Премини към съдържанието
nologo

KMPlayer - въпроси, мнения и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Има голяма разлика между Blu-Ray и Blu-ray rip.За rip-а няма проблеми да се гледа с какво ли не,докато за Blu-Ray ти трябва софтуер който може да обработва Blu-Ray сорс.КМPlayer плейва видео файла,но не може да се справи с вградените в сорса субтитри на Blu-Ray.Това което плейва сорс(компилация от меню,видео,аудио и субтитри) е плеара който ти дадох по-горе,както и MPC HC от K-Lite.

Редактирано от jossbomon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мда проверих обстойно настройките и всичко е наред :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

специално тоя филм е BluRay -rip и си върви на компютъра,лошото е,че не зарежда субтитрите.Ще изтегля някой друг плеар.А няма да преинсталирам KMPlayer-а,защото съвсем скоро го инсталирах и не вярвам да е от това :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

специално тоя филм е BluRay -rip и си върви на компютъра,лошото е,че не зарежда субтитрите.Ще изтегля някой друг плеар.А няма да преинсталирам KMPlayer-а,защото съвсем скоро го инсталирах и не вярвам да е от това :ph34r:

Щом е рипнат просто направи имената на файла с видео и този със субтитри еднакви, като добавиш в името на файла със субтитри съответното разширение: .sub или .srt. Най-добре става като копираш и пействаш името, защото каквато и да е разлика изключва плейване на субтитрите.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом е рипнат просто направи имената на файла с видео и този със субтитри еднакви, като добавиш в името на файла със субтитри съответното разширение: .sub или .srt. Най-добре става като копираш и пействаш името, защото каквато и да е разлика изключва плейване на субтитрите.

Alt+X за да ти се покажът субките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много съм доволен от програмата, но сега след като я инсталирах на Уин7 ми прави някакви проблеми. Значи ако я стартирам нормално ми зарежда много бавно след което ми дава някаква грешка (Access violation или нещо подобно). Ако я пускам като админ се отваря веднага, но тогава пък постоянно трябва да потвърждавам дали съм сигурен, че искам да я пусна. Някой има ли наблюдения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много съм доволен от програмата, но сега след като я инсталирах на Уин7 ми прави някакви проблеми. Значи ако я стартирам нормално ми зарежда много бавно след което ми дава някаква грешка (Access violation или нещо подобно). Ако я пускам като админ се отваря веднага, но тогава пък постоянно трябва да потвърждавам дали съм сигурен, че искам да я пусна. Някой има ли наблюдения?

С коя версия на kmplayer си? Препоръчвам ти тази версия, но първо си пусни интернет експлорира за да ти се дръпне флаш плейера ако не си го инсталирал, той е различен от този на другите браузъри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Версията ми е 2.9.4.1435 Release (последната от форума). Мислиш ли, че ще има някаква разлика с тази вересия, която ти предлагаш и какво общо има флаш плеъра с цялата работа. Аз ползвам Опера!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Версията ми е 2.9.4.1435 Release (последната от форума). Мислиш ли, че ще има някаква разлика с тази вересия, която ти предлагаш и какво общо има флаш плеъра с цялата работа. Аз ползвам Опера!

Ако си сложил да стартира приложението му (арт медията в начало може да ти дава грешка,защото липсва флаша за уиндоуса) ако ли не направи това което съм писал ако ти се играе.Моята версия съм я тествал на 7та и на виста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще пробвам версията която си предложил, но по принцип съм инсталирал флаш плейъра и ме съмнява грешката която ми дава да е за това - довечера ще направя скрийншот на грешката и интересно е, че ми я дава само когато го стартирам без админ права. По принцип как трябва да е? - с админ или без админ права.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще пробвам версията която си предложил, но по принцип съм инсталирал флаш плейъра и ме съмнява грешката която ми дава да е за това - довечера ще направя скрийншот на грешката и интересно е, че ми я дава само когато го стартирам без админ права. По принцип как трябва да е? - с админ или без админ права.

Без админ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами на без админ ми дава тази грешка с това забавяне, но довечера ще направя скрийн и ще пробвам версията която ти си предложил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи. грешката която ми дава е следната:

Публикувано изображение

Сега ще пробвам другата версия!

П.П. Мисля, че успях да реша проблема като изтрих въпросния файл gen_ml.dll и gen_ml.dll_ от Plugin директорията на програмата.Обяснено е тук! Дано е полезно на някой! Сега зарежда светкавично и работи както трябва, поне за сега :question: Оставам си на най-новата версия. Благодаря ти, solid snake!

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи. грешката която ми дава е следната:

Публикувано изображение

Сега ще пробвам другата версия!

П.П. Мисля, че успях да реша проблема като изтрих въпросния файл gen_ml.dll и gen_ml.dll_ от Plugin директорията на програмата.Обяснено е тук! Дано е полезно на някой! Сега зарежда светкавично и работи както трябва, поне за сега :speak: Оставам си на най-новата версия. Благодаря ти, solid snake!

Проблема ти е че, когато си инсталирал kmplayer си добавил отметките за плъгините на winamp или си дал на опцията custom а не tipikal.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По принцип давам Full instalation.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем с KMPlayer. Когато слушам музика всичко е добре, но когато го затворя ми дава два екрана с error 000000000 и веднага след него don`t send. Когато натисна Send error report ми излизат 100 такива екранчета с еrror 000000000. Инсталирах друга версия, но пак същия проблем. Сега съм с версия 2.9.4.1436 . МОЛЯ Ви Помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем с KMPlayer. Когато слушам музика всичко е добре, но когато го затворя ми дава два екрана с error 000000000 и веднага след него don`t send. Когато натисна Send error report ми излизат 100 такива екранчета с еrror 000000000. Инсталирах друга версия, но пак същия проблем. Сега съм с версия 2.9.4.1436 . МОЛЯ Ви Помогнете!

Изтрий Plugins папката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Коя е тази Plugins папка и къде се намира?

Би трябвало да е там, където е папката на KMPlayer.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам коя е по добрата програма за слушане на музика от Winamp и KMPlayer, ако знаете някои други подходящи за Windows 7 кажете. :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аве това са почти две различни програми. Едната се използва за слушане на музика а другата за гледане на видео. Естествено че Winamp е по подходяща за музика !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам коя е по добрата програма за слушане на музика от Winamp и KMPlayer, ако знаете някои други подходящи за Windows 7 кажете. :blink:

Ползвам точно тези два плейъра.

Winamp - за музика, а КМРlayer - за видео.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наскоро си изтеглих VLC media player и излезе че е по-добър от Winamp и KMP (според мен) :yanim:

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, търсих такава тема във форума, но не намерих, затова пускам такава. Искам да помоля някой който ползва KMplayer за слушане на музика да каже какви настройки трябват да се направят. Чел съм, че KMplayer е идеален за слушане на музика, но никой не споделя настройките си (толкова ли са тайни незнам). Та ако някой може нека сподели. В момента ползвам за музика jetAudio и съм много доволен засега, но винаги може и още по добре затова искам да пробвам и KM. Благодаря ви предварително. :clap::rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.