Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Прекрасно , явно тия от издателството знаят за какво става въпрос:::;))))))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

:withballoon2: О, Боже мой! (както казваше една телевизионна героиня) чудесно резюме, приказна корица и най-вече ДЖУЛИЯ КУИН на книгааааааааааааа. Аз не мога да повярвам... и подскачам от радост! П.С. Ако не се бъркам точно тази книга си бях избрала да пробвам да чета на руски преди повече от година, но разбира се завидната ми скорост на четене ме отказа още на четвърта глава, та ако не бъркам началото бе повече от обещаващо! Нямам търпение, да идва по-бързо двайсти!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично цля ден подскачам наоколо екзалтирано. Ако това издателство ще издава исторически романи, и то такива, с прекрасни корици и на прекрасни автори, просто ще съм на седмото небе. А и като знам, че книгата излиза само сле 9 дни, в еуфория съм :withballoon2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес Ели като ми пусна линка към предстоящи в тракера първо не видях книгата. След това щях да умра от кеф! Джулия Куин, на хартийка. Още сега и правя място в библиотеката си. :withballoon2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахахаха.... Юпииииииииииии... Познайте кой сега тръска бясно жига, подлудявайки съседите Публикувано изображение Мамоооо, кефа е на мах, сърцето препуска дивашки, а моя милост се хили лъчезарно на компа от безметежна радост. Божичкооооо, бях отписала вече окончателно БГ-издателствата, ноооооо... надеждичка взе да се прокрадва в опустелата ми душа. Страхотна новина, Ине, огромно благодаря, че я сподели, за да изживеем заедно радостта. Попътен вятър на издателството и дано и занапред да ни поднася толкова шокиращо- разтърсващи умопомрачително-великолепни изненади. Публикувано изображение Направо отраз ме спечелиха за железарски фен.

П.С.Цялата поредичка е едно невероятно изживяване, изпълващо душата с най-красиви емоции: от бясно забавление до затрогващи до болка моменти. Втората книжка е за братовчедката на Ема - Арабела, а третата е за приятеля на Алекс. Уникално-разкошна поредица, която се вдишва на един дъх.Публикувано изображение

Малии, така се въодушевих, че ей ся ша им драсна на мейла една благодарствена реч. Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майчице Боби, много добре го каза. И аз се бях предала и изгубила вяра и надежда в бг издателите, примирявайки се че ако искам да чета нещо свястно, най-добре ще да е да залягам здраво над английския. А то какво стана - 2 месеца по-ранна Коледа!!! Присъединявам се към пожеланията ти и те моля да запиташ издателството, какви са бъдещите им планове и разбира се ако може да споделиш отговора с нас :) п.с. колко съм ненаситна обаче, то още първата книга не е излязла, а аз вече ламтя за още :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плановете на издателството може да намирате вече в техния сайт http://www.tiarabooks.com/ Имат вече и фейсбук профил http://www.facebook.com/profile.php?id=100003029959573 Подменила съм корицата в играта, тъй като цветовете на предната не са реални. Цената, според сайта им ще бъде 12 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плановете на издателството може да намирате вече в техния сайт

http://www.tiarabooks.com/

Имат вече и фейсбук профил

http://www.facebook....100003029959573

Подменила съм корицата в играта, тъй като цветовете на предната не са реални.

Цената, според сайта им ще бъде 12 лв.

О, Ели благодаря че сподели сайта им, вчера се рових доста безуспешно, за да открия нещо в гугъл, но все удрях на камък. Досега се ровичках в него, страшно ми хареса, адски оригинален е!

А видяхте ли и останалите книги, които са включили в предстоящи, резюметата са толкова завладяващи - и има за всекиго по нещо съвременно и вампири... Просто ще се гътна от кеф! Дано само успеят да издават по-начестичко!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз нали съм си нагла, веднага им писах. Казаха, че ще се съсредоточат в издаването на чужди за България авторки на исторически романи, дамска проза, паранормални романи и може би тайм травъл. Аз като почитателка на историческото и на паранормалното, харесах само книгката на Джулия Куин и тази на Алиса Дей, в която ще се разказва за Атлантида. Другите две не ме грабнаха особено, но ще почакаме и ще видим, не винаги по-резюмето може да разбереш дали една книга си заслужава. Но аз пак да си кажа, много се радвам, че ще издават исторически романи, Ирис нещо забегнаха, макар и с доста зле поднесени книги, аз купувах всичко тяхно, Плеяда също нещо прекъсна историческото, и всичко живо се съсредоточи на книги за вампири, които макар да ми харесват, почнаха да ми омръзват. Та потривам доволно ръце в очакване на изненадите, които може да ни поднесе това ново издателство. Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз веднага разгледах сайта на издателството. Много хубаво е направено, също и особено много ми хареса логото на издателството, много сладко "Т" и "Б". ;) Всички предстоящи книги от издателството ми харесаха. Атлантида звучи страшно интересно, а и много се радвам, че ще издават Как да се омъжиш за вампир милионер - книгата е много интересна. Определено ще си купя всички предстоящи книги. ;) Очаквам ги с нетърпение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз веднага разгледах сайта на издателството. Много хубаво е направено, също и особено много ми хареса логото на издателството, много сладко "Т" и "Б". :ph34r:

Всички предстоящи книги от издателството ми харесаха. Атлантида звучи страшно интересно, а и много се радвам, че ще издават Как да се омъжиш за вампир милионер - книгата е много интересна. Определено ще си купя всички предстоящи книги. :) Очаквам ги с нетърпение.

"Войните на Посейдон" са направо прекрасни. Страхотна поредица. От нея е и последната ми любов АЛАРИК :clown:Момичета като чета за тоя мъж имам чувството че ще се разтопяяяя... :ph34r:

Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към положителните отзиви за Алиса Дей. Книгите са много вълнуващи и страстни, доста приличат на Братството. Рускините са ги превели до 6-тата.

Редактирано от Бобока (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехаааа, направо ги нападнахме горкичките, с бясна скорост. Сигурно се чудят какво ли чудо ги е сполетяло.Публикувано изображение И аз като Инето се отчетох още снощи на мейла им. По отношение на бъдещите им планове за великолепната Джулка Куин, е да доиздадат поредичката "Блайдън" и да продължат с цитирам: "новата й четирилогия, първата книга от която излезе през лятото" (Мамооооо, ша са гътна скоропостижно от бесен кефПубликувано изображение ). Предполагам, че става въпрос за поредичката Smythe-Smith Quartet, първата книжка от която "Just Like Heaven" излезе това лято? Ех, ша трябва да са въоръжа със слонско търпение, за да изтрая кротко до таз поредичка. Публикувано изображение

П.С. Петенце, и моята душа е раззинала кръвожадно ненаситната си муцуна, ламтейки за конски дози романтика. Но скептика в мен, ме кара да са ущипа мощно и ако не се събудя, значи не е сън. Остава само горещо да си пожелаем, всичко обещано да го държим някога в ръцете си, а в сърцето си да му се наслаждаваме безметежно.Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мамма миа!Това издателство прави страхотен старт :) Джулка на хартийка :D Чела съм "Как да се омъжиш за вампир милионер",книгата се чете леко, а и много се смях с главните герои ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бая месеци минаха докато излезе корицата на тази книга, както и да е резюмето хваща окото и съм я прибавила в списъка за бъдещи покупки. Все още няма цена:

Публикувано изображение

Оливия Седжуик, редакторка в нюйоркското списание „Блясък”, научава, че богатият й баща й е завещал вила в Блубери – града, който тя напуска, след като забременява на шестнайсет години. При завръщането си в Блубери тя среща Закари, първата й любов. Научава, че дъщеричката й не е починала, а е отгледана от него, и той е дал името Кайла. Оливия е смаяна и потресена – очевидно е станала жертва на заговор, целящ да я раздели с детето й. И докато се опитва да разнищи конспирацията, някой започва да й изпраща заплашителни писма...

Дано скоро Плеяда обяват какво ще е следващото им заглавие,.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте на 22 ноември "С единия крак в гроба" - книга втора от поредицата СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ на Джанин Фрост. Нова среща с Кат... и невероятния Боунс :-)

Публикувано изображение

Очаквайте през януари уникалните Кат и Боунс в: "На ръба на гроба", книга трета от СРЕДНОЩЕН ЛОВЕЦ на Джанин Фрост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-после Ирис пуснаха книжката на Кони Мейсън

Публикувано изображение

Вече на пазара, цена 8,80лв.

Прочут с подвизите си на бойното поле и в женските легла, лорд Дракон не гори от желание да се ожени за богата наследница, която дори не е виждал. Но се налага - рицарят без земя няма как да стане барон, а и не може да откаже на своя крал. Но как да избере единствената между трите жени, които са му посочени? Не му харесват нито скърбящата вдовица, нито опърничавата заядливка. Значи остава само плахата девица.

Инфото за книгата излезе отдавна и вече ето я и нея, веднага я почвам :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер много се радвам за книгите на Джанин Фрост, бях се простила с надеждата че ще прочета втората преди края на годината. И тъкмо повод да си поприпомня малко "На крачка от гроба" :) Колкото до книгата Конито, резюмето ме зарибява, амааа като ги знам творбите на Ирис, дори нямам желание да се опитвам да я чета, само да се ядосвам как са похабили иначе добрата история. П.С. Преди малко си взех последната сватбена агенция на Нора и въпреки, че пооплюх корицата в интерес на истината на живо изглежда една идея по-добре от колкото на монитора, но пак не може да се сравнява с предишните....ама важно е съдържанието :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер много се радвам за книгите на Джанин Фрост, бях се простила с надеждата че ще прочета втората преди края на годината. И тъкмо повод да си поприпомня малко "На крачка от гроба" :)

Колкото до книгата Конито, резюмето ме зарибява, амааа като ги знам творбите на Ирис, дори нямам желание да се опитвам да я чета, само да се ядосвам как са похабили иначе добрата история.

П.С. Преди малко си взех последната сватбена агенция на Нора и въпреки, че пооплюх корицата в интерес на истината на живо изглежда една идея по-добре от колкото на монитора, но пак не може да се сравнява с предишните....ама важно е съдържанието :)

Недей да се отказваш от Кони, книжката засега е много интересна, а Ирис май почват да с еподобряват, не е толкова зле, колко преди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво, хубаво, две нови книги без да ги очаквамееееее. Боунс и Кат не ме впечатлиха, но пък си купих първа книга, така че ще си окомпектовам поредицата - се ще се забавлявам в обедните почивки. За Ирис- е към тях от много време нямам очаквания като превод, но ако няма правописни грешки и откровени ИДИОТИЗМИ в една добра история - значи са ударили десятката. п.п Пример за идиотизъм /жалко, че не мога да посоча книгата/ е: Графиня К. много ядосана към съперницата си маркиза Н. - Като си толкова ОТВОРЕНА....... Страхотен стил на изказ, за английска аристократка от 18 век, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, аз лично съм чела първа и втора на "Среднощен ловец" на фен превод. Втора книга повече ми хареса, а и тя свърши толкова готино, че простода те засърбят пръстчетата за трета ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също прочетох няколкото преведени книги от поредицата "Среднощен ловец" във фен - превод ( в интерес на истината - затова си взех и първата книга), и ще взема и следващите, които се издадат. Така, че ... новината е много добра!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте новата ни книга "Възраждането на Атлантида"на Алиса Дей.

Единадесет хиляди години по-рано, преди моретата да погълнат атлантите, Посейдон възлага на няколко избрани воини да служат като защитници на хората в новия свят. Има само едно правило – беше им забранено да ги желаят. Но правилата са измислени, за да бъдат нарушавани…

Когато тя го призовава…

Райли Доусън е много повече от предана социална работничка във Вирджиния Бийч. Тя е дарена с мисловна връзка, до която единствено атлантите са имали достъп в продължение на хиляди години. Фактът, че е „емпат”, вероятно обяснява нейната изпъленана с копнеж близост с мътните вълни на океана, убежището, което сякаш й осигуряват и сексуалните импулси, които изглежда се излъчват от дълбините му…

Той идва...

Конлан, върховният принц на Атлантида, излиза на повърхността с мисия, да върне откраднатия тризъбец на Посейдон. Но нещо друго го завладява - интимните емоции – и желания – на един човек. Неустоимо привлечен от тайнствената красавица, Конлан скоро споделя с нея повече от своите мисли. Но в разгара на битката за възвръщането на силата на Посейдон, колко дълго може забранената любов да продължи между две различни души от два различни свята?

Хип-хип, ура! :help: Корицата е направена страхотно! И сега остава само да чакаме.

Редактирано от djenitoo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване