nologo

KMPlayer - въпроси, мнения и дискусия (обединена)

1192 мнения в тази тема

публикувано (редактирано)

KMPlayer е безплатен мощен аудио и видео плейър, който поддържа широк списък от кодеци и файлови формати. Предлага и пълна VCD/DVD функционалност. Програмата позволява разширяване на възможностите й чрез plugin-и, а също така разполага и с вградени аудио и видео кодеци.

KMPlayer e чудесен мултимедиен плейър, който поддържа голям брой формати сред които: VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG, WMV, RealMedia, QuickTime и други. Програмата разполага с вградени декодери и кодеци, както и с разнообразни аудио ефекти и филтри, скинове. Позволява да правите запис на аудио, видео, както и да заснемате екрана и др. Интересно е да се спомене и възможността за работа директно със съдържанието на имидж файлове и стандартни архиви (.zip и .rar). Архитектурата му, позволява интеграция на разнообразен брой външни филтри.

Публикувано изображениеЛиценз: Freeware

Публикувано изображениеОфициална страница: KMPlayer.com

Повече за KMPlayer можете да научите от нашата статия The Kmplayer - кратко ревю.

Забележка: Този плеър още не е изпробван дали работи така, като пише в описанието. Сайтът е изцяло на корейски, а форумът не дава достатъчно информация.

Редактирано от nologo
Koрекция (преглед на промените)
1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпробван е :down: Аз съм с него от около 2 месеца и имаше няколко проблема, но в последната тестова версия са оправени. Ползвам го за музика, за филми и за DVD плейър и съм много доволен засега. До сега не съм имал видео файл който да не е отворен с него, при това имам инсталиран само XviD кодек, основно работя с вградените кодеци. Във форумът има още един българин, който е много доволен и от работата на програмата с TV Tuner-а (аз лично нямам и затова не мога да кажа нищо по въпроса)

А който се интересува, ето линк към последната тестова версия:

http://www.kmplayer.com/beta/kmp.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го тествах и бих казал, че е изключителен плейър. Май ще сменя BSPLayer. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно много прилича на WinAMP не мислите ли...? :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Найстина има прилики с WinAmp-а, но пък има скинове и можеш да си смениш външният вид :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мислите ли, че трябва да уважим този страхотен(според мен) плейър и да го преведем на български ? :hush: П.П. Аз започнах превода, но няма да ми стигнат знанията, за да го преведа целия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам и аз да потвърдя добрите качества на този плеър. Аз имам TV тунер и се получи доста добра картина и качествен звук, но е все още тестова версия за WDM capture и някои ТВ канали се наложи доста да ги настройвам. Програмата иска малко по-подробно запознаване (не е сложна), за да се използват пълноценно възможностите и. Благодарности на forka2k и eXRuLeZz за коментарите и предложенията.

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А лек ли е защото при мен това е жизнено важно поне на тоя комп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Относително е... аз понеже ползвам и BSPLayer мога да кажа, че е малко(съвсем малко) по тежък от BSPLayer-а.

П.П. В момента операционна ми система е в трагично състояние и немога да установя точно, но общо взето не е тежък.

Редактирано от eXRuLeZz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не те заблудя, но при мен товари два пъти по-малко CPU а РАМ - по-малко от Winamp (при мен е с доста добавки и филтри) и JetAudio. А с WinDVD сравнението е още по-драстично в полза на този плеър. Става дума за музика и филми.

Но зависи какво ще си настроиш. Компютърът ми е доста мощен и преценката в случая е относителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПЕРФЕКТНО :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е по-тежък от Бсплеър няма да върши работа,поне за тежките филми.Аз най-тежките Waf ми вървят само на Мплеър.Иначе гледам с Кристъл плеър.Утре от работата ще го пробвам това плеърче на лаптопа.Браво и за начинанието за превода!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен лично памета не е минавала 15 Мб. Наистина мплейъра е най-лекият който съм виждал досега. Браво за превода, аз лично не мога да помогна, защото знанията ми по английски не са много добри Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много добър и лек с мноооого опции, много съм доволен от него. Попаднах на него преди 6-7 месеца и веднага ми допадна ... просто добре свършена работа от страна на създателите му :P:wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление тази седмица ми е много натоварена(класни, контролни) и нямах много време да го преведя изцяло, а само малка част. Ако някой иска да се пробва да го довърши може да свали това, което аз съм превел от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам малък проблем с плеяра на цял екран не изкарва картина а само черен екран апри нормално състояние работи перфектно някои може ли да ми каже какъв е проблема педварително благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си последната Beta от тук: KMPlayer Beta (от 15.01.2006)

На този линк периодично се обновяват бета версиите. Напълно е възможно този бъг вече да е фикснат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси .сега ще видиме а по принцип може ли да а нещо от настроиките дали на плеяра или на компа ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KMPlayer 2.9.1.1043

Нова версия на този уникален плейър! :)

Промени:

Added features

* [03/01] Added some options to adjust font size etc in OSD Playback Information

* [03/01] Added "Cycle AR/Adjust Window Size" functions for user to select it in Mouse Wheel Functions

* [03/08] Added an item to control Haali's video renderer in preferences

* [03/08] Added a web browser control to skin

* [03/12] HTML file can be used as logo

* [03/12] Added Gabest's FLV Source/Splitter

Improved & Updated functions

* [03/01] Updated internal memory manager

* [03/01] Updated Gabest's Filters

* [03/08] Improved VMR9's pixel shader resizer

Fixed bugs

* [03/01] Fixed a bug in Win98/ME, which reports error when displaying messages

* [03/01] Fixed an error with internal splitter when closing after playback

* [03/01] Fixed a bug of not starting playback with a Specified Size

* [03/08] Fixed a bug in Configuration Management, it was not restored with specified video size

* [03/08] Fixed an abnormal behavior in screen expansion(ctrl+q)

* [03/08] Fixed a bug in brief update, it was not worked normally

* [03/08] Fixed an error occurring when opening other WDM device than TV card

* [03/08] Fixed a bug of not saving preferences into .ini file

* [03/08] Fixed a bug of keyframe search with internal MKV splitter

* [03/12] Fixed a bug in Seamless Playback with CD-ROM

Download: KMPlayer 2.9.1.1043 (Full Install version)

Публикувано изображениеKMPlayer 2.9.1.1043 (Full Zip version)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова го хвалите този плеар ,че и мене подмамихте да го инсталирам. Със изказвания от рода на "Май ще сменя BSPlayer","този страхотен(според мен) плейър " ,"товари два пъти по-малко CPU а РАМ - по-малко от Winamp " и много други . Направо ме зарибихте яко. След 10 дена някаде ще си дам и аз мнението. GLHF

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох суперлативите ви за плеяра и реших и аз до го изпробвам. Ноистина е добър, няма нещо което да му се опре нито един клип, нито филм. Само имам един проблем ни ми зарежда субтитрите. Опитвах и нищо не се получава. Някой би ли отделил няколко минутки от времето си за да ми обясни. Иначе съм много домолна от него. Невероятен е Благодаря ви че ме запознахте с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста добър плеър,всичко върви с него,няма да съжалявате ако го имате на компа :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jetaudio 6.2.Х е най добрият мултимедиен плеър който е имало досега за бозата и тва си е факт. няма какво да се лъжем

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

jetaudio 6.2.Х е най добрият мултимедиен плеър който е имало досега за бозата и тва си е факт. няма какво да се лъжем

Мойто мнение е същото, така се говори :hush::clap::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход