Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Тъй, тъй - а температурата на харддисковете :dancing18:

( и пак нещо не ми е много ясно Публикувано изображение след като в т`ва Vento си успяла да набуташ три видеокарти , за к,ъв ти е дъно с вградено видео :) ) Малко fix-ченце - дъното е ASUS Crosshair II Formula , не Asus Crossfire II Formula Публикувано изображение

Ама и аз съм една.. ще си изгоря парцалчетата ... ама съм драка.. Прави сте Crosshire е дъното - моя грешка Crossfire е системата на ATI а този фонетик на Vista-та е направо ужасен... Хардовете съм ги сложила отгоре за да осигуря поток от предния вентилатор към v-картите. Сигурно ще нагряват, ако направя Raid, но те са различни - затова - няма Raid... Освен това има една кутийка Посейдон дето съм си я харесала, а до тогава - ако нагреят ще духам.... или ще махна страниюния капак, както беше го направил моя сладур с Intel - ченцето, макар и да му казвах че те не нагряват, ако не ги мнооого овърклокваш ама кой да слушка. Аз що не овърклоквам -'щото си знам - AMD тата греят и затова: 2 хубави компа срещу 1 -супер, ако не го е изпържил окончателно... С тия пари можеше да си купи кола... на не-много старо... и аз можех ... ама на блондинките не им върви с колите, но това е друга тема... Айде да спинкате... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля - не се перча!

Сглобих си две машини, за да забравя старата... и сама си знам колко усилия ми струваха, защото ми писна да ми викат русото ...

1.MB: Asus Crossfire II Formula 512Mb - NVidia на дъното +

2.Видео: 3x1Gb Asus /NVidia/ 9800 Hb/HDTV

3.Phenom 9950 x 4 black edition - овърклок изпълнение 140W

3.RAM 4х2=8 Gb Kingston 800MHz

4.HDD: Sigate Baracuda 1Tb + Sigate Baracuda 500Mb, което съм делнала на два логически: 360Мб - за архиви и останалото за имидж на системката

5.Две DVD RW - Asus и Samsung

6. FDD 1.44

7. Захранване Enermax Galaxy 850W

8. Преден и заден 12 см вентилатори на кутията

9. Монитор Acer Ferrary 22" - професионално изпълнение 30000:1 1.85 ms

Другата е същата но с дъно Asus M3A79-T Deluxe и две карти ATI Radeon EAH3780x2

Използвам ги за: РАБОТА!!! - AutoCAD, 3ds max, CorelDRAW, PhotoShop, и пиша програмки на AutoLisp... и за да дразня приятеля ми дето ми вика русо и глупаво ...

Ама аз си сглобявам компютрите сама ... почнала съм с 486DX и Win 3.11, когато бях малка...

Рамта ти е бавна.SLI режима не си заслужава.Ако беше купила една 4870x2 можеше да имаш по-добра производителност http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534288

Sigate Baracuda 500Mb--не Мb,а Gb! Абе машинката ти не е лоша но за по-малко пари може да бъде сглобена по-производителна!

Хах,за първи път виждам жена фен на хардуера!Не го очаквах.

Редактирано от ivan_252 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новото ми плейърче , ще се ползва само за музика :

1.6 ghz atom/mb intel 945/2gb ddr2/320gb WD/ dvd-rw/250w fortron .

Кутията е малко дървена (всъщност е алуминиева :P ) , но поне е тиха , а и външния вид няма значение в сучая .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новото ми плейърче , ще се ползва само за музика :

1.6 ghz atom/mb intel 945/2gb ddr2/320gb WD/ dvd-rw/250w fortron .

Кутията е малко дървена (всъщност е алуминиева :P ) , но поне е тиха , а и външния вид няма значение в сучая .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Чудесна машинка за фили и музика.С един външен хард от 500 гб би задоволила нуждите ми.

Редактирано от ivan_252 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: AMD Athlon 4450e, BOX, 3220 MHz, 1.55V (11.5 x 280)

Дъно: Gibabyte GA-MA78GM-S2H, rev.1

Памет: Super Talent 2x1GB 800MHz CL4 (сега работи на 920 MHz; 5-5-5-13; 2,1V)

Твърд диск: Samsung SpinPoint F1 320GB

Видео 1: вградено Radeon HD3200 с охладител Thermaltake Extreme Spirit II (макс. 950MHz, но след 750MHz няма реален ръст в производителността)

Видео 2: GALAXY GeForce 9600 GT 512MB, 256-bit (работи на честоти 800/1900/975)

Звукова карта: Chaintech Envy24 HT-S 24-bit/192KHz

Захранващ блок: Fortron BlueStorm II 500W

Oхлаждане: вентилатори - Cooler Master 120мм, вкарващ и Zalman ZM-F3 LED 120мм, изкарващ; медни радиатори за BGA памет върху MOSFET-ите до процесора

Шаси: Cooler Master Elite 331

П.П. Вграденото видео не работи в момента (и не може), заради инсталираната GeForce 9600 GT.

Резултати от тестове:

FurMark - 1778 точки

3DMark06 - 10790 точки

SuperPi/mod 1.5 XS - 00:28.406 (1M)

Редактирано от icemanxxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесор: Intel Core i7-920 2.66GHz

Дъно: Asus P6T

HDD: 2x500 GB Seagate S-ATA II 16 MB

РАМ: 3x2 GB Kit DDR3 1333 Apacer

Видео: GeForce GTX285 1 GB DDR 3 PCI-E

Захранване: 600W Fortron Epsilon PSU

Кутия: Hiper 6063T5 Osiris Black

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рамта ти е бавна.SLI режима не си заслужава.Ако беше купила една 4870x2 можеше да имаш по-добра производителност http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=534288

Sigate Baracuda 500Mb--не Мb,а Gb! Абе машинката ти не е лоша но за по-малко пари може да бъде сглобена по-производителна!

Хах,за първи път виждам жена фен на хардуера!Не го очаквах.

Опитвам се да направя това: http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&...aper&n=6613, внимателно прочети статията и ще разбереш какво искам да направя ... и защо изгарят интелченцата в тази конкуренция... ако успея разбира се в системната задачка от асемблерно ниво.... което е мноооого трудно и може и да не успея! RAM-та не е слаба - по-бързата 1066 е фабрично овърклокната - ако се наложи и аз ще я овърклокна - затова съм сложила охладителите!

все пак, цитирам част от статията:

<<Суперкомпютърът се използва от изследователската група ASTRA, задачата на която е разработката на изчислителни методи за томография. По оценка на учените, осем графични процесора на NVIDIA осигуряват по-висока производителност, отколкото 300 процесора Intel Core 2 Duo, работещи на честота 2,4 GHz. Новата система решава задачите по-бързо и консумира значително по-малко енергия, отколкото суперкомпютърен клъстър... по производителност тя е съпоставима с клъстър от стотици РС >> тяхната конфигурация според статията е:

Технически параметри на системата:

Дънна платка: MSI K9A2 Platinum

Процесор: AMD Phenom 9850; охладител Scythe Infinity

Памет: 4 x 2 GB Corsair Twinx DDR2 PC6400

Видеокарти: 4 x MSI 9800GX2

Твърд диск: Samsung Spinpoint F1, 750 GB

Захранване: ThermalTake Toughpower, 1500 W

Корпус: Lian-Li PC-P80 Armorsuit

Моля - сравнете я отново с моята! *МОЖЕ ДА СМЕ РУСИ, АМА СМЕ ХИТРИ * Разбира се още не съм успяла съвсем, ама много ми се иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//офф - колегата @Elwin не е жалил средства :clap: Аз скромно добавям Е8400 (избрана бройка), вече нещатата нигога няма да бъдат същите :hush: - подпис

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MY PC Processor: Intel E5200 2.50GHz Video Card: Nvidia GeForce 9500GT 512MB, 128bit, DDR3 RAM: DDR2 Kingston 2x1GB 800MHz Monitor: Acer AL1716 17" LCD Motherboard: Asus P5KPL SE HDD: WD 500GB 7200 WINDOWS EXPERIENCE 5.4 ;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MY PC

Processor: Intel E5200 2.50GHz

Video Card: Nvidia GeForce 9500GT 512MB, 128bit, DDR3

RAM: DDR2 Kingston 2x1GB 800MHz

Monitor: Acer AL1716 17" LCD

Motherboard: Asus P5KPL SE

HDD: WD 500GB 7200

WINDOWS EXPERIENCE 5.4 :rolleyes: :rolleyes:

От кое ти пада толкова много експирианса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кое ти пада толкова много експирианса...

Твърд диск най-вероятно или видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel 486 - 66 Mz HDD- 210 Mb RAM - 2X4 Mb Monitor 14" color OS-Win-95 Много яка пишеща машина. Скоро ще я пенсионирам и ще я консервирам за показ пред внуците :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU: Intel Core 2Duo 2.53 (3.56) E7200 GPU: nVidia GeForce 9600 GT 1 Gb HDD: Samsung 750 Gb MotherBoard: Biostar G-35 (май така беше)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows Vista Home Premium SP1 System -------------------------------------------------------------------------------- MB - Model Asus P5Q Deluxe, iP45, S775, PCI-E 2.0 (x16), DDR2 1200/1066/800, SATA II, SATA RAID, ATX CPU - Core2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz RAM - Corsair TwinX XMS2 (4x1GB), DDR2 PC2-6400 (800), 240 Pins, Non-ECC Unbuffered, CAS 5-5-5-18, DHX VGA - EGVA GeForce 9600 GT Standart 512MB HDD - 320GB Hitachi HDP725032GLA360 PSU - 550w Corsair VX Series PSU, ATX, PS/2, 5 year Warranty Controler - ZALMAN ZM-MFC2 FAN CONTROLLER TV Tuner - Compro VideoMate T750F DUAL DVB-T PCI Case - RaidMax Series_AZTEC Monitor - LG W1952S WI-FI ->NETGEAR WPN311 RangeMax Wireless PCI adapter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и моята машина която си зглобих на скоро : CPU : Intel penrium dual-core e2160 1,80ghz , 1,80ghz Ram: 2,5 gb ddr2 Video: Ati Radeon HD 3850 512 Mb gddr3 pci 256 bit Sapphire Hdd: Samsung 1000gb sata2 Дъно: Asus p5kpl-vm Две двд записшачки захраншане 500вата за сега няма игра която да не е тръгнала и да неварви на макс резолиуция и графика

Редактирано от offroad (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да направя това: http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&...aper&n=6613, внимателно прочети статията и ще разбереш какво искам да направя ... и защо изгарят интелченцата в тази конкуренция... ако успея разбира се в системната задачка от асемблерно ниво.... което е мноооого трудно и може и да не успея! RAM-та не е слаба - по-бързата 1066 е фабрично овърклокната - ако се наложи и аз ще я овърклокна - затова съм сложила охладителите!

все пак, цитирам част от статията:

<<Суперкомпютърът се използва от изследователската група ASTRA, задачата на която е разработката на изчислителни методи за томография. По оценка на учените, осем графични процесора на NVIDIA осигуряват по-висока производителност, отколкото 300 процесора Intel Core 2 Duo, работещи на честота 2,4 GHz. Новата система решава задачите по-бързо и консумира значително по-малко енергия, отколкото суперкомпютърен клъстър... по производителност тя е съпоставима с клъстър от стотици РС >> тяхната конфигурация според статията е:

Технически параметри на системата:

Дънна платка: MSI K9A2 Platinum

Процесор: AMD Phenom 9850; охладител Scythe Infinity

Памет: 4 x 2 GB Corsair Twinx DDR2 PC6400

Видеокарти: 4 x MSI 9800GX2

Твърд диск: Samsung Spinpoint F1, 750 GB

Захранване: ThermalTake Toughpower, 1500 W

Корпус: Lian-Li PC-P80 Armorsuit

Моля - сравнете я отново с моята! *МОЖЕ ДА СМЕ РУСИ, АМА СМЕ ХИТРИ * Разбира се още не съм успяла съвсем, ама много ми се иска

Blondy, трябва да премахнеш SLI режима, защото тези работи са по CUDA технологията на nVidia, - изтегли си компилаторите на nVidia "C" - има ги за свободно изтегляне в сайта на nVidia, прекомпилирай си програмките на този език, ако успееш и с някоя операционна система - още по-добре... и наистина ще имаш по-мощна машина от компютрите на всички европейски телевизии взети заедно... - Успех! Ако успееш - обади се и на нас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS X50Z-AP091D

• CPU

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core Mobile Processor QL-62, 2.0 GHz, 2x512 KB L2 cache

• LCD

15.4" WXGA Color Shine

• Chipset

AMD M780G Chipset

• Memory

4GB DDR2 800 up to 4Gb, 2 slots

• VGA

ATI Mobility Radeon HD3200 256 MB up to 512 MB

• HDD

250 GB SATA, 5400 rpm

• Optical storage

DVD/RW Super-multi Dual Layer

• Communications

802.11 b/g/n, LAN 10/100/1000, Modem, 4 x USB 2.0

• Expansion slots

Card reader, VGA

• Audio

Built-in Azalia compliant audio chip with 3D effect & full duplex, built-in stereo Speaker/Mic, Headphones/Mic

• Camera

1.3 mpx

• Keyboard

19 mm full size 88

• Battery

6 cells Li-ion

• Operating system

Free Dos, Express Gate

• Features

Bag & Мouse

• Warranty

2-year limited global hardware warranty

1-year battery pack warranty

http://www.ardes.bg/popup?hash=4/9/49d7f0098960f196

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

post-112832-1238394651_thumb.jpg

Редактирано от radogsmbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

omg като прочетох първата страница от форума и се хванах за главата та то повече от 40GB HDD няма моя е 160 и е на 3год и половина с 2РАМ и 2.5 dual AMD GF7050 512MB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината в подписа ми! Като се замисля повече не ми трябва и съм много доволен :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване