Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лига 'Европа' - дискусии, новини, резултати

Препоръчан отговор

Може да се насладите на прекрасното изпълнение на Химна и Моя страна, моя България,

изпяти пред 45 000 зрители от прекрасната Крисия Тодорова!

Това красиво и невероятно дете, и този чудесен отбор Лудогорец, ни накараха да се гордеем че сме БЪЛГАРИ!

http://www.kaldata.com/forums/topic/143329-положителните-новини/?p=2807899

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 368
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

голям мач, а ? 3:3 - направо се изкефих максимално :0 Дори да не продължавахме напред в лигата - пак мачът беше супер !

keba, Лудогорец доказаха, че си взимат поука от всеки мач. Не си мисли, че и треньор и ръководство няма да направят нужния разбор на мача с всички плюсове и минуси на играта им. На мен друго ми прави

Абе тука пак ли се изказват само идиоти  ,вместо да се радват всички и да се обединят в едно нещо,пак има тиквеници-хейтъри които са недоволни.Какво повече трябва да стане за да оцени някой такова по

Тук категорично не съм съгласен - намирам за крайно неуместно преди мач от клубен турнир да се пее националния химн, при това на живо от малко дете, а за националния отбор същия този химн да се върти на грамофонна плоча от 1968 г. Моите уважения към постижението на Лудогорец, но Разград (или кой да е друг на неговото място) не е България.

За това, че за националният отбор се пуска химн на грамофонна плоча от 1968 година са виновни(ако приемем, че това е вина) едни други господа, а не организаторите на мача на Лудогорец. Това, че химна бе изпят от едно дете - какво по-хубаво може да искате.Аз пък намирам за крайно уместно националния химн да се изпълнява преди всеки мач на който и да е български отбор, когато се играе мач от европейските клубни турнири. Разград и всеки друг град и село са България, и всеки може да пее химна когато и където си поиска.Сигурен съм, че голяма част от младото поколение не знае пълния текст на химна. А дано, част от това младо поколение, по този начин да го научат.Тези минали през казармата знаят, че всяка сутрин и всяка вечер знамето се вдига и сваля докато звучи химна на Република България и всички в строя трябва да пеят.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се насладите на прекрасното изпълнение на Химна и Моя страна, моя България,

изпяти пред 45 000 зрители от прекрасната Крисия Тодорова!

Това красиво и невероятно дете, и този чудесен отбор Лудогорец, ни накараха да се гордеем че сме БЪЛГАРИ!

http://www.kaldata.com/forums/topic/143329-положителните-новини/?p=2807899

Каква поредна футболна драма, драги зрители!

За твоята горделива същност ще пейстна статуса ми от ФБ отпреди час.

Приеми, че това ми е мнението, касаещо поста ти.

Какво мисля ли?!?!

Ще споделя нещо, относно снощния мач между Лудогорец и Валенсия.

Само аз ли не съм съгласен с това едно дете да се използва за такива "каузи", а и само аз ли съм на мнение, че не може, не трябва, не бива, не е допустимо националния ни химн да се изпълнява (няма значение от кой и дали е на запис) на футболна среща между клубове, а не на националния отбор?!?!

Кой има нужда да си опресни знанията относно това къде и по какъв начин се употребяват националните ни символи, какъв е реда за това и какво точно е допустимо?!?!

Прибирам се снощи малко преди полунощ и ФБ гъмжи от "Страхотно!", "Невероятно", "Настръхнах!", "Възбудих се!" (последното не в оня смисъл) и никъде не видях мнение като моето.

Аз ли бъркам някъде?!?!

Няма проблем да ме обори някой и да ми посочи аргументирано къде бъркам.

И да подчертая - харесвам Лудогорец и няма как да не се кефя на който и да е човек и отбор (не само футболен), който жъне успехи в България и по света.

За детето нямам какво да кажа - има си родители, мениджъри, продуценти и секви други тапанари, които са решили да жулнат някоя хилядарка от Домусчиев, но това ли е определящото вече в тая тъпа държавица?!?!

На това ли се кланяме?!?!

А бе тъп съм и това е, ама ще се ограмотя - обещавам тържествено!

Наздраве!

Гордостта краси човека...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те боря, ама утре, че сега съм пийнал. 

Е, бърза работа нямаме. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те боря, ама утре, че сега съм пийнал. 

И аз ще се включа в тази борба!

Много други държави на, които подражаваме, изпълняван своя национален химн с повод и без повод и никой не се противи на това. Химни са се изпълнявали и от деца, хорове и също никой не се е противил на това! Какво толкова лошо има да развяваме националния си флаг и да пеем своя химн??? Тези символи не са собственост единствено на управници и управляващи, не са приоритет само за национални празници и мероприятия. Тези символи не са собственост на столицата.Тези символи са собственост на народа.

Как да станем повече Българи ако няма около какво да се сплотим, да се гордеем, да покажем  - това са националните символи. Националните символи показват сила и заради тях българина би дал всичко!

И да се разберем - всеки град, всяко село, всяка колиба е България

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кaжи сегa нещо. Тия нещa дето си ги изписaл, дa кaжем, че съм OK с тях. Aмa с кaкво ви попречи пеенето? Кое точно ви подрaзни? Кое не ти хaресa? Знaеш, говорим си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което ми хареса от цялостното представяне на Лудогорец този сезон е увереността и спокойствието в играта. Не си спомням български отбор да е играл с такова самочувствие в евротурнирите.

Е, вече с Валенсия бяха повече на крилете на вдъхновението и все пак създадоха добри положения първото полувреме. Даже доста добри... но испанците са си класа. А и опита е важен. Три пъти са го печелили този турнир, а преди два сезона до полуфинал стигнаха.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека пожелаем успех на Лудогорец днес. Макар резултата да е ясен за всички, то да се насладим на футболната игра!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека пожелаем успех на Лудогорец днес. Макар резултата да е ясен за всички, то да се насладим на футболната игра!

И повече точки за повече български отбори в турнирите  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Довечера е финала за "ЛЕ". Като фен на Бетис и Ювентус ще пропусна :no-no:

Ако си пропуснал значи си изпуснал. Стана много добър мач и след дузпи Севилия е новият шампион на ЛЕ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Днес се навършват 25 години от една от най-драматичните и унизителните загуби на Левски в евротурнирите, довела до прозвището "евроидиотите". На 26 септември 1989 г. "сините", тогава под името Витоша, гостуват на белгийския Антверпен в среща реванш от 1/32-финалите на Купата на УЕФА. Първата среща в София завършва 0:0.
Двубоят на "Босулщадион" в Белгия е истинска драма. Минута преди края на редовното време Левски води с 3:1, но допуска загуба с 3:4 и отпада.
Тогава едно издание нарича "сините" "евроидиоти", което и до днес е използвано от феновете на големия съперник ЦСКА.
Антверпен - Левски 4:3
(0:0 в първия мач)

0:1 Георги Славчев (6)
1:1 Гейленкирхен (82)
1:2 Георги Донков (84)
1:3 Петър Михтарски (89)
2:3 Клаесен (90+1)
3:3 Клаесен (90+4)
4:3 Куаранта (90+7)

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...
  • 3 месеца по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Днешните мачове от ЛЕ директни елиминации и по двама мача ли се играят или са си в някакви групи или ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днешните мачове от ЛЕ директни елиминации и по двама мача ли се играят или са си в някакви групи или ?

В групи са - по 4 отбора на разменено. Първите два в класирането след 6-те кръга отиват на елиминации. Крайният победител печели място в ШЛ, в случая Севиля точно по тая причина е 5-тият представител на Испания в ШЛ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

Волейболния отбор на Севилия спечели Лига Европа в двубой срещу футболния отбор на Ливърпул с резултат 3:1.

Ще ме откажат да гледам футбол тези съдии и тази ФИФА/УЕФА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване