Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nologo

KMPlayer - въпроси, мнения и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Пробвах с 2 по - нови официални версии и проблема пак е налице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук пробвахте ли?

Ако го прави само при определени аудио формати, пробвайте с промяна на аудио кодека.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и пак няма промяна. Просто че чува пукане ...

След като го прави на AC3 и DTS, изключете вградените кодеци за тези формати, за да ви се включат външните по подразбиране..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем. След като си поиграх да го направя да работи с хардуерно ускорение като натисна Таб ми излиза това :

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем. След като си поиграх да го направя да работи с хардуерно ускорение като натисна Таб ми излиза това :

Това е разширената информация за файла, който се плейва, и мисля, че зависи от режима на възпроизвеждане на картината. Мисля, че предишното показване на информацията трябва да става с Ctrl+Tab или някаква подобна комбинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със Ctrl и без него пак показва това, обаче само на някои формати, на други показва по стария начин, обаче е размазано с някакво лошо качество и се чете трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със Ctrl и без него пак показва това, обаче само на някои формати, на други показва по стария начин, обаче е размазано с някакво лошо качество и се чете трудно.

Ами то така си работи, даже понякога зависи и от резолюцията как ще го покаже. Просто е зависимо от начина на видео обработка, който е избран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го прави на AC3 и DTS, изключете вградените кодеци за тези формати, за да ви се включат външните по подразбиране..

Благодаря за решението. Така вече няма проблеми и всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно възпроизвеждане на файлове с резолюция 1920х1080 / 1080 p /. Като го пусна тръгва 3 - 4 сек, спира, после пак и т.н. Предполагам, че проблема е слаб хардуер, въпреки че РАМ-ът ми е 2 ГБ, може би видеокартата или друго издиша. Най - вероятно нищо не може да се направи, ама да питам за всеки случай. Дали има някакъв чалъм, може би някаква настройка на плеъра, че да може да възпроизвежда що - годе нормално, поне колкото да върви файлът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ли да дадеш отметка на "Супер скорост" в настройките ?

Публикувано изображение

И опитай да си поиграеш с едни други настройки,

влез в инсталационната директория на плеъра и натисни 2 пъти на KMPSetup.

Публикувано изображение

Ще се отвори един "Съветник за настройки", в който на първа стъпка избираш "User define Settings".

На 2-ра "Производителност(1GHz)".

На всички останали дай "Напред" и на последната "Край".

Сега би трябвало да е малко по-добре, но я си кажи какви са ти частите в компа.

Как да разберем с какъв хардуер разполагаме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос. Как да направя субтитрите да се виждат в черната лента под картината. Пробвах с "Показване при наслагване" и с "Показване в VMR повърхност" но нищо не става. Защо така, с Windows 7 съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай от подравняване на субтитри->преместване надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос. Как да направя субтитрите да се виждат в черната лента под картината. Пробвах с "Показване при наслагване" и с "Показване в VMR повърхност" но нищо не става. Защо така, с Windows 7 съм.

Прочети тук или тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е истина каква гадория е последната версия...10 минути сваля деинсталатори,добавки за игри и не знам какви простотии още...Ще развалят доброто мнение за програмата с тез безмисленни глупости....Оставам на предната версия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е истина каква гадория е последната версия...10 минути сваля деинсталатори,добавки за игри и не знам какви простотии още...Ще развалят доброто мнение за програмата с тез безмисленни глупости....Оставам на предната версия...

Еми тогава си изтегли PotPlayer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледайте какво инсталирате, а не само Next->Next... При инсталацията махнете тикчетата на ненужните неща за вас.

Еми тогава си изтегли PotPlayer

Ама и ти се изказа...PotPlayer е проблемното бледо аматьорско копие на KMPlayer !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аматьорско? Че то нали създателя на КМ сега работи по Пот ? Според мен сегашният КМ е аматьорското продължение на програмката КМ от едно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Говорът ми излиза само на единия канал. Имам спомен, че в един момент с една от версиите на КМ плейъра ми излизаше и на двата. Възможно ли е да бъркам, т.е. да няма вариант говорът ми да излиза и на двата канала, без да задавам в опциите да върви само единия, този с говора. Понеже "проблемния" канал ми е към телевизора, а другия към усилвателя, а вечер, особено, си пускам филмите на телевизора, без да включвам усилвателя. Аудиото ми е Realtek High Definition Audio, както и ATI Function Driver for High Definition Audio ATI AA01 - инфото е от Device Manager-а. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувах въпроса си и в темата за KM Player, но под формата на отговор (не намерих начин за "тема в темата") и не знам колко човека ще го видят. Та: Говорът ми излиза само на единия канал. Имам спомен, че в един момент с една от версиите на КМ плейъра ми излизаше и на двата. Възможно ли е да бъркам, т.е. да няма вариант говорът ми да излиза и на двата канала, без да задавам в опциите да върви само единия, този с говора. Понеже "проблемния" канал ми е към телевизора, а другия към усилвателя, а вечер, особено, си пускам филмите на телевизора, без да включвам усилвателя. Аудиото ми е Realtek High Definition Audio, както и ATI Function Driver for High Definition Audio ATI AA01 - инфото е от Device Manager-а. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ако беше в КМ плейъра,щеше или да има или не звук ,а един канал се губи обикновенно от кабел или от самото възпроизвеждащо устройство...т.е или телевизора или усилвателя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ако беше в КМ плейъра,щеше или да има или не звук ,а един канал се губи обикновенно от кабел или от самото възпроизвеждащо устройство...т.е или телевизора или усилвателя

Не бях точен - Ползвам 4-канално аудио - от двата стерео жака по два канала. Нищо не е прекъснато, защото когато си пускам състезания през SopCast, примерно, нямам никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А, що само от тия два компонента- а ако се намали единия плъзгач, нема ли да е същото?!...

Публикувано изображение

Също и тук (примерно):

Публикувано изображение

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, що само от тия два компонента- а ако се намали единия плъзгач, нема ли да е същото?!...

Публикувано изображение

Също и тук (примерно):

Публикувано изображение

Май не четеш какво пиша. Все пак ти благодаря, въпреки, че си водиш някакъв страничен разговор с другия пич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...