Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nologo

KMPlayer - въпроси, мнения и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Ето картинка от един епизод, който ми се разминаваше малко.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето картинка от един епизод, който ми се разминаваше малко.

През Windows Media Player прави ли така?

Един съвет - нормализаторът за звука е препоръчително да е изключен (Shift+F2).

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що тествах на Splash Pro Ex и няма разминаване.

Файлът на картинката е XviD - виж дали ще има промяна с тези настройки (изпробвай различните варианти, които са налични в менюто за Xvid):

Публикувано изображение

Пробва ли написаното в постове 710, 712, 714?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой може ли да ми каже как по време на филм,да стопирам филма и да сложа кадъра на десктопа като wallpaper...Знам че може да се направи,защото го направих един път,но незнам кое копче съм натиснал...стана напълно случайно..След това натисках какво ли не но не стана втори път...Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой може ли да ми каже как по време на филм,да стопирам филма и да сложа кадъра на десктопа като wallpaper...Знам че може да се направи,защото го направих един път,но незнам кое копче съм натиснал...стана напълно случайно..След това натисках какво ли не но не стана втори път...Ще съм много благодарен ако някой може да ми помогне :)

Shift+C - центрирано

Shift+T - мозаечно

Shift+S - разтегнато

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бихте ли обяснили какво педставляват тези две допълнения към KMPlayer (CUDA+HAM/DXVA) и има ли смисъл от инсталринате им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи последната КМ версия има пач...

Резонно съм дал линк към Коала...админа.

Може да правите като мен...КМ и GOM...

само за сравнение....

Елате тук http://potplayer.eu/forum/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте. Интересувам се дали трябват някакви допълнителни настройки на плеара за 5.1 каналем режим , питам ,защото забелязвам ,че като гледам някои качествен филм с 5.1 звук не се чува добре ,почти всичко го изкарва на центъра ,буфера бучи постоянно и понякога например мелодията на филма се чува силно и ясно а говора много заглушено . Изобщо няма нищо общо с 5.1 . Забелязвам и че това е така на филмите на които пише АС3 . Ползвам вградената звукова карта на дъното ми http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5KPLCM/ (а дали пък не е нещо от нея ???) драиварите са оригинални от диска на дъното.

Някой ако се сеща от какво може да е моля да ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая, когато се чува силно мелодията, а говора - слабо, можеш да използваш от менюто - Аудио/Звук - Нормализатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая, когато се чува силно мелодията, а говора - слабо, можеш да използваш от менюто - Аудио/Звук - Нормализатор.

да нормализатора го пробвах и няма промяна не е от него ,защото това се получава само на филмите с 5.1 звук , на обикновенните както и когато слушам музика си се чува супер

да не би да е нещо от тука; гледам че е 2/0 стерео а аз съм с 5.1 , но кое от трите трябва да пипна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да използвам темата за един въпрос. Използвах Гом плеър но вчера възникна проблем с него и минах на КМ.Та в предишния имаше опция за едновременно възпроизвеждане на няколко видео файла в отделни прозорци(multiple).В този не я намирам въпреки че прерових всички настройки.Някой дали може да ми каже плеъра има ли изобщо такава опция и как да се пусне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте. Интересувам се дали трябват някакви допълнителни настройки на плеара за 5.1 каналем режим , питам ,защото забелязвам ,че като гледам някои качествен филм с 5.1 звук не се чува добре ,почти всичко го изкарва на центъра ,буфера бучи постоянно и понякога например мелодията на филма се чува силно и ясно а говора много заглушено . Изобщо няма нищо общо с 5.1 . Забелязвам и че това е така на филмите на които пише АС3.

да не би да е нещо от тука; гледам че е 2/0 стерео а аз съм с 5.1 , но кое от трите трябва да пипна

Пробвай първо с тази настройка:

Публикувано изображение

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мах К.М.плеар но последната седмица не работеше нещо правилно и я изтрих,когато тръгнех да отварям нещо с него,монитора на лаптопа ми ставаше като нарязан,безцветен тук-там и всичко блокирваше,изтрих я и сега искам да попитам откъде да си го изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще я пробвам ей сега:) и с този не ми се получава с Windows XP съм до скоро нямах проблеми не сега каквото и да инсталирам не става блокирва и екрана става много странен?????Ако някои знае нека помогне моля:(

Редактирано от tanito1886 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всички плейъри е така или само с КМ? Може би да не сте го деинсталирали правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нз,нямам идея няма го в програмите ми апък като отварям филм ми излиза като опция че може да се отвори с КМ плеара,и после като дам на него ми става декстопа като модел на някой мн. стар ком,с ниска цветности на някакви кватдатчета,и грешки.??Какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте от Контрол панела при програмите и този. После ще трябва да влезете в регистъра и ръчно да изтриете папки КМ. Първо опитайте да почистите регистъра с програма за целта, но мисля се е омазало...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтрих всичко ръчно,рестартирах ръчно,нямаше и помен от плеара,после изтеглих от тук http://masters-tb.com/details.php?id=46366 инсталирах и отново се получи размазването,няма да стане май:((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталира се от Контрол панела - Add/Remove.

После почистваш с програма регистъра.

Ако тогава не става се търсят папките КМ в регистъра

и се изтриват ръчно.

Не разбрах как деинсталирате въобще програмите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от от контролния панел я деинсталирах,после ръчно изтрих всички папки които имаше км-плеара и рестартитах, а за почистване на регистар не знам как се прави.Иначе не остава нито програма нито папка на к.м плеара,а след нова инсталация пак се получават старите грешки,има нещо което правя неправилно може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се опитам да пусна някой филм в mkv формат KMPlayer-а сече яко (и видеото и аудиото). Може ли малко помощ. Предполагам, че е въпрос на някоя настройка или драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета защо когато си пусна някой филм след това дам стоп за да спре и дам плей за да почне пак ли дава някаква грешка и KMPlayera забива. Някой знае ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам го от около година и малко и мога да кажа, че до сега не съм ползвал по приятен плейър. Много лесен за работа, кристален звук (по-добър от уинамп-а при някои видове музикален файл), чете всякакви видео/аудио файлове.... супер е! Препоръчвам на всеки да заменя уинамп-а с кмплейър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...