Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

След преинсталацията...

Препоръчан отговор

Днес преинсталирах един компютър и после гледам, че D:\ е във формат FAT32, а C:\ - NTFS. Темата на Windows-а е "98 и не мога да я сменя на XP (иначе Windows-a е XP SP3). Отварям "My computer" и гледам няма "My Documents", отварям "Program Files" и гледам нито 1 програма няма, после се опитвам да инсталирам драйвера за LAN картата и ми изписва, че не може да се инсталира (kernel грешка). Някакъв съвет да ми дадете как да действам? Да форматирам ли C:\ в FAT32 или не? Очаквам напътствия от Вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирай от друго оптично устройство и друго цд... освен това може първо да врътнеш един windiag на паметта...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по скоро вземи качи някой по-читав ВинЕксПи :rolleyes:

Тоя ми се чини, че не е мн в час.

За файловта система, преди Д: какво ти беше?Ако е било FAT32 няма как само да стане NTFS, трябва ти да го смениш.

Какъв формат на Ц: в ФАТ32?Все едно питаш: имам цветен теливизор, но да го вхърля ли и да си ползвам чернобелия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера ми дадоха да преинсталирам 1 компютър и D:\ преди преинсталацията си беше FAT32 и след преинсталацията си е FAT32. C:\ преди преинсталацията беше NTFS и след като го преинсталирах си остана NTFS. Утре ще пробвам да го преинсталирам наново, но с друг Windows, но се чудя да не пречи нещо, че единият дял е една система, а другият - друга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес преинсталирах един компютър и после гледам, че D:\ е във формат FAT32, а C:\ - NTFS. Темата на Windows-а е "98 и не мога да я сменя на XP (иначе Windows-a е XP SP3). Отварям "My computer" и гледам няма "My Documents", отварям "Program Files" и гледам нито 1 програма няма, после се опитвам да инсталирам драйвера за LAN картата и ми изписва, че не може да се инсталира (kernel грешка). Някакъв съвет да ми дадете как да действам? Да форматирам ли C:\ в FAT32 или не? Очаквам напътствия от Вас.

Прочети малко ТУК за windows xp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вчера ми дадоха да преинсталирам 1 компютър и D:\ преди преинсталацията си беше FAT32 и след преинсталацията си е FAT32. C:\ преди преинсталацията беше NTFS и след като го преинсталирах си остана NTFS. Утре ще пробвам да го преинсталирам наново, но с друг Windows, но се чудя да не пречи нещо, че единият дял е една система, а другият - друга.

нищо му не пречи, друг е въпроса, че е желателно да е NTFS.Ако ти е чудно защо, прочети в google за разликата между FAT32 и NTFS.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даа, на мен ми е ясно, че е желателно да е NTFS. Значи преинсталирах преди малко компа с друг Windows и всичко си е супер сега :yanim: Благодаря на отзовалите се ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване