Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предстоящи и нови заглавия на книжния пазар

Препоръчан отговор

Кристина Дод - Загубена в твоите обятия

Корична цена: 8.80 лв.

ИК "Ирис"

Младата и красива медицинска сестра Инид Маклийн научава зашеметяваща новина - избухнала е страшна експлозия, а сред ранените е и нейният съпруг Стивън.

Всъщност Инид се е надявала никога да не срещне отново този ужасен негодник, изчезнал безследно още преди години.

Но се оказва, че прекрасният мъж със златисти очи, за когото тя се грижи сега, няма нищо общо с онзи Стивън, който я е преследвал в нощните й кошмари...

Публикувано изображение

Пета книга в поредицата "Governess Brides".

Супер супер супер :wors::hush::):clap:

Аз пък ще зарадвам всички фенова на Нора, с най-новата книжка от поредицата "В смъртта"

"Обещания в смъртта" - Нора Робъртс

Излиза на пазара на 26.2.2010г.

Корична цена: 11,95лв

Публикувано изображение

Лейтенант Далас е повикана на местопрестъпление, където с ужас установява, че жертвата е детектив Амарилис Колтрейн. Тя не само е работила в нюйоркската полиция, но и е имала романтична връзка с близкия приятел на Ив – медицинския експерт Морис. Далас поема случая, съзнавайки, че разрешаването му е от особено значение.

Първоначалният оглед сочи, че детектив Колтрейн е била нападната със собственото й оръжие и е познавала убиеца си. Това кара лейтенант Далас и партньорката й Пийбоди да проучат внимателно миналото на жертвата. Те откриват, че Колтрейн е знаела опасни тайни и смъртта й вероятно е свързана със събития от миналото на Ив Далас и съпруга й.

Неочаквано Ив получава пратка с оръжието, полицейската значка и документите на Амарилис Колтрейн, придружени със заплашително съобщение. Безмилостният убиец трябва да бъде заловен, преди да се добере до следващата си мишена – лейтенант Далас.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 991
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

ИМА ЛИ ПОСЛЕДНА ВОЛЯ... Когато преди десет години младата Дилейни Шоу напуска дома си, оставя зад себе си неспирни клюки и скандал, които унищожават репутацията й. Но сега Дилейни се завръща в Трули

КРИСТИНА ДОД, автор на бестселъри със запазено място във върха на класациите на Ню Йорк Таймс, поднася една гореща история за мъж, който не е това, което изглежда, и жена, която е самото бедствие… К

Оххх Слава Богу, че се върнаха към старите корици, много, много съм доволна. Нова авторка, сууупер и забележете книгата е първа от поредица...може и да си преразгледам отношението към Ирис, че в после

Публикувани изображения

Може ли малко да ми поразкажеш от "До края на света"? :) че много се чудя дали да я прочета?

Оох,откъде да почна?!

Това и страшно драматична книга и изисква да имаш носни кърпи наблизо.

Такаа..

Разказва се за Катрин,която е фотограф и Травис ,който се занимава с яхти и е много богат.;)

И двамата са разведени ,ужасно разочаровани от брака.

Тя е непрекъснато заета с работа-грижи се за майка си(напълно безотговорна към парите) и брат,и сестра си(на които плаща колежа).

Общо взето очаква всеки момент част от товара й да намалее,както и да си прибере дължими пари.

Тогава получава нова задача свързана с главния.

Травис е много подозрителен към жените,което се отразява на отношенията им.

Мисли си,че му иска парите,че все е заета с работа и то пак заради пари.

Не им е много лесно ,но някак си карат.И така до момента,в който тя забременя.А тя ходеше на лекар и той й бе казал,че шансът да има деца е малък,а и с този постоянен стрес вероятността пада още повече.Естествено каза на Травис.

И тогава стана каквато стана.;)

Няма да разказвам повече,за да не издам всичко,но тепърва става драматично.

Супер супер супер :) :) :clap: :clap:

Аз пък ще зарадвам всички фенова на Нора, с най-новата книжка от поредицата "В смъртта"

"Обещания в смъртта" - Нора Робъртс

Излиза на пазара на 26.2.2010г.

Корична цена: 11,95лв

Чак края на февруари!?!Тези защо не се позабързат!Това означава,че ще чета към средата на март!

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оох,откъде да почна?!

Това и страшно драматична книга и изисква да имаш носни кърпи наблизо.

Такаа..

Разказва се за Катрин,която е фотограф и Травис ,който се занимава с яхти и е много богат.:)

И двамата са разведени ,ужасно разочаровани от брака.

Тя е непрекъснато заета с работа-грижи се за майка си(напълно безотговорна към парите) и брат,и сестра си(на които плаща колежа).

Общо взето очаква всеки момент част от товара й да намалее,както и да си прибере дължими пари.

Тогава получава нова задача свързана с главния.

Травис е много подозрителен към жените,което се отразява на отношенията им.

Мисли си,че му иска парите,че все е заета с работа и то пак заради пари.

Не им е много лесно ,но някак си карат.И така до момента,в който тя забременя.А тя ходеше на лекар и той й бе казал,че шансът да има деца е малък,а и с този постоянен стрес вероятността пада още повече.Естествено каза на Травис.

И тогава стана каквато стана.:clap:

Няма да разказвам повече,за да не издам всичко,но тепърва става драматично.

ясно, значи да - ще се чете. Много ти благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решат Нури - Листопад

Издател: ИК "Intense"

Корична цена: 12.00 лв.

Романът "Листопад" е писан през трийсетте години на двайсети век. Това са първите години на младата турска република, когато се установяват новите порядки в светския живот, докато старите все още не са отживели.

Това е книга, която разказва за есента на живота, за семейните грижи на един порядъчен, отговорен и чувствителен високообразован чиновник.

Али Ръза поразява със своята сила и скромност. Семейството като висша ценност, страхът за децата и смисълът на избора в жизнения път на всеки един, са нишките, увлекателно сплетени в тази история.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали вече сте видели, но аз чак днес забелязах тази книга:

Публикувано изображение

Автор: Решат Нури

Издател: Унискорп

Цена: 14,00 лв.

Анотация: Красивата, жизнерадостна и своенравна Фериде не е типичното турско момиче от последните години на Османската империя. Тя израства в богато и уважавано семейство, получава добро образование и наследство, но осмисля съществуването си чрез личната саможертва. Влюбва в своя братовчед, който също отговаря на чувствата й. В деня на сватбата Фериде научава за друга жена в живота на любимия си. Гордостта не й позволява да преглътне обидата и я изпраща из най-затънтените кътчета на Анадола, където бедните и неуките имат нужда от песента на Чучулигата. Романът е филмиран през 1966 г. и 1986 г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Един ден, някога"- Даниел Стийл

изд.Бард

Публикувано изображение

Животът винаги ни изненадва

Написан с много остроумие и интелигентност, новият роман на Даниел Стийл изследва любовта във всичките й проявления, като ни разказва за живота на три необичайни, но чудесно допълващи се двойки.

Да си влюбен до уши, когато най-малко очакваш и в когото най-малко искаш, да преобърнеш живота си за броени дни, да се впуснеш смело към бъдещето – тези неща се случват един ден, някога.

Забавен, секси и мъдър, „Един ден някога” е вълнуващ и провокиращ роман!

Даниел Стийл е призната за една от най-четените писателки. Нейните романи са продадени в над 580 млн. екземпляра по света!

излиза на 01.03.2010 г.

320 страници

мека корица, цена 11.99 лв.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Очаквайте на 05.03.2010 г.!

Семейство Сноу има три вече пораснали деца, които успешно се справят с предизвикателствата на живота. Синът им Крис е създал собствено семейство и гради успешна кариера. Моли взема дейно участие в семейния бизнес за отглеждане на цветя. По-голямата сестра – Робин, е гордостта на семейството с много победи в престижни състезания по маратон.

Робин тренира за Олимпиадата, когато е намерена в безсъзнание на пътя. В болницата се установява, че е получила инфаркт и е изпаднала в кома. Съкрушените родители отказват да приемат мрачните прогнози на лекарите. За пръв път Моли получава възможността да излезе от сянката на Робин. В този труден момент тя трябва да бъде близо до сестра си, да утешава родителите си и да се грижи за семейния бизнес.

Когато Моли намира случайно дневника на Робин, наяве излизат дълго премълчавани истини. В семейство Сноу трябва да признаят греховете си и да намерят сили да си простят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линда Хауърд - Онази нощ

ИК "Плеяда"

Фейт Девлин е бедно момиче от Луизиана, което открай време обожава богатия чаровник Грей Руйяр. Той обаче прави всичко възможно да съсипе нея и семейството й, въпреки че я желае. А след като я унижава, Фейт иска да го намрази... въпреки че сърцето й подсказва друго.

Публикувано изображение

Книгата не е "нова", написана е отдавна - през 1995 г.,но е страхотна.Една от най-хубавите на Линда.

Поне ориентировъчно - кога ще излиза?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно,защото корицата още не е готова.Не пише ли нещ на сайта?

Ясно. На сайта не пише. Помислих си, че някой може да има вътрешна информация.

Ще я чакам с нетърпение да излезе!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

"Oнази нощ" - Линда Хауърд

Публикувано изображение

Едва четиринайсетгодишна Фейт Девлин напуска градчето Прескът в Луизиана. Прогонена е от богатия чаровник Грей Руйяр, син на човека, с когото се предполага, че майка й е избягала.

Минават дванайсет години и Фейт се завръща. Момичето, израснало в бедност и мизерия, вече е преуспяла делова жена. Обаче отново е нежелана в Прескът, а най-върлият й противник е Грей, който управлява семейния бизнес след изчезването на баща си. Сега той е най-влиятелният човек в града и повече не иска да чуе името Девлин. Само че щом погледне Фейт, винаги си представя как я люби. И все пак... немислимо е да я обича, защото възнамерява да я съсипе.

А Фейт се бои, че любовта й към него – онази любов, която таи в сърцето си от детинство, ще попречи на новата й мисия – да разплете загадката от миналото.

Любов и омраза се преплитат в този роман, изпълнен със страсти, горещи като нощите на Юга.

"Компаньонката" - Аманда Куик

Публикувано изображение

Граф Сейнт Мерин търси жена. Намеренията му са чисто практични – необходима му е умна красавица, която известно време да представя пред обществото като своя годеница. Каква е истинската му цел? Да отблъсне многобройните кандидатки, които се стремят към богатството му. Най-лесният начин е да намери компаньонка за тази роля. Само че откриването на подходяща жена се оказва истинско предизвикателство... докато той се запознава Елеонора Лодж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Граф Сейнт Мерин търси жена. Намеренията му са чисто практични – необходима му е умна красавица, която известно време да представя пред обществото като своя годеница. Каква е истинската му цел? Да отблъсне многобройните кандидатки, които се стремят към богатството му. Най-лесният начин е да намери компаньонка за тази роля. Само че откриването на подходяща жена се оказва истинско предизвикателство... докато той се запознава Елеонора Лодж.

Боже, божееееее Публикувано изображение Направо не мога да повярвам на ушите си :cool: Страхотно!!! Фантастично!!! Ох, мамооо, ще взема да ги заобичам тези от "Плеяда", макар и с риск да получа един здрав шут у дома за награда Публикувано изображение Книжката е невероятна разкошотия - смес от забавна, лека история с типичните за Аманда ексцентрични герои и разбира се щипка кримка Публикувано изображение Уф, дано да я издадат по-скоро - нямам търпение да я прочета на БГ Публикувано изображение Редактирано от Тор (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Oнази нощ" - Линда Хауърд

Ура!!! :angry::down::mad:

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малеее, като мидях поста на Ralna , си казах веднага отивам да си ги купя. Ех, защо не са вече на пазара, ами трябва да чакам още.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа доста се опулих като видях, че ще пускат книга на Аманда, щото си мислех, че само Съни може. Ама като гледам явно и те могат. Малко ми е скапано заглавието, ама иначе и аз й се радвам. Дано само да издадат и останалите книги, ако е от поредица. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа доста се опулих като видях, че ще пускат книга на Аманда, щото си мислех, че само Съни може. Ама като гледам явно и те могат. Малко ми е скапано заглавието, ама иначе и аз й се радвам. Дано само да издадат и останалите книги, ако е от поредица. :P

могат разбира се слънце и ще го направят. колкото до заглавието е то вече се видя колко изобретателни са. сега поне половината име го има та се сетихме коя е книгата. и това не е малко.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съни, нали става въпрос за книгата на Аманда Куик "The Paid Companion"? Щото аз тази съм чела на руски и мисля, че става въпрос за нея :) Тя е самостоятелна книга, не е в поредица.

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съни, нали става въпрос за книгата на Аманда Куик "The Paid Companion"? Щото аз тази съм чела на руски и мисля, че става въпрос за нея :) Тя е самостоятелна книга, не е в поредица.

Не съм Съни, но да отговоря: Да, това е "The Paid Companion";)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм Съни, но да отговоря: Да, това е "The Paid Companion":)

и не е издавана у нас преди сто години под друго име нали?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и не е издавана у нас преди сто години под друго име нали?

Не, книгата е сравнително нова - от 2004 година.

Изглежда интересна, мисля че е добро попадение от страна на издателството. Изобщо съм доволна, защото напоследък излязоха доста яки исторически книги!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда интересна, мисля че е добро попадение от страна на издателството. Изобщо съм доволна, защото напоследък излязоха доста яки исторически книги!

А като знам какво готви Съни, направо потръпвам от радост :whist:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като знам какво готви Съни, направо потръпвам от радост :whist:

Ей,момиче това е гадно. :mad: Аз като не знам,не мога и да се успокоявам,че скоро ще държа хубава книга,

пък се пръскам от любопитство :):wors::eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,момиче това е гадно. :mad: Аз като не знам,не мога и да се успокоявам,че скоро ще държа хубава книга,

пък се пръскам от любопитство :speak::speak::eek:

споко де и това което аз готвя и това което намигнах на плеада ще е факт. с две думи хубаво. а ти слънце вместо да се идосваш потърси една котка в нета може ти подшушне нещо.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналото лято става въпрос за The paid Companion" на Амандичка тук, във форума. Svetla11 спомена за нея и нали съм голям глист, веднага й се метнах :cool: Ето и инфото от Svetla11 - направо го пействам тук.

...А сега за "The Paid Companion": Главния не иска да се жени и има нужда от годеница за пред обществото за да не могат майките да му натрапват дъщерите си докато той търси убиеца на чичо си и се сеща да потърси тази годеница в офиса за наемни придружителки (разбира се не казва точно за какво/кого търси придружителка) Главната пък отива в същия офис да си търси работа (след като семейството и е фалирало и тя е принудена да си изкарва прехараната) тя е малко опърничава и устата затова не отговаря на изисканията за компанйонка но пък главния я харесва именно заради тия й качества и я наема. Когато започват да живеят заедно той открива че тя е по вече отколкото е очаквал, тя много му помага както с ролята си за пред обществото така и в търсенето на убиеца, и на фона на това търсене разцъфтява тяхната любов...

Книгата е вълнуваща, пълна с остроумни диалози, комични ситуации и се чете на един дъх - дано в скоро време се преведе и на блг-и...

Докато четях романа, много се забавлявах, както и с всички книги на Мандито, но аз съм пристрастена и съм способна да сипя суперлативи докато ми пресъхне устата .... и почна да досаждам здраво :shy11: За което се извинявам, ама ужасноооооо мноооого се радвам, че още една книжка на Амандичка ще види бял свят на БГ :dancing18: Ох,божеее, а пък с каквоооооо нетърпение чакам S E C O N D S I G H T - направо ще се пръсна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Нова книжкааааа.... :ph34r:

"Моят съсед пиратът" - Дженифър Ашли

Вече на пазара

Публикувано изображение

Лондон, 1810 г.

Лейди Александра Алистър се чуди на промяната на съдбата. Нейни съседи в Мейфеър са Грейсън Финли и дванайсетгодишната му дъщеря. Преди години Грейсън изчезва от салоните на висшето общество и скоро се понася слухът, че е станал пират. Но сега е в Англия и дори се кичи с титлата виконт.

Бъркотията около красавеца става пълна, когато веднъж Александра вижда как няколко груби моряци заплашват да го обесят, ако издаде нещо на Адмиралтейството. Когато бандитите си тръгват, Александра буквално спасява живота на Грейсън, защото онези все пак са успели го окачат на въжето. Като награда младата спасителка получава целувка от благодарния си съсед. А щом го опознава по-отблизо, вече е безумно влюбена в него.

Но когато Грейсън отвръща на нежните й чувства, неговият враг Джеймс Ардмор потрива от задоволство ръце. Защото е получил нов коз в играта за унижожаването му...

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване