Премини към съдържанието
Ralna

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Заглавие: Окото на пламъка

Автор: Нора Робъртс

Дата на издаване: 08.08.2011 г.

Страници: 560

мека корица, цена 12.99 лв.

Публикувано изображение

Резюме:

„Нора Робъртс знае как да улови човешките копнежи върху белия лист.”

Ню Йорк Таймс

Нора Робъртс избира за декор на своята нова завладяваща история град Мисула и насочва прожектора към една млада дама, която се бори със стихията на огъня.

Роуан Трип е жена в свят, принадлежащ изцяло на мъже.Като член на екип от пожарникари парашутисти, тя е сред най-добрите в тази смъртно опасна професия.

По време на един от хилядите скокове Роуан загубва своя партньор Джим. Този инцидент отприщва поредица от събития, които превръщат живота й в хаос. Всяко разсейване при полетите може да означава край, ако не намери някого, на когото да разчита...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ааа, супер :lol6: Тази книга излезе на английски през април. Много са бързи от Бард :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Когато си до мен

Автор: Джанел Тейлър

Страници: 280

Година: 2011

Издателство: Плеяда

Корици: меки

Публикувано изображение

Оливия Седжуик, редакторка в нюйоркското списание „Блясък”, научава, че богатият й баща й е завещал вила в Блубери – града, който тя напуска, след като забременява на шестнайсет години. При завръщането си в Блубери тя среща Закари, първата й любов. Научава, че дъщеричката й не е починала, а е отгледана от него, и той е дал името Кайла. Оливия е смаяна и потресена – очевидно е станала жертва на заговор, целящ да я раздели с детето й. И докато се опитва да разнищи конспирацията, някой започва да й изпраща заплашителни писма...

Много ми допадна резюмето, това ще си го купя!

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие - Опасни тайни

Автор - Кренц, Джейн Ан

Обем - 320 стр.

Подвързия - мека

ISBN - 978-954-26-1018-2

Интернет цена - 10.15 лв.

Корична цена - 11.95 лв.

Скаргил Коув е идеалното място за търсещия уединение Фалън Джоунс, който притежава необикновената дарба да открива модели в хаоса. Градчето е пресечна точка на силни енергийни потоци и привлича всякакви чудаци.

Сред новопристигналите е и Изабела Валдес, която се крие от преследвачите си. Младата жена притежава необичайния талант да долавя уникалната енергия, генерирана от тайните на хората. Фалън е очарован от Изабела в мига, в който я зърва, и не след дълго тя става негова асистентка.

При разследване в стара къща е задействана тъмната сила на викториански часовник, дело на гениалната изобретателка Милисънт Брайдуел. Тя е използвала дарбата си за създаване на смъртоносни оръжия, прикрити като прекрасни образци на часовникарското изкуство. Още по време на Студената война в старо бомбоубежище в Скаргил Коув, превърнато в тайна лаборатория за изучаване на паранормални оръжия, са изследвани няколко от часовниците на Брайдуел. А в наши дни оцелелите от организацията „Нощни сенки“ се опитват да превземат обществото „Аркейн“, като овладеят енергията на старинните часовници.

Фалън и Изабела се оказват въвлечени в конспирация, чиито корени са свързани с бизнеса на семейство Джоунс, тайното общество „Аркейн“ и роднините на Изабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е нов:

Сандра Браун - Бягство (издателство Ергон); Корична цена - 10.00лв.

Сандра Браун е автор на повече от шестдесет романа, над четиридесет от които са били на първо място в класациите на „Ню Йорк Таймс“ за бестселъри, включително „Защото те обичам“, „Родена за любов“, „Торнадо“, „Добре пазени тайни“, „Свидетелката“, „Сензационно интервю“, „Буря“, „Сделка за милиони“ и много други. Книгите є са преведени на тридесет и шест езика в многомилионни тиражи.

Докато кара отпуснато по щатската магистрала 208 през Ню Мексико, унесена в мисли как да направи по-поносима насила взетата отпуска, Тили Маккойл още няма ни най-малка представа в какво ще се забърка. Но щом чува по радиото новината за отвличането на Сабра Денди, Тили подскача като бодната върху седалката – и веднага всичко се втурва лудо: колата, пулсът и мислите й...

Едно случайно престъпление, което никой не е замислял, превръща малкото градче Рохо Флетс в същинско буре с барут...

А Тили връхлита презглава в авантюра, пълна с изненади, които завинаги ще променят съдбата й.

В романа „Бягство“ Сандра Браун демонстрира ненадминатото си умение да съчетае в една завладяваща история горещи чувства и остър сюжет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Заглавие - Опасни тайни

Автор - Кренц, Джейн Ан

Обем - 320 стр.

Подвързия - мека

ISBN - 978-954-26-1018-2

Интернет цена - 10.15 лв.

Корична цена - 11.95 лв.

Скаргил Коув е идеалното място за търсещия уединение Фалън Джоунс, който притежава необикновената дарба да открива модели в хаоса. Градчето е пресечна точка на силни енергийни потоци и привлича всякакви чудаци.

Сред новопристигналите е и Изабела Валдес, която се крие от преследвачите си. Младата жена притежава необичайния талант да долавя уникалната енергия, генерирана от тайните на хората. Фалън е очарован от Изабела в мига, в който я зърва, и не след дълго тя става негова асистентка.

При разследване в стара къща е задействана тъмната сила на викториански часовник, дело на гениалната изобретателка Милисънт Брайдуел. Тя е използвала дарбата си за създаване на смъртоносни оръжия, прикрити като прекрасни образци на часовникарското изкуство. Още по време на Студената война в старо бомбоубежище в Скаргил Коув, превърнато в тайна лаборатория за изучаване на паранормални оръжия, са изследвани няколко от часовниците на Брайдуел. А в наши дни оцелелите от организацията „Нощни сенки“ се опитват да превземат обществото „Аркейн“, като овладеят енергията на старинните часовници.

Фалън и Изабела се оказват въвлечени в конспирация, чиито корени са свързани с бизнеса на семейство Джоунс, тайното общество „Аркейн“ и роднините на Изабела.

Йееееееееееееееееееееееееееееес най после книгата за Фалън, във всички останали книги той е вечния дразнител, нямам търпение да видя как Изацела ще му свие сърмите, а и миличкия е толкова самотен, няма си никого и ще е прекрасно да прочета как ще срещне любовта :biggrin: Е то в една от книгите, май третата се появи Изабел и почна да го командори, затова имам някаква представа какви ще са им отношенията и това ме кара да тръпна от нетърпение :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак да питам,някой чел ли е книгата за Ф.Джоунс.Щом я има на бг ще се взима,но в пустия Амазон нещо не ми харесаха мненията. И не мога да повярвам,че излиза на бг.Бравос на издателите,няма да чакат докато остарее подобаващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак да питам,някой чел ли е книгата за Ф.Джоунс.Щом я има на бг ще се взима,но в пустия Амазон нещо не ми харесаха мненията.

И не мога да повярвам,че излиза на бг.Бравос на издателите,няма да чакат докато остарее подобаващо.

Азобожавам всичките книги от поредицата, а Фалън ми е доста на сърцето, от много време чакам да му намерят половинката, затова хич не се притеснявам, че книгата няма да е хубава. Убедена съм, че също като предишните ще е страхотна. Точно преди седмица си препрочетох поредицата, прекрасна е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз обожавам всичките книги от поредицата, а Фалън ми е доста на сърцето, от много време чакам да му намерят половинката, затова хич не се притеснявам, че книгата няма да е хубава. Убедена съм, че също като предишните ще е страхотна. Точно преди седмица си препрочетох поредицата, прекрасна е.

И аз, и аз!!! :ph34r: В неделя пак си препрочетох "Проклятието", и накрая, където има две страници за Фалън и Изабел, само дето не се разревах от яд - все едно, че започва следващия роман, ама не би! Мно-о-о-го ми се чете тая книжка! И защо не са написали дата на издаване??? Лоши хора. Някой да има вътрешна инфо?

Мисля, че е нов:

Сандра Браун - Бягство (издателство Ергон); Корична цена - 10.00лв.

...

Докато кара отпуснато по щатската магистрала 208 през Ню Мексико, унесена в мисли как да направи по-поносима насила взетата отпуска, Тили Маккойл още няма ни най-малка представа в какво ще се забърка. Но щом чува по радиото новината за отвличането на Сабра Денди, Тили подскача като бодната върху седалката – и веднага всичко се втурва лудо: колата, пулсът и мислите й...

Едно случайно престъпление, което никой не е замислял, превръща малкото градче Рохо Флетс в същинско буре с барут...

А Тили връхлита презглава в авантюра, пълна с изненади, които завинаги ще променят съдбата й.

...

Има една издадена "Бягство" на Сандра Браун - за двама избягали влюбени тийнейджъри, и всъщност момичето не е отвлечено... мисля че е същата, не е нова. А журналистката май им помогна.

Да, сега проверих, даже я имаме сканирана. Ето го и инфото към скана на първото издание:

Оригинално заглавие : Standoff

Заглавие на български : Бягство

Автор : Sandra Brown / Сандра Браун

Жанр : Романтичен

Издателство : Коала

Формат : pdf

Език : Български

Анотация : Двама млади влюбени,превърнати в уплашени до смърт бегълци;

амбициозна репортерка,ненадейно попаднала в обсада; едно случайно престъпление,

което никой не е замислял,но което превръща малкото градче Рохо Флетс в същинско буре с барут.

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо й се канех на поредицата за Аркейн, но най-после се докопах до книгите и в близките дни няма да им простя, тамън ще са ми пресни когато стигна до новото издание на Хермес :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие: Окото на пламъка

Автор: Нора Робъртс

Дата на издаване: 08.08.2011 г.

Страници: 560 мека корица

цена 12.99 лв.

...

Заглавие: Когато си до мен

Автор: Джанел Тейлър

Страници: 280

Година: 2011

Издателство: Плеяда

Корици: меки

...

Много ми допадна резюмето, това ще си го купя!

И аз Пете, и двете!!! :)

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кандис Бушнел - Лятото и градът (Summer and the City)

Издание: 2011 г., 328 стр., Размери:145x210

Корица: мека, корична цена 12.00 лв.

ISBN: 9789547712614

Първото лято на Кари в Манхатън и началото на приятелството й със Саманта, Миранда и Шарлот!

В Голямата ябълка Кари се втурва в живота и се опитва да се превърне от провинциално „пиленце” – както я нарича на шега Саманта – в личността, която винаги е искала да бъде. Среща се с истински писатели, на които се възхищава; сприятелява се с хора, за каквито винаги е мечтала; и има невероятен напредък в курса по творческо писане.

Лятото е магическо време в Ню Йорк и Кари е влюбена във всичко около себе си – бутиците за маркови дрехи, дивите купони и великолепните мъже. Вече има нови приятели, които я въвеждат в бяскавия и вълнуващ живот на Манхатън. Тук Кари среща Саманта и Миранда за пръв път.

И следва техните напътствия как да оцелее в градската джунгла и да отхапе своето парче от „голямата ябълка“!

Правилата на Миранда Хобс

• Не позволявай на никого да казва коя си ти и какво можеш да правиш. Сама вземай решенията си.

• Добре е да съзряваш бавно. Защото, когато ръзцъфнеш напълно, ще бъдеш готова за хубавите неща, които ще ти се случат.

Съветите на Саманта Джоунс

• Ако искаш да живееш истински, трябва да си готова да участваш, а не само да гледаш отстрани.

• Винаги вземай само най-доброто и пътувай единствено в първа класа.

• Изглеждай така, сякаш знаеш къде отиваш, дори да нямаш никаква представа.

• Движи се бързо. И винаги носи обувки, с които можеш да бягаш.

Добре дошли в света на младите и красиви „деца на Манхатън“!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опасни тайни излиза на 19 Август. поне така пише на страницата на Хермес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Как е възможно една малка лъжа да забърка Медоу Зарвас в такива големи неприятности?

Естествено, Девлин Фицуилям я спипва в момента, когато тя нахлува с взлом в имението му, за да открадне безценна картина. А Медоу, в изблик на паника и отчаяние му казва, че има амнезия и няма представа как и защо се е озовала там...

Обаче какво е изумлението й, когато Фицуилям с опасна усмивка й припомня, че тя е... неговата съпруга и няма за какво да се тревожи - той ще й помогне да оправят нещата.

Когато собственият коварен план на Девлин става ясен, Медоу се оказва забъркана в една измамна игра с много високи залози. Тя не смее да отклони поглед от него (пък и не иска...), докато осъзнава, че опасността тепърва се задава.

И трети играч се включва в играта, опитвайки се да убие и двамата...

Кристина Дод е автор, който много ми пасва - винаги има гореща романтична интрига, бързо действие и добра доза от онази магическа съставка - сърце. - Джейн Ан Кренц

Книга от Кристина Дод е като чаша шампанско - искряща и греховно вкусна! - Лайза Клейпас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бря, звучи интересно, къде го гепна това инфо. В сайта на Ергон в категория очаквайте, никога няма нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От страницата на книжарница Хермес във фейсбук :rolleyes: Оттам научавам повече неща, отколкото от сайтовете на издателствата. Нямаше дата на излизане, но предполагам, че ще е скоро, защото иначе няма да го пускат в инфото на Хермес. За четвъртата книга от Сватбения квартет на Нора - пише, че се очаква да излезе в края на годината.

Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резюмето е доста интересно. Ще е хубава книга май. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах кога ще я пускат в продажба и ми отговориха, че от днес е в книжарницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Книгата звучи много интересна, а относно датите на издаване.. ами, без коментар. Днес книгата излиза на пазара, а досега нищо не се знаеше, пф, несериозна работа от страна на някои издателства. Вместо сами да си правят реклама, те занемаряват всичко това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Как е възможно една малка лъжа да забърка Медоу Зарвас в такива големи неприятности?

Естествено, Девлин Фицуилям я спипва в момента, когато тя нахлува с взлом в имението му, за да открадне безценна картина. А Медоу, в изблик на паника и отчаяние му казва, че има амнезия и няма представа как и защо се е озовала там...

Обаче какво е изумлението й, когато Фицуилям с опасна усмивка й припомня, че тя е... неговата съпруга и няма за какво да се тревожи - той ще й помогне да оправят нещата.

Когато собственият коварен план на Девлин става ясен, Медоу се оказва забъркана в една измамна игра с много високи залози. Тя не смее да отклони поглед от него (пък и не иска...), докато осъзнава, че опасността тепърва се задава.

И трети играч се включва в играта, опитвайки се да убие и двамата...

Кристина Дод е автор, който много ми пасва - винаги има гореща романтична интрига, бързо действие и добра доза от онази магическа съставка - сърце. - Джейн Ан Кренц

Книга от Кристина Дод е като чаша шампанско - искряща и греховно вкусна! - Лайза Клейпас

Въх това изглежда супер интересно, ще се чете, дали е вече на пазара?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, днес я мернах в Хеликон. Излязла е и новата на Н.Робъртс.

Редактирано от Бобока (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм,тези дни май все интересни книжки излизат.Който си я купи да сподели хубава ли е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни излезе първата книга от новата поредица на Кристина Дод. Изглежда страшно интересна. Книгите ще са общо три - за трима братя, които са наследници на винарска изба. Ето и ревютата на трите книги:

Scarlet Deception

1. Secrets of Bella Terra (2011)

The three dynamic Di Luca brothers are tormented by their memories of the past. Brooding and sexy Rafe Di Luca has returned to his family’s luxurious vineyard resort for one reason: to find out who attacked his beloved grandmother.

He discovers that a long-ago quarrel has ignited once more, forcing him to work with Brooke Petersson. Years ago, he and Brooke shared a powerful passion before he walked out of her life.

As the danger escalates and their passion threatens to rage out of control, Brooke fights her treacherous longing for a man who will never truly share his life with any woman. Remembering the anguish of the love they shared, she vows that Rafe may possess her body, but never again will he reach her fiercely guarded heart.

The peril they face will either bring them together, or destroy them both … unless they uncover the secret that will change everything.

2. Revenge at Bella Terra (2011)

Ruthless Eli Di Luca hides the torment of his past beneath a façade of iron control. No one suspects the anguish he suffers, or the reasons why he has sworn never to marry. Only blackmail could change his mind…

Beautiful young author Chloë Conte’s first book zoomed to the top of the bestseller lists. Now, struggling to write her second mystery, she retreats to an isolated cottage in a private vineyard. But with his magnetic appeal and his fascinating tales of Bella Terra’s violent past, Eli Di Luca proves an irresistible distraction, and Chloë finds herself falling in love with a man she hardly knows. Soon she discovers that Eli has been keeping secrets from her, and the truth will bring more than heartbreak…it will put them both in mortal danger.

When murder and peril threaten, the only way Chloe can survive is to trust the man who has betrayed her…and that’s a price her stubborn heart may not be willing to pay.

3. Betrayal at Bella Terra (2012)

At nineteen, Noah Di Luca was Bella Terra’s golden boy, handsome, confident, and untouched by the shadows that tormented his brothers…or so everyone believed. Driven by ambition, beautiful teenage Penelope Alonso fought her way out of the ghettos.

During one hot summer, they came together in the sweetness of first love…until his past reared its ugly head and Noah walked away from her without a word.

Nine years later, Penelope returns, never imagining she’d see Noah or that one glance would wake their fiery passion. But even as she fights the impulse to love him again, their secrets betray them. As peril builds around them, Penelope has one choice: to survive, she must once again trust the man who betrayed her.

Even with terror stalking through Bella Terra’s streets, love may be the most dangerous choice of all.

Ето тук можете да прочетете за героите - Cast

Ако ги издадат на български, веднага ще си ги купя, обичам истории с вино, а засега май само една такава съм чела и тя ми е сред любимите книги - Отрова на Нора Робъртс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що забрай превода бе душко. :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.........................................обичам истории с вино, а засега май само една такава съм чела и тя ми е сред любимите книги - Отрова на Нора Робъртс.

Тогава ти предлагам да прочетеш „Нежни мигове“ на Джорджия Боковън, която пак се разказва за една винарска изба и любов.Няма да съжаляваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване