Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nologo

KMPlayer - въпроси, мнения и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Kmplayer 2.9.3.1200

За промените

Download: Kmplayer 2.9.3.1200 | BG Mirror (15.39 MB)

10x to bob4o

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам да е флекстейпа защото и аз го имам , а нямам никакви проблеми !!!! Свали си последната версия и пиши дали пак имаш проблеми със субтитрите !!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление и с новата версия проблема си остава...

Ето...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно проблема е в софта на компа ! Жалко , че не можеш да го ползваш ! Опитай с настройките за субтитрите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм странното, е че само с КМ плеъра имам такъв проблем... така че силно се зачудвам дали е от софта... но де го знае... ако има някой по-компетентен от мен, ще бъда благодарен на помощ...

P.S.

Така малко мръднах напред и мисля, че открих къде е проблема ето и показно...

Ако някой може да си отвори това меню и да види или да подскаже дали трябва да е корейски това, което съм оградил?!

Публикувано изображение

Редактирано от mihael (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, плеъра има много възножности, само дето не разбрах как се правят асоцияции на файловете. Никъде из менютата не го мернах това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви кодеци ползвате ? Аз го пробвах с K-Lite Codec Pack 2.82 , но не мога да променя яркост и контаст...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви кодеци ползвате ? Аз го пробвах с K-Lite Codec Pack 2.82 , но не мога да променя яркост и контаст...

Плеъра има собствени кодеци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яркост

Q - намаляване

W - ресет

E - увеличаване

Контраст

Z - намаляване

X - ресет

C - увеличаване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та така от месец ползвам Kmplayer и определено е много добър има всичко каквото трябва.А за настройики е уникален.Това добре ми ползва и плугините на Winamp СУПЕР по добър е за видео а е по лек за мп3.Всичко добре ама от winamp имам два плугина които са много ценни единия го подкарах под KMPLAYER ама с другия имам ядове.Та така - 1 е Тоастер (Toaster) (това е да показва обложките) с него нямам ядове -2 е Album list - Много ценен плугин за Winamp (прави нещо като плейлист ама с албуми и ги показва и по обложки абе лудница е.Той добре тръгва ама не мога да го местя) Който е запален по музиката определено може да го погледне да види как е под WINAMP и ако някой го подкара по kmplayer да каже как )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми обясни как да рипвам Audio CD-та. Досега това го правих с WMP, но с kmplayer не мога да разбера как става!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм странното, е че само с КМ плеъра имам такъв проблем... така че силно се зачудвам дали е от софта... но де го знае... ако има някой по-компетентен от мен, ще бъда благодарен на помощ...

P.S.

Така малко мръднах напред и мисля, че открих къде е проблема ето и показно...

Ако някой може да си отвори това меню и да види или да подскаже дали трябва да е корейски това, което съм оградил?!

Публикувано изображение

Не трябва да пише english !!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!!! Съвместим ли е този KmPlayer с Win 98se? Инсталацията протича нормално,но при стартирането на плеъра се появя следното съобщение: Runtime error 217 at 004124BE. Може ли да се оправи този проблем и да помоля,ако,да,как? Благодаря :)

Редактирано от stanley56
Непълно и неясно заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !!!!

Съвместим ли е този KmPlayer с Win 98se?

Инсталацията протича нормално,но при стартирането на плеъра се появя следното съобщение:

Runtime error 217 at 004124BE.

Може ли да се оправи този проблем и да помоля,ако,да,как?

Благодаря :ph34r:

Може нещо да се е омазала инсталацията или Win-а. Пробвай да си свалиш *.zip или *.7zip версиите(програмата е една и съща ;) ), които не се инсталират и да стартираш от там. Преди това почисти регистрите (по възможност).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След около седмица се очаква превод на руски език.

http://kmplayer.ucoz.ru/

От там нататък предполагам че ще е доста по-лесно с българския превод...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руският превод е вече налице в тестова версия засега.

Ну вот и случилось наконец то, чего все так ждали. Мы выкладываем тестовую версию перевода KMP. Напоминаем, что пока это не полный перевод и после добавления его на сайт мы продолжаем дальше. Пока заранее не можем сказать дату окончания перевода, но постараемся известить вас об этом важном событии.

Download: RussianKMP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако никой не се е наел, мога да опитам тази вечер да го преведа, само че превода на руски е много "беден"

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако никой не се е наел, мога да опитам тази вечер да го преведа, само че превода на руски е много "беден"

Ще се радвам ако се заемеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

test 1 -тук

до тук за тази вечер....

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:):):)

Мерси много.

edit

направо им пиши във форума на корейците да го добавят в следващата версия.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

test 1 -тук

до тук за тази вечер....

Поздравления и адмирации !!!!!!!!! Най-сетне най-добрия плеър има и превод на български ! Задминахме Сингапур и сме на 13 място всвета по брой свалени KMPlayer ! Наред е Италия , която ниводи с около 500 броя ! Тези факти са достатъчна оценка за този плеър!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap::);):clap: :clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преведен е целия руски текст. Има още неща които са на англииски, но до тук...

Които е пробвал тестовите версии на превода наи добре да ги деинсталира от меню "Старт", "Всички Програми", "The KMPlayer" и да инсталира новия превод. Линка за сваляне е същия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...