Премини към съдържанието
dundi_d

Кое Ви е любимото списание и защо?

Препоръчан отговор

Auto Bild, Auto motor und sport, Top Gear, PC World, National Geographic - за тези петте съм абониран. Иначе понягога си купувам и списания за дом и обзавеждане, веднъж се излъгах да си купя FHM и Максим и никога няма да повторя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Списание ЕДНО - последните няколко броя бяха много зле, но сега са започнали да излизат 4 пъти в годинита (направо като книга), но като съдържание са много качествени.

2. L'Éuropeo - най-вече защото е изключително от страна на тематика и съдържание. Не знам кой им прави предпечата, но е много стилно направено, а и рекламодателите са подбрани - там вече мога да се доверя на рекламата. :offtopic_s:

3. Amica - единственото качествено женско списание на пазара (според мен).

4. SignCafe - защото е точно такова каквото трябва да бъде - креативно.

5. Abitare - едно от най-качествените печатни издания за интериор и архитектура в страната :) (баси на QM медия им изброих половината издания, ще взема да звънна за малко парички за рекламата :ph34r: )

Редактирано от Amadea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък нямам любимо списание. Единственото нещо, което съм чела като по-малка е било "Teen Love" ...и то, както знаете, не е списание. Не знам защо нямам интерес да чета от списания или вестници...единсвеното любимо нещо по списанията, когато има такива, са кръстословиците на последната страница. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

За тези, които са го чели не е необходимо да изтъквам достойнствата му...

За тези, които не са, едва ли ще си променят мнението от един пост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсолютният първенец се нарича списание "Криле".Всичко за авиацията , самолети , хеликоптери , абе за чвек , който се занимава с това ,просто беше супер.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами много обичам да чета Auto Bild,PC Mania...за други които редовно да си ги купувам и да ги харесвам не се сещам...но в Auto Bild дават много интересни статии за статистиките на коли,във всеки брой публикуват статия за някоя супер тунингована кола...суперско е и ви го препоръчвам :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Любимото ми списание е Club S1 - за Формула 1 и автомобили.

Преди няколко дни излезе и Автокаталог 2011

Редактирано от DVB_Racer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм голям привърженик на списанията,но едно завинаги ще обичам,ако мога да се изразя.

Преди години вървеше списанието - всяка сряда излизаше и се казваше "АвтоТруд"

1.20лв заедно с плакат на текущият модел кола.

Изключително подредено и събрано само с най-нужната информация списание.

Имаше секция "купувам продавам" и там се споменаваха всички тънкости при закупуването на кола втора ръка и прочие.

Наистина,голяма работа беше четивото,но защо аджеба го спряха се питам аз :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Любимите са ми Playboy и Maxim. Там има много интересно статии, не за друго си ги купувам. :giggle1::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

National Geographic , няма значение на кой език. А най- ми харесват тези специално за снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Penthouse :yanim: Колкото повече,толкова повече :D

Редактирано от Папа Пий(за)2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.