Премини към съдържанието
ves_es

Всичко за Nokia 5530 Xpress music - въпроси, съвети и т.н.

Препоръчан отговор

Да, върши работа. Това за ключа е напълно вярно не дере :hush:

Но и тези от 4 лева вършат идеална работа. Един колега е с такова за 5800 и е доволен.

Изборът е твой :eek:

Здравей можеш ли да ми кажеш от къде мога да си закупя Invisible Shield-а на Zagg в смисъл продават ли се свободно по магазините.(от Пловдив съм)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Искам да ви попитам как да инсталирам теми на Nokia 5530 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте.. Искам съвет от вас.. значи колебая се между Nokia 5530 и 5800.. мисля да копувам 5530 защото има разлика в парите .. и разликата между двата е само че 5800 има с 11mb повече памет и има GPS а 5530 няма, но зак'во ми трябва..не ми е нужна навигация :).. Също тъка ще попитам дали приложения които тръгват на 5800 ще тръгнат и на 5530? А за филми съм сигурен че ще тръгнат защото и на двата резулюцията и FPS-то (Frame Per Second - Кадър в секунда) са еднакви .. Ето сравнение (Най-Доло е).. :yanim::angry:

Редактирано от WoLf` Fен (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Също тъка ще попитам дали приложения които тръгват на 5800 ще тръгнат и на 5530?

...

Всичко тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Phonomania .. мерси за бързия отговор.. вече окончателно реших .. ще е 5530 :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Phonomania .. мерси за бързия отговор.. вече окончателно реших .. ще е 5530 :)

Разликата е и в размера на дисплея, но кой съм аз да споря. И двата телефона са "дървени" .. Слаб процесор и малко рам....Неудобен и като цяло нестабилен тъчскрийн. Но, кой съм аз да споря...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да обясните как да си ъпдейтна фирмуера на Nokia 5530? И от къде да си свалям приложения, които имат сертификат за сигурност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираш си на компютъра Nokia Ovi Suite (по принцип би трябвало да имаш като си го купиш телефона диск в кутията му с този софтуер) от там Tools -> Software Updates И аз съм с такъв телефон и сега съм с най-новия v.20.0.080 :) Не забравяй, че трябва да ти е пълна батерията, когато го ъпдейтваш ! (то по принцип си го пише там в инструкциите даже) Успех ! :Р @ eminem_vr Не искам да споря, но мисля че за цената си процесора и всичко друго си заслужава в телефона. Колкото до тъчскрийна на 5800 съм съгласен, че е адски неудобен, но за 5530 не мисля така. Аз мислех да си вземам 5800, но само заради трудната работа с дисплея се отказах и минах хем по евтино с 5530 ;)

Редактирано от Fifa (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от къде да си свалям надеждни приложения като игри и теми? И къде да ги инсталирам? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от къде да си свалям надеждни приложения като игри и теми? И къде да ги инсталирам?

Благодаря!

Игри и теми можеш да си сваляш от сайта който ще ти пратя на ЛС. Качваш си ги на Memory Card-a и ги отваряш. То те пита къде да ги инсталира и ти избираш. Дано да съм ти полезен!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdraveite.imam nokia 5530xp music no ne moga da otkriq kak da vleza v wi-fi.tyrsex go navsqkade v meniuto no ne mojax da otkriq wi-fi.ako nqkoi znae neka mi kaje pls!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

zdraveite.imam nokia 5530xp music no ne moga da otkriq kak da vleza v wi-fi.tyrsex go navsqkade v meniuto no ne mojax da otkriq wi-fi.ako nqkoi znae neka mi kaje pls!

Тигър :P що не четеш книжката

menu/settings/connectivity/wireless lan

Някой пробвал ли е скайпа на официалния сайт?

Моят сайт

Редактирано от petttto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички имам нокия 5530 вече 8 месеца , много съм доволен , но моля кажете на това чудо каде му е хронометъра ? Навсякъде търсих но без резултат . Поздрави на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирах си Nokia-ta и не ми харесва сега! как да си и направя старите настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем е следния : В къщи имам Wireless и телефона си работи супер ,но изляза ли от вкъщи (където хвана мрежи без парола) не мога да се свързвам към тях?? Избирам мрежата ,проверява за свързване към интернет и зарежда браузъра ,избирам сайт ,и получавам следното съобщение : "Свързването невъзможно.Wlan мрежата не е намерена."

Help :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя проблем е следния : В къщи имам Wireless и телефона си работи супер ,но изляза ли от вкъщи (където хвана мрежи без парола) не мога да се свързвам към тях?? Избирам мрежата ,проверява за свързване към интернет и зарежда браузъра ,избирам сайт ,и получавам следното съобщение : "Свързването невъзможно.Wlan мрежата не е намерена."

Help :(

Проблемът не е в телефона. Мрежите, които хващаш, макар и без парола са защитени по друг начин. МАC адресите на устройства, които не са вкарани в рутера се филтрират и за тях NET ниет. Седни в някое кафе или бензиностанция, където със сигурност wi-fi мрежата е отворена за публично ползване и ще се увериш. :)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много ;) Уверих се че проблема не е в телефона OFF: Обаче това е много гадно.... тъкмо се зарадваш на мрежа без парола и хоп.. друг вид защита... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички :P Моля кажете каде е хронометъра на Нокия 5530.Изобщо този телефон имали хронометър.Знам ,че въпросът ми е тъп , но съм дал 400 лв. за телефон , които няма и наи-простата екстра :P :P :nono: Моля ви кажете саит , с които да дръпна хронометъра :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички :P Моля кажете каде е хронометъра на Нокия 5530.Изобщо този телефон имали хронометър.Знам ,че въпросът ми е тъп , но съм дал 400 лв. за телефон , които няма и наи-простата екстра :P :P :nono: Моля ви кажете саит , с които да дръпна хронометъра :P

Телефона няма вграден хронометър.

Виж в сайта на ovi, за такова безплатно приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма вграден такъв.

Ето един: http://www.symbian-freeware.com/download-chronometer.html

Може да потърсиш и други, наистина са много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързите отговори :P Наистина е доста разочороващо за нокия , че нямат наи елементарното , но както и да е , телефона е железен ! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/dj.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От два дни имам нокиа 5530 и имам проблем. Не мога да сложа снимка към контакт. Отидох в галерия, избрах Използване на файла – Присв. Към контакт, но не се получава. Може ли някой да ми помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само искам да попитам относно wi-fi-я може ли да му се сложи някакъв браузер да браузваш из интернет с този телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся помощ :) Изпратиха ми Нокия 5530 Xpress music от Португалия, но не може да бъде отключена за работа с български GSM оператор, по-точно нужно ми е да работи на Глобул. Моля, ако някой има инфо за това къде и как би могла да бъде от ключен телефона, да напише тук. Благодаря, все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали докато се рових из настройките, но в момента който и Интернет браузър да стартирам, при написване на адрес се отваря вграденият в Симбиан. Как мога да го деактивирам напълно или да го деинсталирам? В списъка с инсталирани приложения не го намирам. От дифолтните програми не ми дава друг избор освен вградения, инсталирал съм Опера мини, UCWEB, Digia@Web. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.