността на убиеца ще го накара да сгреши? Достатъчна ли ще бъде за лейтенант Далас една негова грешна стъпка, за да го залови? От този автор не съм чела нищо, но се надявам, че ще е интересн. Произшествието - Орхан Кемал, Книга първа от трилогията „Господарката на чифлика” Гюллю е бедно момиче, което работи във фабрика за преработка на памук в Адана. Животът й е суров, а от семейството си - вместо подкрепа, тя среща само грубост. Лъч светлина в живота на Гюллю е любовта й към Кемал, млад мъж от арабски произход, който също работи във фабриката. Чувствата им обаче срещат непреодолимо препятствие. Племенникът на богатия чифликчия Музафер харесва Гюллю и решава, че я иска за своя жена. Бащата на момичето вижда в този брак изгодна сделка, чрез която да подобри социалното си положение, и с охота дава дъщеря си срещу солидна сума пари. Въпреки всичко, Гюллю остава непреклонна и отстоява любовта си към Кемал с всички сили. Плановете на баща й Джемшир и доведения й брат обаче са различни. В Турция в средата на миналия век властват силните и богатите, а думата на мъжа е закон. В тази сурова среда любовта на двамата млади ще се изправи пред дилемата на живот и смърт. Колко далеч може да стигне зовът на сърцето? Може ли любовта да възтържествува? Орхан Кемал (1914-1970 г.) е един от класиците на съвременната турска литература. Книгите му са преведени в над десет страни. По трилогията „Господарката на чифлика” е заснет хитов телевизионен сериал, продуциран от турския Канал Д.

post-189668-0-06928100-1294739352_thumb.

post-189668-0-16694700-1294739512_thumb.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета вижте на какво попаднах:

Публикувано изображение

B тpистaгoдишния зaмък нa съp Лeнapд в цeнтъpa нa Лoндoн млaдият съp Лeнapд, слeд стpaнствaния из Афpикa сe зaвpъщa с двoйкa лъвчeтa, кoитo oтглeждa в пoдзeмиятa нa зaмъкa, a нoщeм ги пускa свoбoдни в пapкa му. Cтapият Лeнapд, зa дa пpeдпaзи oт дивитe живoтни свoя съсeд и пpиятeл гpaдинapя Poбъpт, издигa oгpoмeн зид oкoлo имeниeтo си. B нeгoвaтa сянкa изpaствa Ан, злaтoкoсaтa дъщepя нa гpaдинapя, кoятo нeпpeкъснaтo слушa oт свoя бaщa xули зa нeпpoкoпсaния син нa съp Лeнapд и любoпитствoтo й към нeгo нapaствa. Кoгaтo двaмaтa нaй-сeтнe сe сpeщaт, тя сe влюбвa в нeгo... a пopaснaлият лъв сe влюбвa в нeя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йори това звучи интересно, обаче авторката нищо не ми говори...някой да е чел нещо нейно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета вижте на какво попаднах:

Публикувано изображение

B тpистaгoдишния зaмък нa съp Лeнapд в цeнтъpa нa Лoндoн млaдият съp Лeнapд, слeд стpaнствaния из Афpикa сe зaвpъщa с двoйкa лъвчeтa, кoитo oтглeждa в пoдзeмиятa нa зaмъкa, a нoщeм ги пускa свoбoдни в пapкa му. Cтapият Лeнapд, зa дa пpeдпaзи oт дивитe живoтни свoя съсeд и пpиятeл гpaдинapя Poбъpт, издигa oгpoмeн зид oкoлo имeниeтo си. B нeгoвaтa сянкa изpaствa Ан, злaтoкoсaтa дъщepя нa гpaдинapя, кoятo нeпpeкъснaтo слушa oт свoя бaщa xули зa нeпpoкoпсaния син нa съp Лeнapд и любoпитствoтo й към нeгo нapaствa. Кoгaтo двaмaтa нaй-сeтнe сe сpeщaт, тя сe влюбвa в нeгo... a пopaснaлият лъв сe влюбвa в нeя.

Моя приятелка я чете и каза , че книжката била "ужасна" За любовта на един лъв :) Нямало нищо романтично. Доверех й се и ще подмина тази книжка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя приятелка я чете и каза , че книжката била "ужасна" За любовта на един лъв :rolleyes: Нямало нищо романтично. Доверех й се и ще подмина тази книжка.

Жалко, резюмето звучи доста добре. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да повярвате но Хермес най сетне са се сетили да издадат четвъртата книга от серията Истинска кръв на български!!!Книгата се казва Мъртви за света и излиза на 25 февруари!!! Това е страхотно но не ми се мисли колко време ще им отнеме да издадат на български цялата поредица а и дали няма да се откажат от поредицата още преди да са приключили с нея което ще върха на простотията но като си ги знаем какви са българските издателства нищо чудно и това да стане!!!Засега обаче ще се порадваме на хубавата новина!!! :):wors::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Светлините на Юга

Стийл, Даниел

Роман

излиза на 14.02.2011 г.

352 страници мека корица

цена 11.99 лв.

Изминали са единайсет години, откакто Алекса Хамилтън оставя Юга зад себе си, бягайки от предателството на съпруга си и жестокостта на влиятелното му чарлстънско семейство. Алекса най-после е успокоила демоните си и си е създала репутация на строг прокурор, справящ се с най-трудните дела, като в същото време изпълнява и ролята си на отдадена самотна майка.

Но всичко се променя, когато получава последния си случай: делото на серийния убиец Люк Куентин. Внезапно заплашителни писма, адресирани до красивата й седемнайсетгодишна дъщеря Савана, предизвикват суматоха в личния й живот. Алекса е сигурна, че Люк Куентин стои зад писмата, и е убедена, че са прекалено опасни, за да бъдат пренебрегнати…

В майсторски разказаната история Даниел Стийл създава зашеметяващи контрасти: от мрачния хаос в наказателния съд в Манхатън до съблазняващата мекота на Юга, от яростта на закоравял престъпник до нежната връзка между майка и дъщеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любовни терзания, сензации и мода – добре дошли в новия свят на Брук... Брук и Джулиан живеят щастливо в Ню Йорк. Тя е амбициозната диетоложка, принудена да работи на две места, а той е оцеляващ на ръба музикант. До момента, в който продуцент на Сони забелязва Джулиан и славата го изстрелва в други измерения. Скоро младата двойка вече се движи в най-отбрани кръгове, вечерят в най-лъскави ресторанти, канени са на най-модните партита. Какво се случва, когато Брук разбира, че песните на съпруга й звучат навсякъде, феновете му шеметно растат, а папараците следват всяко движение на новата звезда... И когато медиите са взривени от скандална снимка, светът на Брук се обръща главоломно. Да имаш съпруг знаменитост значително променя обстоятелствата на досегашния живот. Връзката между Брук и Джулиан е поставена на изпитания, които заплашват да запратят двамата далеч един от друг. Време е Брук да реши, веднъж завинаги, какво всъщност иска. Увлекателна, горчиво-сладка, правдива история за любовта, компромиса и умението да се пребориш за своето право на лично щастие! – Vanity Fair „Уайзбъргър проницателно и мъдро посочва цената на успеха в днешната вманиачена по знаменитости култура.“ – Publishers Weekly „Перфектният антидот на телевизионните шоута –какво се случва, ако животът ти се превърне в риалити шоуи никога не излизаш от обсега на камерите.“ – Entertainment Weekly „Тъмната страна на светлините на прожектора, описана в четвъртия завладяващ роман на Лорън Уайзбъргър предава с абсолютна точност как действа машината, която прави звезди и дребните подробности, които са същността на човешките отношения.“ – Star – Ситуацията просто е безизходна. – Тя се усмихна леко и изтри една сълза. – Хората като теб не се женят за хора като мен. – Какво означава това? – попита той, с напълно съкрушено изражение. – Знаеш какво означава, Джулиан. Сега ти си знаменитост. Аз съм обикновена жена. Седяха там и се гледаха в продължение на десет секунди, после – трийсет секунди, после – минута. Нямаше нищо повече за казване. ИК „Локус Пъблишинг“

post-236004-0-34638200-1296245058_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книжката изглежда много интересна,дали си заслужава ?!

Авторката има 4 книги не са свързани с нищо първата е дяволът носи прада аз лично не я харесвам много слаба книга а другите и две са прекрасни съвремени леко драматични с много тънaк хумор в тях това явно е в стила на авторката за последната още нищо не знам вчера си я взех но не съм я почвала още като я прочета ще коментирам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Издателство ИБИС/профила във Фейсбук/ ‎16 февруари - "Среднощна алея", книга трета от поредицата "Вампирите от Морганвил" на Рейчъл Кейн

28 февруари - Книга първа от поредицата "Среднощен ловец" на Джанин Фрост

Айдееее, сега остава и кориците да пуснат!!!! :speak:

Ето и корицата на Средноща:

Публикувано изображение

Редактирано от radysan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Издателство ИБИС/профила във Фейсбук/ ‎16 февруари - "Среднощна алея", книга трета от поредицата "Вампирите от Морганвил" на Рейчъл Кейн

28 февруари - Книга първа от поредицата "Среднощен ловец" на Джанин Фрост

Айдееее, сега остава и кориците да пуснат!!!! :whist:

Откога се точа на следващата Морганвилка не е истина просто. Тъкмо онзи ден пак рових из нета да видя няма ли дати кога ще излизат. Много ме зарадва новината :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета неска минавах през славейков да търся последната на Ирис на Кони Мейсан и познайте какво нямаше я но за сметка на това на сергията ме чакаше новата на Ирис с прекрасна корица авторката се казва Никол Джордан ако някой знае нещо повече за тази авторка да пише , книгата изглежда много обещаваща почвам я веднага . ето и резюмето

post-236004-0-73122600-1296735790_thumb.

post-236004-0-49384100-1296736510_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие…

Когато Бренди Майкълс открива, че годеникът й е грабнал самолета за Лас Вегас и ще се жени за друга, е обзета от такава ярост, че е готова да гръмне като бомба и да помете всичко край себе си. Бързите стъпки на отмъщението са първо да продаде омразния годежен пръстен в заложна къща, после да си купи убийствена секси-рокля на немислима цена, а след това да се хвърли в обятията на почти непознат чужденец – Роберто Бартолини. Но едва изтрезняла от разгорещената нощ и от гнева си, Бренди разбира, че се е превърнала в мишена на убиец и няма друг избор, освен да потърси отново Роберто – мъж, на когото Съдбата отрежда да бъде или неин спасител, или да я стъпче в калта. Едно е сигурно – тя няма да се предаде без бой…

„Тя е майстор!“ – Кристин Хана

„Размазващо!“ – Буклист

„Секси и остроумно, дръзко и изключително приятно четиво!“ – Тереза Медейрос

„Нажежено до бяло действие, гореща чувствена сила и увлекателна интрига – Кристина Дод знае как да доведе читателите до екстаз!“ – Пъблишърс Уикли

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета неска минавах през славейков да търся последната на Ирис на Кони Мейсан и познайте какво нямаше я но за сметка на това на сергията ме чакаше новата на Ирис с прекрасна корица авторката се казва Никол Джордан ако някой знае нещо повече за тази авторка да пише , книгата изглежда много обещаваща почвам я веднага .

ето и резюмето

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в последно време бях обявила бойкот и отказвах да ги купувам! Марси благодаря, че сподели с нас http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

И като сме на вълна нови книги:

Публикувано изображение

След като неочаквано е уволнена от девическото училище, в което преподава, Конкордия Глейд приема предложението да стане учителка на четири осиротели момиченца в усамотения замък Олдуик. Само за един месец тя осъзнава, че нищо не е каквото изглежда, и че предишната учителка на децата мистериозно е изчезнала. А най-странното е, че градинарите и конярите се държат като пазачи. От случайно подслушан разговор Конкордия разбира, че животът на момиченцата е в опасност, и решава да организира бягството им от странния замък. Плановете й се провалят, но тъкмо когато всичко изглежда загубено, на помощ й се притичва загадъчен непознат, който сякаш изниква от нощната тъма.

Браво и на Плеяда, много сладка корица,айде по-бързо да излиза книгата, че много ми се чете нещо на Амандичка :rolleyes:

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета вие просто ми оправихте деня! Обичав ви и ви благодаря, че споеляте страхотните новини. Нямам търпение и за трите, ще ги изям с кориците.:lol6:;):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корицата на Аманда е бижу!!! Супер интересни книжки се очертават на хоризонта. Направо благодат, след сушата в последно време. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това сега е красива корица на "Ирис"! Онези розовичките бяха ужасни, направо плашещи. :/ А отделно на това, книжката изглежда обещаваща. Надявам се в скоро време да намеря някой коментар в съответната тема. :baby:

На Кристина Дод книжката изглежда интересна. Тц, жалко, че не е историческа, но пък не съм чела нищо от съвременните й романи.

Корицата на Аманда Куик е просто повече от прекрасна! Нямам думи! Очакват се наистина интересни книжки и се надявам да изпълнят очакванията ни. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...