Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Иве благодаря, за коментара. Като гледам май първо трябва да хвърля едно око на "Зад кадър" :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

Публикувано изображение

Горещ лед

Робъртс, Нора

Роман

излиза на 11.04.2011 г.

432 страници

мека корица, цена 11.99 лв., а за вас 9.59 лв., спестявате 2.40 лв. (20%)

ISBN: 9546551979

За книгата:

„Нора Робъртс знае как да улови човешките копнежи върху белия лист.”

Ню Йорк Таймс

Случайна среща между богатата и отегчена Уитни и очарователния негодник Дъг води до събития, които ще променят живота им. Ще намери ли Уитни истинската, гореща любов? Ще успее ли Дъглас да влезе в ледения свят на богатството? Дългото пътуване, изпъстрено с премеждия от Манхатън до екзотичния остров Мадагаскар в търсене на съкровището на френските крале, им ще им помогне да се открият един друг.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и новото попълнение от "Плеяда", очакаваме я през април на цена 14 лв(не че нещо, ама се уливат вече, какво и за цените на книгите ли ще се оправдават със скъпия бензин):

Публикувано изображение

Джослин е жена, разкъсвана между два свята. Майка й се ползва от привилегиите на богатството, докато се омъжва за човек от простолюдието. След смъртта й мъжът й взима за съпруга жена от своята прослойка и петгодишната Джоси се превръща в аутсайдер.

Съдбата й се променя след смъртта на мис Еди, която й завещава цялото си имущество включително старинната си къща... и писмо, водещо към разбулването на мистерия отпреди много години. В писмото мис Еди споменава, че е намерила идеалния съпруг за Джослин – красив млад адвокат. Още по-странно е, че ключът към загадката се крие в градче във Виржиния, за което старицата никога не е говорила.

Следващата стъпка на Джослин е да отиде в градчето, където я очакват шокиращи изненади, свързани с историята на семейството й и със собственото й бъдеще, и където тя среща мъж със загадъчно минало.

Грабва резюмето, дано излезе хубава книжката!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе , Пете, това ново заглавие ли е или ще я преиздават, защото мога да се закълна , че вече съм чела някъде това резюме :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе , Пете, това ново заглавие ли е или ще я преиздават, защото мога да се закълна , че вече съм чела някъде това резюме :)

Edilean

1. Lavender Morning (2009)

Jocelyn Minton was only five years old when her mother died. After her handyman father remarried, Joce never felt lonelier -- until she met Edilean Harcourt. Sixty years Joce's senior, Miss Edi was a kindred soul who understood her like no one else ever had. When Edilean passes away, she leaves all her worldly possessions to Joce -- including an eighteenth-century house and a letter with clues to a decades-old mystery. The letter also reveals that Miss Edi has found the perfect man for Joce -- a handsome young lawyer -- and that a new life awaits her in Edilean, a small Virginia town. Curious to seek out her new destiny, Jocelyn moves to the tight-knit village and does indeed meet a man with his own hidden past. And as she pieces together the puzzle left by Miss Edi, shocking surprises about Joce's family's history -- and her future -- come to light.

2. Days of Gold (2009)

New York Times bestselling author Jude Deveraux returns to her roots in this sweeping historical romance with a dazzling story that spans two continents and unites two people who are separated by class, wealth, and education. In 1766 Scotland, the laird of the clan, Angus McTern, has everything he wants in life. Although his grandfather lost the family's land and castle in a card game when Angus was just a boy, Angus takes his duties seriously and is respected by all the men and adored by the women. That is, until Edilean Talbot shows up. Breathtakingly beautiful and born of privilege, Edilean represents everything Angus despises. Still he is as dazzled by her as everyone else is, and he can keep his feelings hidden from her for only so long. When she rejects him he is deeply wounded and, worse, humiliated before his clan. But then the day comes when Edilean needs Angus's help, to reclaim the gold she inherited from her father, which is on its way to America. At first Angus refuses, but her beauty -- and her tears -- so haunt him that he puts aside his pride and decides to aid the heiress. However, when Angus tries to intervene, he's accused of kidnapping and theft. To avoid being prosecuted, he's forced to leave behind all that he knows and loves and escape with Edilean to America. There they will overcome almost insurmountable obstacles as they are pursued endlessly by the man who claims the gold for his own. Despite all that tries to keep them apart, Angus and Edilean also find a love as wild and free as the land itself. The second book in the multigenerational Edilean Series that began with Lavender Morning, Days of Gold is filled with passion, humor, exquisite detail, and pulse-pounding adventure. Stirring and masterfully rendered, this is Jude Deveraux at her best.

3. Scarlet Nights (2010)

What if you learned that your fiance was not who he claimed to be? Engaged to the charming and seductive Greg Anders, Sara Shaw is happily anticipating her wedding in Edilean, Virginia. The date has been set, the flowers ordered, even her heirloom dress is ready. But just three weeks before the wedding, Greg gets a telephone call during the night and leaves without explanation. Two days later, a man climbs up through a trapdoor in the floor of Sara's apartment, claiming that he is the brother of her best friend and that he's moving in. While Mike Newland is indeed telling the truth about his identity, his reason for being there reaches far deeper. He's an undercover detective, and his assignment is to use Sara to track down a woman who is one of the most notorious criminals in the United States--and also happens to be the mother of the man Sara plans to marry. Mike thinks the job will be easy--if he can figure out how to make a good girl like Sara trust him, that is. But Mike has no idea what this mission has in store for him. He's worked hard to keep private his connections to Edilean, which date back to his grandmother's time there in 1941. But as Mike and Sara get to know each other, he can't help but share secrets about himself that he's told no one else. And in return, Sara opens up to Mike about things she could never reveal to Greg. As the pair work together to solve two mysteries, their growing love begins to heal each of them in ways they never could have imagined.

4.The Scent of Jasmine (2010)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе , Пете, това ново заглавие ли е или ще я преиздават, защото мога да се закълна , че вече съм чела някъде това резюме :P

Ми те ги държат книгите си в "Очаквайте" по три месеца-нищо чудно да си го чела пет пъти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие: Наслади се на мига

Автор: Робъртс, Нора

Обем: 368 стр.

Подвързия: мека

Цветност: черно-бяла

ISBN 978-954-26-0995-7

Интернет цена: 10.15 лв.

Корична цена: 11.95 лв.

Анотация

Очаквайте на 15.04.2011 г.!

Лоръл, Ема, Мак и Паркър от малки мечтаят за идеалната сватба. Години по-късно четирите създават преуспяващата сватбена агенция „Обети“, която превръща мечтите им в реалност. Всяка от тях има своя дял в организацията на грандиозното събитие, което бележи началото на съвместния път на двама влюбени.

Лоръл е практична, не особено претенциозна и здраво стъпила на земята. Тя е отговорна за приготвянето на изкусителни сладки вълшебства, а нетрадиционните сватбени торти са нейна запазена марка. Работата й носи усещане за удовлетворение, уют и пълноценен живот.

Колкото до любовта – Лоръл вярва в нея, поне на теория. Тя дори знае как точно изглежда идеалният мъж – красив, умен, щедър, покровителствен и за съжаление, далеч над нейното ниво. Лоръл е влюбена в по-големия брат на Паркър – Дилейни Браун, адвокат и възпитаник на престижен университет от Бръшляновата лига. Тя е убедена, че Дел я възприема като по-малка сестра и че дори и не подозира за чувствата й. Когато обаче двамата се отдават на гореща, страстна целувка, на Лоръл й се налага да отхвърли съмненията, за да се наслади на красивия миг и да даде шанс на връзката им.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джослин е жена, разкъсвана между два свята. Майка й се ползва от привилегиите на богатството, докато се омъжва за човек от простолюдието. След смъртта й мъжът й взима за съпруга жена от своята прослойка и петгодишната Джоси се превръща в аутсайдер.

Съдбата й се променя след смъртта на мис Еди, която й завещава цялото си имущество включително старинната си къща... и писмо, водещо към разбулването на мистерия отпреди много години. В писмото мис Еди споменава, че е намерила идеалния съпруг за Джослин – красив млад адвокат. Още по-странно е, че ключът към загадката се крие в градче във Виржиния, за което старицата никога не е говорила.

Следващата стъпка на Джослин е да отиде в градчето, където я очакват шокиращи изненади, свързани с историята на семейството й и със собственото й бъдеще, и където тя среща мъж със загадъчно минало.</i>

Значии, резюметата хич не ми допадат,но като прочета книгата обикновено ми харесва.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие: Наслади се на мига

Автор: Робъртс, Нора

Обем: 368 стр.

Подвързия: мека

Цветност: черно-бяла

ISBN 978-954-26-0995-7

Интернет цена: 10.15 лв.

Корична цена: 11.95 лв.

Анотация

Очаквайте на 15.04.2011 г.!

Лоръл, Ема, Мак и Паркър от малки мечтаят за идеалната сватба. Години по-късно четирите създават преуспяващата сватбена агенция „Обети“, която превръща мечтите им в реалност. Всяка от тях има своя дял в организацията на грандиозното събитие, което бележи началото на съвместния път на двама влюбени.

Лоръл е практична, не особено претенциозна и здраво стъпила на земята. Тя е отговорна за приготвянето на изкусителни сладки вълшебства, а нетрадиционните сватбени торти са нейна запазена марка. Работата й носи усещане за удовлетворение, уют и пълноценен живот.

Колкото до любовта – Лоръл вярва в нея, поне на теория. Тя дори знае как точно изглежда идеалният мъж – красив, умен, щедър, покровителствен и за съжаление, далеч над нейното ниво. Лоръл е влюбена в по-големия брат на Паркър – Дилейни Браун, адвокат и възпитаник на престижен университет от Бръшляновата лига. Тя е убедена, че Дел я възприема като по-малка сестра и че дори и не подозира за чувствата й. Когато обаче двамата се отдават на гореща, страстна целувка, на Лоръл й се налага да отхвърли съмненията, за да се наслади на красивия миг и да даде шанс на връзката им.

Доста я почакахме тази книжка...Мерси за инфото!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и новото попълнение от "Плеяда", очакаваме я през април на цена 14 лв(не че нещо, ама се уливат вече, какво и за цените на книгите ли ще се оправдават със скъпия бензин):

Публикувано изображение

Следващата стъпка на Джослин е да отиде в градчето, където я очакват шокиращи изненади, свързани с историята на семейството й и със собственото й бъдеще, и където тя среща мъж със загадъчно минало.

Не мога да разбера защо плеяда не пишат дали книгата е историческа или съвремена на мен ми е трудно да разбера по резюмето и това не е първата книга в която се съмнявам иначе резюмето е интересно ама цената е безумна супер увеличаваме цените ама качеството не , аз съм голям привърженик на Не сканирането ама с такива цени почвам да се съмнявам че го заслужават издателствата .
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо плеяда не пишат дали книгата е историческа или съвремена на мен ми е трудно да разбера по резюмето и това не е първата книга в която се съмнявам иначе резюмето е интересно ама цената е безумна супер увеличаваме цените ама качеството не , аз съм голям привърженик на Не сканирането ама с такива цени почвам да се съмнявам че го заслужават издателствата .

Съвременна е и отзивите не са много добри.Май ще се окаже подобна на „Искам те“-интересна история с много хляб в нея,но не достатъчно разработена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Да ви попитам случайно някой вече да си е взел книгата Аз,вещицата?:PКакво ви е мнението? Хвърлила съм и око...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Да ви попитам случайно някой вече да си е взел книгата Аз,вещицата?:ph34r:Какво ви е мнението? Хвърлила съм и око...

Ако не бъркам, книгата излиза утре на пазара.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Един странен обрат на съдбата прави Силвестър Гълбрайт наследник на заклетия му враг граф Стоунхеридж. Но при едно условие - Силвестър трябва да се ожени за една от внучките на стария граф. Изборът не е труден - зашеметяващо красивата Теодора веднага привлича вниманието му. Силвестър е убеден, че ще успее да укроти опърничавата си годеница. Ала когато упоритата Тео започва да го забърква в скандал след скандал, търпението му свършва. Оттук нататък той ще действа според принципа на тоягата и моркова - все едно колко очарователна е младата му съпруга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Звучи наистина много интересно, а корицата е доста красива. Сравнена с последните на "Ирис" тази е капчица.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте на 27 април "Споделена любов", книга четвърта от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ на Дж. Р. Уорд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте на 27 април "Споделена любов", книга четвърта от поредицата БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ на Дж. Р. Уорд.

Ех, най-накрая излезе корицата, хубава е, определено, но има нещо малко, което не ми достига, бяга ми, но се надявам след месец като я видя на живо да ми грейне като картинка ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ама тоя хич не ми прилича на Бъч , прилича ми на свинар,,, ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не си представях така Бъч, но не бих била толкова крайна в изказването си, какво в горния пост. Трудно е да се угоди на сумати жени, при положение, че всяка си има собствени вкусове към мъжките представители. Като цяло за мен корицата е хубава, а и като знам, че съдържанието е убиец, не бих придиряла повече. :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее,най-накрая!Но и на мен Бъч хич не ми харесва,така брадясал,а в книгата го описват конте малко,нещо трябваше повече да се постараят....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване